Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

aga398

aga398

Post ucieło.
Trzymaj sie i nie poddawaj! Wlasnie skoro masz juz dzieci to tymbardziej masz szanse na kolejne.

--

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9h4zduml67.png

19.07.2019r. Aniołek

29652 aga398 Kobieta, 26 lat, Biała Podlaska
Dorota19

Dorota19

Jaja przykro mi bardzo . Ale masz już dzieci masz dla kogo żyć . Dasz rade przeżyć wszystko kochana

--

Córeczka :( 2017 Córeczka :( 2019

56288 dorota19 Kobieta, 29 lat, Bielsko
~Aga 88

~Aga 88

Kochane w zwiazku z negatywnym testem odstawiłam dupka. Brzuch mnie zaczal bolec jak na @ kolo 16. @ nie ma a brzuch boli. Czy to moze byc przez odstawienie dupka?

~jajaja

~jajaja

dzieki dziewczyny , jakos sie trzymam ..ta slabo rosnaca beta z poczatku nie pozwalala mi sie cieszyc ciaza od samego poczatku :( :( choc wiadomo nadzieja zawsze byla

moja lekarka powiedziala ze jak bedziemy jeszcze chcieli sie starac to powinnam brac metypred 16mg (mialam 8mg) na miesiac przed staraniami i intralipid w 21dc w cyklu poprzedzajacym starania :O :O
ja sie tego sterydu troche boje zeby mi sie nie zakonczylo cholerna cukrzyca :( mam sklonnosci niestety :( a moja diabetolog powiedziala ze cukrzyce posterydowa leczy sie tylko i wylacznie insulina ze metfromina na nia nie dziala :(

chyba dla mnie za duzo na razie :( :( masakra

Patunia87

Patunia87

Dzisiejsza noc to koszmar, zaczął mnie boleć ząb. Zaraz jadę do pracy żeby terminową pracę zrobić i szukam dentysty który mnie z marszu przyjmie.

--

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)

65915 patunia87 Kobieta, 32 lata, Oświęcim
Ewelina26

Ewelina26

Jajaja
Bardzo mi przykro :* trzymaj sie :* eh dlaczego życie jest takie niesprawiedliwe:/

Dziewczyny a u mnie wczoraj wyszedł drugi pozytyw test owu w 20 dc , co to znaczy ? czy to normalne? .Wczoraj miałam okropny ból jajnika dlatego mysle ze owu byla wczoraj .Czy hormon może się dłużej utrzymywać ?

• ciaza-zaraz-po-poronieniu_77583.jpg
--

Starania od 07.07.18
Aniołek 25.11.2018

Ona: mutacja MTHFR heterozygota 677CT i 1298AC ,dodatnie ANA1 miano 1:80 typ świecenia -plamisty ,AMH:3,82On :teratozoospermia
61110 ewelina26 Kobieta, 27 lat, Puławy
HasiaA

HasiaA

Jajaja bardzo mi przykro. Mam nadzieję, że jeszcze uda Ci się doczekać kolejnej pociechy.
Aga nie wydaje mi się,by tak szybko mogło to zadziałać. Może powtórz jeszcze ten test. Jednak dość szybko go zrobiłaś. A dzień/dwa w pierwszych dniach po zapłodnieniu to dla testu ogromna różnica.

53670 hasiaa Kobieta, 35 lat, Śląsk
~Aga 88

~Aga 88

Ewelina mi zawsze test wychodzi kilka dni. Tak ok 3. Mi spadla tempka wiec raczej test nie klamal.

~Aga 88

~Aga 88

Kurde chociaz ten bol brzucha jest jednak inny. Tak jakby ktos mnie skopał. Taki mialam w pierwszej ciazy. Teraz to juz sama nie wiem czy chce bo wypilam wczoraj kieliszek wina.