Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Blancheee

Blancheee

MamaJulianka dziękuje. Czas bardzo szybko leci, jeszcze niedawno narzekałam ze brzuch mi nie rośnie, a teraz jak mnie wybrzuszyło to palców u stop nie widzę ;)

--

20.12.2018 Aniołek 7/11tc

61581 blancheee Kobieta, 31 lat, Warszawa
Patunia87

Patunia87

~Aga 88
A faktycznie. Ja mam dzis 22 dc. Dzis wyskoczyly mi kolejne pryszcze. Odstawilabym duphaston najchetniej.
u mnie dzisiaj 24 ( czyli u Ciebie na 23 wskoczyło) pryszcze na twarzy mam całe życie, nawet przy tabletkach. Nie są na całej twarzy ale pojedyńcze, także da się żyć.

--

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)

65915 patunia87 Kobieta, 32 lata, Oświęcim
Sandawilla

Sandawilla

Mario fizycznie dobrze się czuję. Czekam na prenatalne jak na wyrok. Dobrze ze juz jestem psychicznie przygotowana czego mam się spodziewać. Wypieram tą ciążę z umysłu, nadal nikt nie wie. ..Bo nie mam ochoty się tłumaczyć. Wiem ze po prenatalnych będę już musiała gdyż na amniopunkcje i po będę musiała wziąć wolne gdyż trzeba się oszczędzać.
Brzuszek rośnie. Jak rano leżę w łóżku widzę już wyraxna twarda kulkę.
Mario u ciebie wszystko jest w porządku. Wiem ze każda wizyta to stres . A już znajdujesz serduszko tym detektorem ?

Czytałam przez ostatnie dni bardzo dużo. Juz jestem spokojna . Bo co by się nie działo nie mam na to wpływu . Nawet zaczęłam się uśmiechać. Oczywiście ze wierze w to że będzie dobrze .

Jajaja no właśnie udało się? Jak Twoje maleństwo?

Pozdrawiam

--

https://www.suwaczki.com/tickers/h4zp3e3kqtia0flj.png
14.02.2008 - Pierwszy Synuś ☺
28.01.2012 - Drugi Synuś ☺
21.01.2019 - Aniołek (9 tc)

61577 sandawilla Kobieta, 37 lat, Białystok
Okropny bol

Okropny bol

A to juz jutro wizyta, to z gorki. Ja nawet dobrze. Ale wczoraj w aucie jechalam w klimie i mnie boli migdał z prawej strony. Wizyte mam dopiero w pon. No i wczoraj sie kochalismy z mężem, i po jakis 2 h mialam troche krwi ze sluzem na papierze, ale Tak malutenko. Teraz cisza. Nie wiem co to bylo, panikuje. Sny juz mialam ze poronilam :( ale serce bije bo sprawdzalam na detektorze. Pocieszcie mnie :(

--

https://www.suwaczki.com/tickers/oar83e3knqlwcdv7.png
9.07.2018-7tc :(
18.01.2019-15tc :(

61826 okropny-bol Kobieta, 28 lat, Pl
Patunia87

Patunia87

Okropny ból przecież tam na dole jest mocno wszystko ukrwione, to mogło być jakieś otarcie. Nie martw się na zapas.

--

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)

65915 patunia87 Kobieta, 32 lata, Oświęcim
~Aga 88

~Aga 88

Ja ogolnie tez zawsze miałam problematyczna cere ale juz jakis czas był spokoj. A teraz wyskoczyly mi takie duze, bolace pryszcze. Tez na dekoldzie. I skwarka.... Myślicie ze jak jutro zatestuje 24 dc to test będzie wiarygodny? Ogólnie nie mam zadnych objawów wiec spodziewam sie negatywa. Tylko czy bedzie wiarygodny?? Mogłabym odstawić juz duphaston chwile dzień wcześniej? Poza tym mam fryzjera i farbowanie włosow i nie wiem czy isc....

~Malinka1977

~Malinka1977

Okropny Ból- ja do okolo 12tego tygodnia ciąży regularnie plamilam na brazowo, wlasnie po stosunku. Po konsultacji z lekarzem, musialam sobie darowac seks az do konca ciazy. Nie panikuj przede wszystkim. Obserwuj, co bedzie sie dzialo po nastepnym zblizeniu, popros meza, by byl delikatny. No i oczywiscie wspomnij o tym lekarzowi na wizycie.

~Mario1

~Mario1

Sandawilla,wierze że będzie dobrze u ciebie modlę się codziennie za nas wszystkie ,Okropny ból czytałam ze plamienie może być po stosunku odczekajcie trochę i zobaczysz .Ja nie mogę znaleść serduszka tym detektorem tylko tętno wyskakuje i juz się martwię .Jutro lekarz wiec pewnie zrobi mi usg