Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Aga 88

~Aga 88

Nie mam dzieci a mam już 31 lat. Staramy sie juz rok. W tym czasie dwie nieudane proby.... :( Paranoje mam coraz większa. Teraz czekam zeby moc zrobic test ciazowy. Do testu mam nadzieje, objawy. Chce robic testy jak najszybciej zeby przerywac te paranoje...

Fiolka87

Fiolka87

Aga88 to widzę, że jedziemy razem z tematem tylko, że ja jestem o rok starsza, więc wiem jakie to uczucie, gdy w głowie tyka Ci zegar biologiczny, a wszędzie widzisz młodsze w ciąży, z jednym dzieckiem, z dwójką, a Ty z niezamieszkałym brzuchem i na dodatek z pustym pokojem dziecięcym. Dołujące.

--

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

65214 fiolka87 Kobieta, 32 lata, Leszno
~Aga 88

~Aga 88

My własnie urzadzamy mieszkanie - jeden pokoj zostanie na razie pusty.....Miał być dla dziecka. Kiedyś to pisalam ale wszystkie moje najblizsze kolezanki sa w ciazy. Wiekszosc rodzi jakos do konca roku, jedna juz urodzila.... trudne to.....

HasiaA

HasiaA

Okropny bol odpowiedź jest dość prosta, jesteś w ciąży. Ból głowy to bardzo częstą przypadłość. A każdy objaw to dobry znak.
Ja chciałam Wam dziewczyny napisać, że szybko zrobione testy, to chyba norma u większości z nas. Ja teraz zrobiłam test w 35 dniu cyklu,ale wg wyliczonej zgodnie z USG owulacji, musiał to być gdzieś 9-10 dzień po owu. Test oczywiście z popołudniowego moczu,bo jak tylko kupiłam to zrobiłam. I zrobiony dlatego, że miałam objawy, które miewałam tylko w ciąży. A ciąża to ostatnie, co mogłam bez objawów podejrzewać. Po prostu owu mi się mocno przesunęła zapewne przez wyjazd, odstawienie dziecka od piersi i śmierć bliskiej osoby. Taki cykl, że wszystko było naraz. Prawda jest taka, że naprawdę objawy występują jeszcze sporo przed terminem miesiączki. Siedem razy wychodził mi pozytywnie test ciążowy i za każdym razem na kilka dni przed nim miałam chwilowy ból jajnika, który był tak mocny, że musiałam usiąść. Za każdym razem jeszcze przed testem nie mogłam patrzeć na czekoladę,bo uwielbiana czekolada stawała mi w gardle. I za każdym razem pryszczy na buzi robiło mi się tyle, że ciężko je było policzyć. Wydaje mi się, że pewnie każdy ma inny zestaw objawów,ale te objawy są. Wystarczy się wsłuchać w organizm. Tylko czasem jest problem, jeśli ktoś nie pamięta jak było przed staraniami,bo zwyczajnie nie zwracał na to uwagi.
A.. jeszcze w tych ciążach,gdy mierzyłam temperaturę,to zawsze był nagły spadek na kilka dni przed miesiączką i kolejny skok.
Czytam o Waszych badaniach dziewczyny,ale niewiele mogę pomóc,bo sama ich nie robiłam. Przyznam za to, że mnie też coraz trudniej nerwy na wodzy trzymać i mam coraz więcej czarnych myśli. Byle do kolejnego USG.

53670 hasiaa Kobieta, 35 lat, Śląsk
Fiolka87

Fiolka87

Aga88 my też jesteśmy w trakcie remontu, właśnie walczymy w Ikei z kuchnią :-D jeden pokój też miał być dla dziecka, teraz stoi tylko pomalowany i pusty :-(

--

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

65214 fiolka87 Kobieta, 32 lata, Leszno
Okropny bol

Okropny bol

Ja mam androida to że sklepu Play pobralam apke angel sounds. A jak masz iphone to z iOS ;)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/oar83e3knqlwcdv7.png
9.07.2018-7tc :(
18.01.2019-15tc :(

61826 okropny-bol Kobieta, 28 lat, Pl
Nadzieja666

Nadzieja666

Ech dziewczynt jak ja Was wszystkie rozumiem.... U mnie tylko jakieś delikatne brudzenie na brązowo dalej nie ma @... A mógłbym dostać bo w pt mam wizytę umowiona u lekarza....

61779 nadzieja666 Kobieta, 30 lat, Rzeszów
~Aga 88

~Aga 88

Fiolka my tylko kładziemy podłogi, nawet nie malujemy narazie. Fajna kuchnia z ikei? Oplaca sie?

~Mario1

~Mario1

Okropny ból ,ściąglam sobie tą apke dzieki .Cos tam słychać ale bardzo słabo ale pokazuje 140 i 146 tętno

mika1

mika1

Ja już kochane po miesiączce. Teraz pełna para przygotowania do wesela. Troszkę mnie stres dopada ale taki pozytywny żeby wszystko było pięknie.
Nowy cykl przed nami i nowe szanse. Robimy swoje i kiedyś się musi udać.
Pozdrawiam was :)

--

Aniołek 27.11.2018

61155 mika1 Kobieta, 25 lat, Grodzisk Wielkopolski