Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Aga 88

~Aga 88

Fiolka ja ostatnio odebralam tez wyniki z test dna i mam mthft heterogotyczny i czynnik V(R2) heterogotyczny. Rozmawialam z lekarzem na ten temat i mowi ze jakbym nie przyswajała kwasu foliowego i wit b to by to bylo widac w morfologii... Powiedział ze te testy jego zdaniem sa niewiarygodne ...

MamaJulianka

MamaJulianka

Fiołka on ci zleci żebyście pojechali kupić te wszystkie suplementy co biorę do wro do areny. My tam raz byliśmy ale teraz już zamawiam przez tel. Tak się składa że tam akurat kupiłam ta z wish i bardzo ładnie mi podniosła że aż on się pytał czy odstawilismy 14 dni przed badaniem. Odstawilismy, ale czasem tam nam jedna kropla więcej poszła czy dwie ;) Ale obie są bardzo dobre ta jacobsa też przez wielu stosowana, więc ktorą byś kochana nie zamówiła to podniesie poziom na bank;)

60443 mamajulianka Kobieta, 32 lata, ...
Fiolka87

Fiolka87

MamaJulianka to był ten Twój zestaw? Czy do tego coś jeszcze?

• ciaza-zaraz-po-poronieniu_77385.jpg
--

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

65214 fiolka87 Kobieta, 32 lata, Góra
~Mario1

~Mario1

Okropny ból ,jesteśmy z tobą jutro i trzymiemy kciuki .Bedzie dobrze zobaczysz.A ja idę w piątek na badania krwi ogólne wszystkie i krzywą cukrową wiec trochę tam posiedzę .Dobrze że mam jeszcze męża to pojedzie ze mną.Mam nadzieje że wyniki wyjdą dobrze a później 21 mam lekarza.Spokojnej nocki dla Was :))

Okropny bol

Okropny bol

Już nie śpię. Boje się, wolałabym nie wiedzieć, jeżeli coś nie tak :(

--

https://www.suwaczki.com/tickers/oar83e3knqlwcdv7.png
9.07.2018-7tc :(
18.01.2019-15tc :(

61826 okropny-bol Kobieta, 28 lat, Pl
Nadzieja666

Nadzieja666

okropny ból trzymam kciuki :*daj znać po :)
A u mnie znowu nici w tym cyklu...... dzisiaj powinnam dostać @ jest 40 dc nie mam ale mam takie brudzenie kawa z mlekiem więc pewnie się rozkręca i przesunie znowu @...do rze że za yyfzjeb9ide do lekarza to może coś poradzi bo mam bardzo długie cykle...

61779 nadzieja666 Kobieta, 30 lat, Rzeszów