Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

aga398

aga398

Sandwilla bardzo mi przykro!!! Trzymaj sie, wierze ze bedzie wszystko dobrze! Musi byc❤

Dziewczyny a mnie boli, kurcze mocno boli co chwile, kłuje, sama nie wiem ale nie jest to delikatne tylko serio przeszkadza. Na wysoksoci bioder, moze ciut nizej, wydaje mi sie ze to jajnik. Mozliwe?? Nie smiejcie sie ale ja nigdy w zyciu nie mialam klucia czy boli jajnikow, nawet podbrzusze mnie nie bolalo jako tako. W piatek mija 4 tygodnie od zabiegu, lekarz kazal spodziewac sie okresu po miesiacu wiec czekam ale czy to moze byc przed samym okresem??

--

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9h4zduml67.png

19.07.2019r. Aniołek

29652 aga398 Kobieta, 26 lat, Biała Podlaska
~Malinka1977

~Malinka1977

Sandawilla badania prenatalne to usg + test pappa. Nie wiem ile masz lat, ja robilam takie badanie za darmo, powyzej 35 lat jest to badanie refundowane. Gdy takie badanie wychodzi zle, odsyla sie pacjentke na amniopunkcje (wbijanie igly w brzuch), jednak ta niesie ze soba jakiestam ryzyko poronienia, bodajze 1:200. Test Nifty, badz tez Harmony to juz zupelnie inna rzecz. Koszt to 2000 zl. Badanie to jedynie pobranie krwi. Ryzyka poronienia wiec nie ma. Dokladnosc chyba taka sama jak przy amnio. Wiec jesli masz 2000 zl to pedz od razu na nifty. Pozdrawiam i zycze zdrowej dzidzi :-)

Sandawilla

Sandawilla

Malinka dziękuję. Tez mam refundowane bo mam już 37 lat .
Nie mam aż tylu pieniędzy. Wiec pozostaje mi tylko amniopunkcja. Przy tak dużej przyziernosci ryzyko wad jest bardzo duże.
Jak patrze na zdjęcie mojego dzieciątka to nawet nie trzeba mierzyć nt bo to widać bardzo :-(

--

https://www.suwaczki.com/tickers/h4zp3e3kqtia0flj.png
14.02.2008 - Pierwszy Synuś ☺
28.01.2012 - Drugi Synuś ☺
21.01.2019 - Aniołek (9 tc)

61577 sandawilla Kobieta, 37 lat, Białystok
Sandawilla

Sandawilla

W dniu usg prenatalnego będę miała pobierana krew na ten test

--

https://www.suwaczki.com/tickers/h4zp3e3kqtia0flj.png
14.02.2008 - Pierwszy Synuś ☺
28.01.2012 - Drugi Synuś ☺
21.01.2019 - Aniołek (9 tc)

61577 sandawilla Kobieta, 37 lat, Białystok
Kaja1982

Kaja1982

Sandwilla-, bardzo mi przykro. Mi wyszła słaba biochemia i mimo prawidłowego nifty, do końca ciąży czułam niepokój. Synek na szczęście zdrowy. Spytaj Kochana przed amnio, czy można dokupić fish
To taka opcja, która główne trisomie wykrywa w ciągu kilku dni. Badanie zazwyczaj kosztuje kilkaset złotych.
Byłam na forum dot podwyższonej przezorności i mnóstwo historii kończyło się tam optymistycznie. Trzymaj się!

59975 kaja1982 Kobieta, 37 lat, Warszawa
Kaja1982

Kaja1982

W dużym stopniu nifty mnie jednak uspokoilo. Gdybyś miała fundusze, warto rozważyć, bo ta niepewność wykańcza..Choć jeśli wysoka przeziornosc się potwierdzi, to i tak zaleca się amnio...

59975 kaja1982 Kobieta, 37 lat, Warszawa
Gomerka

Gomerka

Sandawilla wcześniej niż amniopunkcję można zrobić biopsje kosmowki. Te wszystkie testy z krwi niestety nie dają 100% wyników to raz, a dwa - w przypadku ewentualnej terminacji ciąży tylko amnio lub biopsja są podstawa.

--

05.04.2017 (')
07.12.2017 (')

57175 gomerka Kobieta, 31 lat, Krakow
Pikey

Pikey

aga398
Sandwilla bardzo mi przykro!!! Trzymaj sie, wierze ze bedzie wszystko dobrze! Musi byc❤

Dziewczyny a mnie boli, kurcze mocno boli co chwile, kłuje, sama nie wiem ale nie jest to delikatne tylko serio przeszkadza. Na wysoksoci bioder, moze ciut nizej, wydaje mi sie ze to jajnik. Mozliwe?? Nie smiejcie sie ale ja nigdy w zyciu nie mialam klucia czy boli jajnikow, nawet podbrzusze mnie nie bolalo jako tako. W piatek mija 4 tygodnie od zabiegu, lekarz kazal spodziewac sie okresu po miesiacu wiec czekam ale czy to moze byc przed samym okresem??

Aga, ja mialam dokladnie to samo, w dokladnie tym samym miejscu - powiedzieli mi ze jak sie ciaza zaczyna to robi sie tam pecherzyk ktory jak dochodzi do poronienia, powinien peknac albo sie wchlonac, moj sie nie wchlonal tylko bolal i bolal, az pekl podczas nastepnej owulacji, wraz z krwia (przestraszona bylam wtedy strasznie, ze cos sie strasznego dzieje) a w nastepnym cyklu zaszlam w ciaze. Mowia, ze to normalne... czasem lekarze przepisuja cos na wchloniecie albo pekniecie.

64857 pikey Kobieta, 38 lat, UK