Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Karolina 88

Karolina 88

Karolina tak się zastanawiam co jeszcze warto zrobić a czego nie masz. Napewno krzywe glukozowa i insulinowa. Mutacje 6 genów (pakiet na trombofilie w testDna.pl Może powinnaś uzupełnić niedobory witaminowe to bardzo ważne dla utrzymania. Jaka masz b12, D3? Homocysteina jest b wazna. Tego jeszcze tu brakuje. I może dawka clexane jest za mała? Badanie anty xa kontrolowałaś? Badanie nasienia z wymazem, fragmentacja plemnika... [/quote]
Ja ogólnie poza tymi kariotypani nie robiłam poszerzonej diagnostyki do tej pory. Dopiero jak zaczęłam was czytać to zrozumiałam ile badań powinnam zrobić. Widzę że w moim przypadku to jakaś dziwna loteria. Też myślałam o tym że jedna płeć u mnie tylko może być. Rozmawiałam z moją ginekolog o tym i dużo czytalam. Nie ma żadnych potwierdzonych badań na ten temat i podobno nie mozna tego genetycznie stwierdzić ale słyszy się o takich przypadkach. Marzyla mi sie coreczka ale teraz to nie wiem czy probowac . Badania chce zrobic bo moze to pomoze wyjasnic przyczyne poronien. Moze mam jakis niedobor . Gdyby udalo sie to wykryc to moze jeszcze sie kiedys zdecyduje na dziecko.

65557 karolina-88 Kobieta, 31 lat, Burzenin
Patunia87

Patunia87

Karolina bardzo współczuję tych strat.
Bożka śliczny chłopaczek. Spokoju życzę.
Dorota mam to samo. Boję się. Denerwuje czy się uda zajść. Teraz sama sobie próbuje tłumaczyć że tylko spokój nas uratuje. Panika w niczym nie pomoże. Mam do siebie ogromny żal że wcześniej nie chciałam trzeciego dziecka. Nawet do tego stopnia że mogłabym wtedy iść na dożywotnią antykoncepcję. (Aż wstyd mi teraz za to)

Drugi dzień w pracy po urlopie i na nic nie mam czasu. Myśli błądzą głównie wokół jednego. Muszę chyba trochę wyluzować bo zwariuję.

--

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
https://www.suwaczek.pl/cache/2995417597.png

65915 patunia87 Kobieta, 32 lata, Oświęcim
magda22

magda22

Dorotka Nie byłam w takiej sytuacji jak Ty, więc mogę jedynie domyślać się co czujesz:( Naprawdę bardzo Ci współczuję, ale wierzę, że Ci się uda, że w końcu wszystko będzie dobrze, cały czas trzymam kciuki.
A u mnie? Ciążowe dolegliwości mi dokuczaja, mała jest tak ruchliwa, że nie wiem kiedy ona śpi, byłam niedawno na tych ostatnich prenatalnych 3 trymestru i wszystko jest w jak najlepszym porządku i potwierdził płeć, na sto procent. Przygotowujemy wyprawkę, już mało rzeczy zostało do skompletowania, do września chcemy wszystko mieć ogarnięte, bo czas leci jak oszalały, strasznie szybko.
Kochana w nowym cyklu musi się udać, wierzę w to!
Trzymam za Ciebie, jak i za Was wszystkie kciuki!

A co z Sandawilla? Odezwij się czy wszystko w porządku

--

❤️ Amelcia ❤️
https://www.suwaczki.com/tickers/3i49zbmh6gkc020r.png

60795 magda22 Kobieta, 20 lat, Białystok
Ewelina26

Ewelina26

Bożka
Cudny jest twój synio :D do schrupania .I wydaje mi się że jest do Ciebie podobny :) .Cieszcie się teraz sobą rodzina poczeka ;) .
Karolina
Bardzo współczuję:( też mi to wygląda jak byś nie mogła utrzymać ciąż z dziewczynami.

Petunia Dorota Filka
Dziewczyny ja też cały czas się boję sama po sobie widzę że ciągle jestem zestresowana i spieta . A najbardziej boje sie że już nigdy się nie uda zajść w ciążę . Cały czas moje myśli krążą wokół leczenia i ciąż.Gdybym jeszcze nie miała ciągłego kontaktu z małymi dziećmi i kobietami w ciąży może nie myślała bym o tym ciągle a tak bez przerwy mam przed oczami co straciłam :(Czasem wracam z pracy i czuje jak bym już wariowała . Do tego obawiam się jak poradzi sobie mój M jeżeli okaże się że parametry nasienia się nie poprawiły :/ .On ma inne myślenie ode mnie nie czyta na ten temat, wydaje mi się że nawet za często nie myśli o naszym problemie po prostu czeka na wizyte u lekarza i chyba mu się wydaje że lekarz da nam jakaś czarodziejską tabletkę i wszystko już będzie super i zaraz będę w ciazy.A ja myślę że czeka nas ciężka i długa batalia .

--

Starania od 07.07.18
Aniołki:
25.11.2018 5/9tc
13.11.2019 6/10tc

61110 ewelina26 Kobieta, 27 lat, Puławy
~Terkaa

~Terkaa

Karolina88
jeżeli masz wprowadzone leki "zapobiegawczo" to nie wiem czy jest większy sens wykonywania badań...chyba, że tylko dla postawienia jakiejś konkretnej diagnozy (na którą i tak ostatrcznie dostałabyś te właśnie leki).
Myślę, że ewentualnie właśnie badania na cukier (krzywe glukozy i insuliny) i wyrównać witaminy (tzn.badanie wit.D, homocysteiny, wit.b12 i kwasu foliowego).
Oczywiście nie chce też nic narzucać, jeżeli zrobienie dodatkowych badań w jakiś sposób Cię uspokoi to je rób:)

Ewelina
nasi Panowie chyba nie do końca okazują swoje odczucia, ale na pewno też się bardzo martwią.
Mój mąż chyba dopiero oprzytomniał jak zaczął chodzić ze mną na wizyty i Pani doktor z poradni powiedziała w prost, że to On powinien zacząć leczenie...widziałam że było mu wtedy strasznie przykro wręcz zaczą mówić do mnie, że go zostawie, że może z kimś innym miałabym dzieci bez problemu....od tego czasu sam zaczął się bardziej angażować w leczenie

nurkowanie

nurkowanie

Bożka fajnie, że jesteś z nami. Myślisz o rodzeństwie dla synusia? Miłoszek już urósł Ci powiem i słodziaczek z niego.

Fiołka lekko można zbić niepokalankiem lub obniżając tsh, ale ja przy obecnym 13 biorę raz na dwa tyg 1/4 tabletki dostinexu.

60134 nurkowanie Kobieta, 108 lat, S.
Karolina 88

Karolina 88

Terkaa tak sobie właśnie myślałam co do badań bardziej w kierunku witamin i hormonów. W jakim dniu cyklu najlepiej robić jakie hormony ? Czy antykoncepcja hormonalna wpływa na wyniki ? od 3 tyg stosuje plastry ? Jeżeli tak to ile odczekać po odstawienie żeby wyniki były wiarygodne ?

65557 karolina-88 Kobieta, 31 lat, Burzenin