Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

aga398

aga398

Bożka cudny Miloszek;)
Mika przykro mi mam nadzieje ze wiekszosc z nas ktore sie staraja bedzie majowkami 2020;D

W takim razie jak rozpocznie sie cykl to zrobie prolaktyne powtorze ja.
Wiecie w ktorym momencie cyklu robi sie dane hormony?? Progesteron, testosteron, fsh, lh, androgeny, prolaktyna juz wiem. Wlasnie zastanawia mnie czy ten kwas foliowy to sie moze nie wchlania.
A z tymi ana1 to nie orientuje sie nikt co i jak??

--

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9h4zduml67.png

19.07.2019r. Aniołek

29652 aga398 Kobieta, 26 lat, Biała Podlaska
aga398

aga398

Fiolka moj ani nic nie badal ani nie bierze witamin zadnych ale ja myslalam ze w sumie jak prblem jest z faceta strony to w ciaze zajsc nie mozna a nie ze zachodzi sie ale cos jest nie tak

--

19.07.2019r. Aniołek

~Aga 88

~Aga 88

Aga ja mam to gdzies zapisane bo dostalam pakiet od endo. Jutro sprawdze. Karolina dla mnie to wyglada jakby z chlopcami u was bylo ok a z dziewczynkami nie. Kiedys czytalam ze tak moze byc i ma to podloze genetyczne

Fiolka87

Fiolka87

Aga398 mój po pierwszym poronieniu dał się namówić na badanie nasienia. Teraz po drugim nie było trudno namówić go na więcej bo widział ile mnie to kosztuje. Przekonało go to, że powiedziałam, że 50% genów dziecka jest od niego, więc to jak silny jest zarodek zależy też od jego zdrowia bo teraz widzi sam, że samo zapłodnienie to dopiero początek drogi i trzeba maluchowi pomóc. Tak więc przebadał się w większości, zostało mu ft3 i ft4 bo anty TPO miał podwyższone. No i badanie nasienie bardziej dogłębnie bo miał robione ogólne+morfologia. Widzisz, np. Wit. D3 wyszła mu tragicznie, więc wiemy, że musi to podbić.

--

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

65214 fiolka87 Kobieta, 32 lata, Góra
aga398

aga398

Aga88 bylabym wdzieczna jakbys podrzucila te info od endokrynologa w wolnym czasie;) tez kiedys slyszalam o czyms takim ze jedna plec ok a kazda ciaza z plcia przeciwna stracona.
Fiolka ja az sie boje badac mojego... mysle ze najlepiej to byloby po prostu kupic mu jakis zestaw witamin bo niedobory ma na pewno.

--

19.07.2019r. Aniołek

Dorota19

Dorota19

Karolinka przykro mi ale tez mi to wyglada na te problemy z dziewczynkami mija kuzynka to ma dwóch zdrowych chłopaków a dziewczynki dwie straciła . Mika przykro mi :( Karolinka czasem zabezpieczenia leki nie pomogą niestety :( to jest nie sprawiedliwe

--

Córeczka :( 2017 Córeczka :( 2019

56288 dorota19 Kobieta, 29 lat, Bielsko
Dorota19

Dorota19

Magdzia ogólnie jestem tym wszystkim zmęczona . Każdy lekarz co innego mówi ja się już boje w ogole starać . Nie wiem co będzie dalej . A ty jak się czujesz ???

--

Córeczka :( 2017 Córeczka :( 2019

56288 dorota19 Kobieta, 29 lat, Bielsko
Fiolka87

Fiolka87

Dorota, ja też się boję, też jestem po dwóch stratach. Zmieniam lekarza bo od mojego obecnego pomocy nie otrzymam. On uważa, że wszystkie zalecenia były OK i tyle i że po prostu mialam pecha, że 2 razy serduszko przestało bić. Nie chcę ryzykować trzeci raz stąd zmiana lekarza. Mam nadzieję, że on mi pomoże. Najgorsze, że to nie jest problem z zajściem tylko z utrzymaniem ciąży :-/ teraz się badamy na maksa i musimy jakoś wyjść na prostą.

--

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

65214 fiolka87 Kobieta, 32 lata, Góra
MamaJulianka

MamaJulianka

Bożka nie można się napatrzeć na twojego kawalera ;))) Super synek ci rośnie ;)) Też z moją corką miałam problemy z bioderkami jak się urodzila. Właściwie to pojechaliśmy do ortopedy dzieciecego ze złamanym obojczykiem przy porodzie a okazało się że nie tu jest problem na usg biodereki jakąś panewkę miały niewykształcone i do roku czasu ja szeroko pieluszkiwalam , przez pół roku w dzień i w nocy później już tylko w nocy. Miałam zszyte pieluszki flanelowe do kupy dwie tak ażeby sztywno było. I później już wszytsko się naprawilo, na dobrego lekarza trafilismy. W takim razie życzę wam dużo spokoju :-*

Karolina tak się zastanawiam co jeszcze warto zrobić a czego nie masz. Napewno krzywe glukozowa i insulinowa. Mutacje 6 genów (pakiet na trombofilie w testDna.pl Może powinnaś uzupełnić niedobory witaminowe to bardzo ważne dla utrzymania. Jaka masz b12, D3? Homocysteina jest b wazna. Tego jeszcze tu brakuje. I może dawka clexane jest za mała? Badanie anty xa kontrolowałaś? Badanie nasienia z wymazem, fragmentacja plemnika...

60443 mamajulianka Kobieta, 32 lata, ...