Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Okropny bol

Okropny bol

Sandawilla odezwij się, bo na marcowkach widzę że też Cię nie ma. Wszystko ok?

--

https://www.suwaczki.com/tickers/oar83e3knqlwcdv7.png
9.07.2018-7tc :(
18.01.2019-15tc :(

61826 okropny-bol Kobieta, 28 lat, Pl
~Aga 88

~Aga 88

Mam pytanko do dziewczyn ktore robia testy owu. Czy po owulacji nie macie juz kreski kontrolnej. U mnie ta kredka jest cały czas ale troche jaśniejsza niż wcześniej. Czy to znaczy że już po owu? Pytam cały czas w kontekscie tego duphastonu, bo zastanawiam sie czy lykac tabletke na noc (rano łyknełam). Kreska testowa bledsza od kontrolnej ale caly czas wyrazna.

~Terkaa

~Terkaa

Aga ja co prawda już zrezygnowałam z testów owu, ale kiedy je robiłam to tak, przed i po owu miałam też tą drugą kreskę tylko jaśniejszą. Poniekąd też z tego powodu nie używałam ich już później, bo czasami nie byłam już w stanie odróżnić czy kreski są równie intensywne, może jeszcze testowa jaśniejsza od kontrolnej itd.i jakoś mnie to dodatkowo stresowało.
Jak już rano łyknęłaś tab.to myślę, że powinnaś już kontynuować.

~Aga 88

~Aga 88

To łykam. Jak się nie uda to trudno. Nie będzie to moj pierwszy stracony cykl...

~Terkaa

~Terkaa

Będzie dobrze:)! Jakbyś czekała jeszcze z dupkiem to znacznie wydłużysz sobie cykl. Ja miałam zalecane przyjmowanie od ok.16dc przez 10dni (w razie ciąży dalej) a jak kończyłam przyjmowanie to okres pojawiał się po ok.2-3dniach.

BOŻKA2408

BOŻKA2408

Nurkowanie wpadam często,poczytam i napewno Wad nie opuszczę. Mamy się z małym dobrze,ale marzę już o normalnym trybie życia.A tu co chwilę jak nie położna to wizyty z małym na bioderkach, itp albo odwiedziny rodziny...Jeszcze tak naprawdę dnia nie spędziłam tylko w domu.Maly jest kochany ,i waży już 4kg ...Ale na butli jest.Głodomorek straszny jest.Pozdrawiamy Wszystkie ciocie
,i za Wszystkie trzymamy kciuki

• ciaza-zaraz-po-poronieniu_77358.jpg
60500 bozka2408 Kobieta, 43 lata, KĘDZIERZYN
aga398

aga398

MamaJulianka dziekuje;)
Fiolka a musisz brac wit e?? Dlaczego?? Co ona daje. Ta witamina swansona b12, na niej pisze ze nie jest dla kobiet w ciazy, wiec ja trzeba odstawic jak sie zajdzie w ciaze??

--

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9h4zduml67.png

19.07.2019r. Aniołek

29652 aga398 Kobieta, 26 lat, Biała Podlaska
Fiolka87

Fiolka87

Bożka2408, jest słodki :-) życzę Ci w takim razie więcej spokoju i więcej czasu tylko z Miłoszkiem :-)

--

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

65214 fiolka87 Kobieta, 32 lata, Leszno
Fiolka87

Fiolka87

Aga Wit.E bierze mój mąż. Jeszcze zamierzam mu dorzucić selen i cynk.
A Wit. B12 swansona w ciąży też brałam.

--

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

65214 fiolka87 Kobieta, 32 lata, Leszno
Karolina 88

Karolina 88

Witajcie dziewczyny. Dawno mnie nie bylo. Jestem po poronieniu 24 czerwca. Nadal to przeżywam chociaż z czasem jest łatwiej. Wiem bo to moje czwarte poronienie. Dużo rozmyslam ostatnio czy w ogóle jeszcze się starać o dziecko. Rozmawiamy też z mężem. Mąż nie bardzo chce znowu przez to przechodzić ale jeżeli ja będę pewna że chce to się zdecydujemy kolejna próbę. Powiedzcie mi tylko jakie badania muszę zrobić koniecznie. Kariotypy robilam po drugim poronieniu i sa ok u mas oboje. Czy ANA jest konieczne jezeli moja doktorka w ciemno daje mi acard clexane/ makaron i encorton ? jakie hormony i witaminy wpływają na utrzymanie ciąży. Może przytoczę mają historię.
Styczeń 2011 poronienie 8 tc (puste jajo plodowe)
Kwiecień 2011 poronienie 8 tc ( puste jajo plodowe)
Wrzesień badanie kariotypu (wszystko ok) zmiana lekarza
Maj 2013 urodzony zdrowy chlopiec ( ciąża prowadzona na acardzie )
Wrzesień 2015 urodzony zdrowy chlopiec ( ciąża prowadzona na acardzie )
Sierpień 2016 poronienie 8 tydz. ( brak akcji serca . w 6 tygodniu na usg bilo i był zarodek , oczywiście brałam acard) po badaniu genetycznym płci wynik - córeczka
Kwiecień 2018 urodzony zdrowy chlopiec ( ciaza prowadzona na acardzie, clexane i encortonie)
Czerwiec 2019 poronienie 12 tc ( brak akcji serca od 8 tc. ciąża na acardzie, neoparin i encorton od ok 8 tc. ) po badaniu genetycznym plci - coreczka Dodam że przy ostatnim poronieniu przed ciążą ( ok lutego ) miałam niewystarczający poziom Wit. d . oczywiscie suplementowalam ale obawiam się że to nie wystarczyło. Podpowiedzvie mi jakie badania muszę zrobić koniecznie żeby przygotować siebie i męża. Jeżeli chodzi o zaplodnienia to n9e mamy z tym problemu. Ostatnią ciąża była niespodzianka po tym jak 2 razy się nie zabezpieczalismy na 2 dni przed spodziewana miesiaczka. ( odstawiłam wtedy syna od piersi i owulacja mi się przesunela o jakieś 2 tyg. ) Problemem jest utrzymanie ciąży. Proszę poradzcie mi coś. Próbować jeszcze czy Dax spokój?

65557 karolina-88 Kobieta, 31 lat, Burzenin