Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Okropny bol

Okropny bol

Fiolka smutno mi. Przytulam...
A ja się mam tak o, ciągle myślę czy będzie dobrze czy nie. Mdłości raz są raz nie ma, ale mierze temp i ciągle jest w okolicach 37, więc się pocieszam

--

https://www.suwaczki.com/tickers/oar83e3knqlwcdv7.png
9.07.2018-7tc :(
18.01.2019-15tc :(

61826 okropny-bol Kobieta, 28 lat, Pl
Kaja1982

Kaja1982

Fiolka, współczuję bardzo:(
Badaliscie kariotypy? Po 2 poronieniach można na nfz
Wydaje mi się, że zrobić te badania, co Dziewczyny polecają...
Pytałaś się może o te bakterie w moczu?

59975 kaja1982 Kobieta, 37 lat, Warszawa
~Aga 88

~Aga 88

Fiolka .... :((((( Tak bardzo mi przykro. Przytulam z samego serca. Tym bardziej ze zaszlysmy w podobnym czasie. Ja na razie odpuscilam. Robie badania ale bez spiny. Musze psychicznie odpoczac.

Sandawilla

Sandawilla

Fiolka :-( :-( :-( to straszne. Bardzo mi przykro:'(.

Mario cieszę się że u Ciebie wszystko dobrze.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/h4zp3e3kqtia0flj.png
14.02.2008 - Pierwszy Synuś ☺
28.01.2012 - Drugi Synuś ☺
21.01.2019 - Aniołek (9 tc)

61577 sandawilla Kobieta, 37 lat, Białystok
Soniamalutka

Soniamalutka

Mario ❤️
Fiolka ja miałam kiedyś 4 poronienia pod rząd tylko takie z krwawieniem. To ostatnie było tylko poronieniem chybionym więc nie wiele pomogę. Wszystkie moje stracone ciąże konczyly się na 7 tygodniu tylko o tym ostatnim poronieniu dowiedziałam się w 10 tyg, że serce zatrzymało się w 7.
Narazie nie myśl o tym odpocznij przede wszystkim psychicznie. Moja lekarka opowiadała mi, że jej pacjentka miała trzy ciąże zatrzymane dopiero za 4 razem się udało więc nie wiem od czego to zależy.

--

Aniołek 31.08.2018

60924 soniamalutka Kobieta, 41 lat, Białystok
~MamaJulianka

~MamaJulianka

Mario uff...
Fiołka odpowiadam na twoje pytania, tak ja miałam moze trochę inny scenariusz ale nawracające poronienia. I nie nie musi tak być za każdym razem. Do kolejnej ciąży musisz się solidnie przygotować

~jajaja

~jajaja

Fiolka tak bardzo mi przykro :( mialam nadzieje ze u ciebie koniec zlych wiesci :( :(
trzymaj sie kochana :(

Mario dobrze ze u ciebie wszystko ok :)