Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Fiolka87

Fiolka87

Mili koniecznie zadzwoń, nie ma co czekać do piątku. Masz taką samą dawkę jak ja. Przypomnij, który to tydzień? Nie miałaś stwierdzonego jakiegoś małego krwiaka na ostatniej wizycie?

--

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

65214 fiolka87 Kobieta, 32 lata, Leszno
Cobra

Cobra

aga398
Cobra podnosisz mnie na duchu!! Mam nadzieje ze to samo powie mi lekarz moj. Mam dokladnie takie samo odczucie co Ty jesli chodzi o kolejna ciaze. Czy robilas jakies badania z krwi po poronieniu??

Nie robiłam żadnych badań. To był tzw przypadek, wada genetyczna, coś poszło nie tak. Byłam jakoś przekonana, że następna ciąża skończy się dobrze, bo mam już zdrowe dzieci z nudnych ciąż. Tym razem coś poszło nie tak. Myślę, że dość szybko udało mi się zajść w ciążę i iść dalej... Strach był ogromny po zobaczeniu dwóch kresek. Życie od wizyty do wizyty... Ale najgorsze za mną i już jestem na prostej do rozwiązania. Tobie też tego życzę, bo chyba masz tak jak ja, że jedynym lekarstwem na ten ból jest kolejne serduszko bijące pod twoim sercem ❤️

--

Sierpnióweczki 2019 - lista

Witek ❤️ 4070g, 56cm ❤️ 25.08.2019 ❤️ vbac

9024 cobra Kobieta, 35 lat, w wielkopolsce
Mili2212

Mili2212

Nie właśnie żadnego krwiaka. Czuje delikatne kłucie w jedym miejscu teraz. Raz jest to kłucie raz nie ma.
6+3.

61833 mili2212 Kobieta, 27 lat, Kalisz
Fiolka87

Fiolka87

Mili zadzwoń do gina rano i postaraj się o wizytę. Jak nie u jednego to u drugiego. Będę trzymać kciuki. Nie będę Ci tu mówić żebyś się nie stresowala bo wiem po sobie, że się nie da. Jeżeli się nie da umówić to wal od razu do szpitala. Lepiej sprawdzić.

--

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

65214 fiolka87 Kobieta, 32 lata, Leszno
~Mario1

~Mario1

Mili,idź zaraz z rana do lekarza lepiej dmuchać na zimne.Bedzie dobrze nie martw się :)

~Malinka1977

~Malinka1977

Mili jaki kolor ma plamienie? Ja zaczęłam plamic, gdy bylam w ciazy na jasno brazowo. To byl 7 tydzien. Lekarz zrobil usg i wszystko bylo w najlepszym porzadku. Plamilam do 12 tygodnia. Raz nawet wyladowalam z tego powodu na IP. Zbadano mnie i wypuszczono do domu. Nic sie nie dzialo. Ciaza donoszona, przyczyna plamienia byla byc moze zbyt nisko ulozona kosmowka. Ponoc czesto ma to miejsce we wczesnych tygodniach ciazy. A nie chcesz podjechac sobie na izbe przyjec i poprosic o badanie? Uspokoisz sie, wrocisz do domu, wyciszysz i odpoczniesz. Stres tylko szkodzi i jest ci teraz bardzo niepotrzebny.

Mili2212

Mili2212

Plamienie jest kawa z mlekiem, taki jasny brąz. Wzięłam 2xduphaston i leżę. Na izbę mam 25km ale narazie staram się nie panikowac.

61833 mili2212 Kobieta, 27 lat, Kalisz
Okropny bol

Okropny bol

Mili ja raz plamienie dostałam to była pozamaciczna A w drugiej ciąży też gdzieś w takim czasie to pojechałam na usg i było dobrze, ze pozniej poronilam to chyba nie miało znaczenia. Lepiej sprawdzić i dmuchać na zimne

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/5xrcful.png
9.07.2018-7tc :(
18.01.2019-15tc :(

61826 okropny-bol Kobieta, 28 lat, Pl
~Mario1

~Mario1

Dziewczyny dziś mam wizytę o 17.30 trzymajcie kciuki.Bardzo się boje ale wszystko w rękach Boga,co ma być to będzie .Mam teraz 10 tc