Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

aga398

aga398

Czesc. Niestety ale musze do Was dolaczyc. W piatek stracilam swoja dzidzie;( wlasnie bylabym 9+3;( nie znosze tego najlepiej, bardzo pragne dziecka. Mam juz corke 7 letnia. Ta ciaza udala nam sie za pierwszym razem, termin wypadal nam prawie w rocznice slubu;( ale od poczatku mialam zle przeczucia, w 5+7 na wizycie okazalo sie ze mam krwiaka a dziecko jest na 5+2 juz mnie to zastanowilo bo doklanie wiem kiedy zaszlam w ciaze. Pozniej nastepna wizyta juz niepozostawila nadziei. I tak w piatek wyladowalam w szpitalu;( mialam zabieg. Dziewczyny poradzicie mi jak starania wygladaly u Was po zabiegu?? Ile czasu czekalyscie?? Nie mialyscie zadnych komplikacji?? Ja praktycznie nie plamie, nic nie boli tylko wczoraj bylam caly dzien poza domem i przed spaniem troche podbrzusze bolalo. Jeszcze u swojego lekarza nie bylam ale od dwoch lekarzy dostalam sprzeczne info, w szpitalu mowia czekac 3 miesiace a lekarz z innego szpitala (z ponad 30 letnim doswiadczeniem) mowil ze gotowa jestem juz po pierwszym okresie. Ale ja sie boje czy nie za wczesnie, boje sie kolejnej straty;( corka tez bardzo czeka na rodzenstwo juz kilka lat, my tez czekalismy bo bardzo chcielismy ale przez ten czas sie dorabialismy czegos no i tak jak sie okazalo ze udalo sie za pierwszym razem, wszystko tak pieknie sie poskladalo;(

--

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9h4zduml67.png

19.07.2019r. Aniołek

29652 aga398 Kobieta, 26 lat, Biała Podlaska
Okropny bol

Okropny bol

Aga bardzo mi przykro. Wiem co czujesz, wszystkie przez to przechodziłysmy. Z czasem jest lepiej, mi lekarz kazal czekać też 3 miesiące, żeby się wszystko unormowalo. Ale dziewczyny zachodziły tu w ciążę zaraz po poronieniu i było wszystko dobrze. Daj sobie czas, porob badania i lepiej się przygotuj do tej ciazy. Ha też straciłam dzieciątko w styczniu, to było 14+1. Bardzo to przeżyłam, ale dałam radę i teraz znów jestem w ciąży. Trzeba wierzyć że będzie dobrze, bo co innego nam zostaje jak nie nadzieja

--

https://www.suwaczki.com/tickers/oar83e3knqlwcdv7.png
9.07.2018-7tc :(
18.01.2019-15tc :(

61826 okropny-bol Kobieta, 28 lat, Pl
aga398

aga398

Sabina mysle ze dam rade.. przed zabiegiem bardzo sie balam. Od 2 dni odsypiam stres. Mysl ze dam rade, ze bedzie okej daje mi tylko nadzieja ze zaraz znowu bede w ciazy.. teraz po zabiegu odzyskuje spokoj ale wielki smutek i zal pozostal

--

19.07.2019r. Aniołek

Cobra

Cobra

aga398 bardzo mi przykro, że musiałaś do nas dołączyć.
Ja po zabiegu w 10tc miałam czekać do pierwszej @ i się starać. Udało się po drugiej @ i jak widzisz jestem już w 34tc i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Dla mnie ważne było, żeby jak najszybciej zajść w kolejną ciąże i wtedy już myślałam o tym dziecku co będzie a nie o tym, które odeszło. Oczywiście pamiętam i nigdy nie zapomnę o moim aniołku, ale takie myślenie pozwoliło mi szybciej iść do przodu.
Życzę Ci powodzenia ☺️

--

Sierpnióweczki 2019 - lista
Czekamy na Witka ❤️
https://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3kjzbnsng6.png

9024 cobra Kobieta, 35 lat, w wielkopolsce
aga398

aga398

Cobra podnosisz mnie na duchu!! Mam nadzieje ze to samo powie mi lekarz moj. Mam dokladnie takie samo odczucie co Ty jesli chodzi o kolejna ciaze. Czy robilas jakies badania z krwi po poronieniu??

--

19.07.2019r. Aniołek

Fiolka87

Fiolka87

Aga398 bardzo mi przykro, że musiałaś do nas dołączyć. Straciłam ciążę w 12 tygodniu, a konkretnie na wizycie dowiedziałam się, że serce nie bije. Na drugi dzień rano tabletki, po 20 wieczorem zabieg, na drugi dzień do domu. Tej nocy w szpitalu trafiłam na tą grupę, bardzo mi to pomogło. Dzięki temu wiedzialam jakie zrobić badania żeby zmniejszyć chociaż trochę ryzyko kolejnej straty. Jeden ginekolog radził odczekać 6 miesięcy, drugi 3 miesiące. Teraz dobijam powoli do 8 tygodnia. Dzięki dziewczynom zrobiłam między innymi badania ANA1 które wyszło niestety dodatnio. Od pozytywnego testu jestem na zastrzykach z heparyny i sterydzie encorton. Dodatkowo biorę witaminy metylowane. Tyle mogę zrobić. Reszta już raczej jest niezależna ode mnie. Ale strach jest cały czas. Dopóki nie będę codziennie odczuwała ruchów dziecka to chyba nie będę spokojna.

--

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

65214 fiolka87 Kobieta, 32 lata, Góra
Mili2212

Mili2212

Dziewczyny dostałam plamienia ;( nic mnie nie boli mam nadzieję ze to po acardzie i heparynie

61833 mili2212 Kobieta, 27 lat, Kalisz
Fiolka87

Fiolka87

Mili2212 kiedy masz wizytę u gina?

--

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

65214 fiolka87 Kobieta, 32 lata, Góra
MamaJulianka

MamaJulianka

Mili ile bierzesz tego acardu? Jaka dawka heparyny, przy plamieniach lekarze często każą odstawić/zmniejszyć dawkę acardu ale ja lekarzem nie jestem tylko było tu kilka dziewczyn z taką praktyką.

60443 mamajulianka Kobieta, 32 lata, ...
Mili2212

Mili2212

Wizyte mam w piątek ale jutro zadzwonię żeby szybciej mnie przyjął bo teraz do dwóch chodzę.
0.4 neoparin i 75mg acard

61833 mili2212 Kobieta, 27 lat, Kalisz