Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Cobra

Cobra

Soniamalutka jeszcze niedawno ja tak się zamartwiałam. Życie od wizyty do wizyty... Poczujesz ruchy to już będzie lepiej ☺️ będzie dobrze ☺️
Ja zaszłam w ciążę niedługo po Bożce i widzisz, że już obie jesteśmy przy końcu tej drogi.
Tobie też szybko zleci ❤️

--

Sierpnióweczki 2019 - lista

Witek ❤️ 4070g, 56cm ❤️ 25.08.2019 ❤️ vbac

9024 cobra Kobieta, 35 lat, w wielkopolsce
BOŻKA2408

BOŻKA2408

MamoJulianka wszystko zależy od dnia .Niedziela była kiepska A teraz dwa dni jest dobrze.Zalezy jak mały ułożony chyba ...Dziś pojechałam tylko po wyniki do laboratorium a sapię jakbym maraton przebiegła. A przeszłam raptem z auta do labor. I do domu.Ale jeszcze troszkę...Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny!

60500 bozka2408 Kobieta, 43 lata, KĘDZIERZYN
Soniamalutka

Soniamalutka

Cobra super, że u Ciebie też końcówka.Czekam na ruchy z niecierpliwością. Eh żeby szczęśliwie dorwać do grudnia a czas dla mnie tak się dluzy.
Tojaka co u Ciebie?
Sandawilla a Ty jak się trzymasz?

--

Aniołek 31.08.2018 http://fajnamama.pl/suwaczki/qukf8qr.png

60924 soniamalutka Kobieta, 41 lat, Białystok
MamaAniołkaOlka

MamaAniołkaOlka

Bożka gdzie kupiłaś łapacz snów? Piękny brzuszek. Czekamy! Wiesz coś o potencjalnym terminie cięcia?

--

10.11.2015 Kropek 6 tc.
25.06.2017 Oluś, ur. w 39 tc., żył 2godz.39min. Nasze serca odeszły razem z Tobą Skarbie

10.06.2019 Lila:
56385 mamaaniolkaolka Kobieta, 31 lat, Wrocław
BOŻKA2408

BOŻKA2408

MamaAniolkaOlka łapacz kupiłam na MAMA POTRAFI.Kochana w czwartek mam wizytę, będzie koniec 36 tc i myślę że już będę wiedzieć kiedy cc.Mislam jeszcze 26 ustalona wizytę ale myślę że to już skierowanie teraz dostanę.

~Mama_po_stracie

~Mama_po_stracie

Cześć dziewczyny,
Jestem po wizycie w Warszawie u prof. Korniszewskiego - genetyka i prof. Węgrzyna - ginekologa. Przypomnę, mam mutacje pai-1 hetero. Genetyk stwierdził, że ze względu na krwiak, który miałam w ciąży, a także mutację pai-1 hetero, wskazałby aby przyjmować acard przy staraniach i jeśli już zajdę w ciążę, a heparynę rozważyć z lekarzem ginekologiem i tu polecił mi właśnie prof Węgrzyna. Za to prof. Węgrzyn twierdzi, że nie ma dowodu, że acard i heparyna by pomogły i nie ma również badań na to, że są niegroźne dla kobiety i dziecka w czasie ciąży. W związku z tym zakazał mi robić jakichkolwiek badań, wziąć się za prokreację i przyjść na dobre usg, jeśli już będę w ciąży. Bo stwierdził, że nawet zdrowym ludziom przy zrobieniu wielu różnych badań może wyjść coś na pograniczu normy albo coś nieprawidłowego. Przyznam szczerze, że ja już zgłupiałam i nie wiem co mam dalej robić.
Jeszcze na te konsultacje, tak jak radziły mi Bożka z Mamą Julianka zrobiłam homocysteinę - wyszła 7,4; przeciwciała ANA 1 dodatnie typ święcenia a ziarnisty w mianie 1:160. Homocysteina powiedzieli, że w porządku, a przeciwciała ANA2 i 3 nie robić, bo wynik jest na pograniczu.

BOŻKA2408

BOŻKA2408

Mamapostracie homocysteina ładna bo nie masz genu MTHFR .Przy Pai koniecznie heparyna, nie rozumiem co oni mają na celu .To wypisanie recepty i to na refundacje przy Pai.A wolą narażać kobiety na straty...Czy to tylko mężczyźni lekarze są tacy bezduszni...A ANA no trzeba trafić na lekarza który tego nie zbagatelizuje...Mam koleżankę która pi 3 stratach namowilam na wizytę u mojej lekarki i zaczęła robić badania...Wyszło Pai i MTHFR a Ana nie zdążyła bo w międzyczasie zaszła w ciąże. Jest na acard ,heparynie i sterydzie...Lekarka chciała ja zabezpieczyć A nie narażać na kolejną stratę.Ja bym poszukam innego lekarza...

Mili2212

Mili2212

Mój lekarz po naszej stracie w 13tc na wizycie kontrolnej powiedział że następna ciąża od razu na acard i heparynie. Powiedział że czytał bardzo dużo na nasz temat i mogę zrobić badania, dał mi cała listę ale niezależnie od wyników i tak da heparyne. Także nie wiem dlaczego niektórzy lekarze są tacy bezduszni i każą nam czekać na ciążę i później stresować się każdym dniem.

61833 mili2212 Kobieta, 27 lat, Kalisz
~Aga 88

~Aga 88

A heparyna jest w zwiazku z czym? Ja mam poki co tylko akard brac.

~MamaJulianka

~MamaJulianka

Aga heparyna to zastrzyki niezbędne do rozrzedzenia krwi w ciąży przy trombofili i zaburzeń związanych z krzepnięciem krwi. Mówiąc tak po prostemu w zaburzeniach krzepnięcia jak mam ja i np mamapo stracie może utworzyć się skrzep który zablokuje przepływ krwi dziecko mama. Pai utrudnia też zagniezdzanie.

Mama po stracie przykro mi ale ten lekarz jest do d... Musisz iść do innego, sprawdzić też sobie witaminy B12 D3 pouzupelniac i dopiero myśleć o staraniu bo homocysteine masz dobrą. Bożka ja mam gina faceta i on daje te wszystkie leki ale specjalizuje się w mutacjach i ogólnie jest przeciwnikiem tego całego ,,systemu,, bo jak słyszę że lekarz mówi do pacjentki po stracie że nie trzeba badań to już mnie bierze bo szkoda mi wszystkich dziewczyn ile razy można przez to przechodzić...
Mamo po starcie jeśli jesteś z Warszawy to trzeba tam szukać gina takiego któremu twoja mutacja nie jest obca...