Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Dorota19

Dorota19

Od ilości badań :) rozmawiałam z pielęgniarka za przyjazniona powiedziała ze przy heparynie trzeba kontrolować inr z krwi żeby za bardzo nie rozrzedzić prawda to ???

--

Córeczka :( 2017 Córeczka :( 2019

56288 dorota19 Kobieta, 29 lat, Bielsko
Mili2212

Mili2212

Dziewczyny od którego tygodnia zaczęły Wam się mdłości? Ja mam czasem takie dziwne uczucie ucisku na gardle a to 4tc.
Też Was tak bolą zastrzyki z heparyny?

61833 mili2212 Kobieta, 27 lat, Kalisz
Aniołkowa Mamusia

Aniołkowa Mamusia

kejti w ciąży można leczyć zęby i jest specjalne znieczulenie bezpieczne dla kobiet w ciąży. Nie pamiętam jak się nazywa ale jak powiesz o ewentualnej ciąży to będą wiedzieć jakie znieczulenie podać. Bardziej szkodzi stres związany z bólem w czasie borowania niż specjalne znieczulenie. W obu ciążach leczylam zęby.

jajaja paczucha poszła ;) powodzenia.

--

"Śmierć dziecka... I dla matki żadne inne końce świata nie istnieją..."
marzec 2017 dwa Aniołki 4/5 tc
październik 2017 Aniołek Kacperek 22+1 tc
październik 2018 nasz cud Marcelek

57273 aniolkowa-mamusia Kobieta, 36 lat, Poznań
Karolina 88

Karolina 88

Mili mnie zastrzyki nie bolały. Czas mi jak za szybko wstrzyknelam to trochę poczułam ale nie było tragedii. Może w źle miejsce sobie dajesz te zastrzyki ? Bo są miejsca gdzie boli bardziej i mniej . Trzeba wyczuć swoje ciało. Mnie np lepiej było dawać bardziej z boku brzucha ( bo mam przepuchline pepkowa i przy pepka mnie bolalo) ale dziewczyny pisały że im lepiej blisko pepka. Można też dawać w udo lub ramię na zmianę

65557 karolina-88 Kobieta, 31 lat, Burzenin
Mili2212

Mili2212

Faktycznie zrobiłam dziś z mężem dalej od pępka i jest lepiej ;)
W ciąży trzeba leczyć zęby i dziąsła. Próchnica nie jest dobra dla naszych fasolek.

61833 mili2212 Kobieta, 27 lat, Kalisz
Blancheee

Blancheee

Soniamalutka zazwyczaj z prawej strony poniżej pępka, bardziej znajduje malucha. Jak nie ma po prawej to przesuwam do środka i w kilka sekund znajdę, ale tez tego bicia nie słyszę ciagle, bo za chwile znowu się przemieszcza :) czasami tez tak jest ze ledwo słychać, jakby gdzieś głębiej siedziało.

--

20.12.2018 Aniołek 7/11tc

61581 blancheee Kobieta, 31 lat, Warszawa
Kejti.ky

Kejti.ky

Moje zeby już po wizycie pani sama zapytała czy jest możliwa ciąża i dała lżejsze lekarstwo także super :)

58331 kejti-ky Kobieta, 24 lata, Lublin
Sandawilla

Sandawilla

Mili2212
Faktycznie zrobiłam dziś z mężem dalej od pępka i jest lepiej ;)
W ciąży trzeba leczyć zęby i dziąsła. Próchnica nie jest dobra dla naszych fasolek.

Tak . Zgadzam się z tym w 100 %

Dziękuję dziewczyny za rady. Dziś już lepiej ...choć trochę osłabiona się czuję.
Pozdrawiam i miłego dnia

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/h3xoeu2.pnghttp://fajnamama.pl/suwaczki/uw6ljzk.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/aattd98.png

61577 sandawilla Kobieta, 37 lat, Białystok
Dorota19

Dorota19

Dziewczyny nici u mnie z tego miesiąca jajnik kłuje lewy a z prawego owulacja była i okres się zbliża także będę próbować . Może na wczasach się uda bo dni płodne wypadną :)

--

Dorota19

Dorota19

Dziewczyny nici u mnie z tego miesiąca jajnik kłuje lewy a z prawego owulacja była i okres się zbliża także będę próbować . Może na wczasach się uda bo dni płodne wypadną :)

--