Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Fiolka87

Fiolka87

Paula C. Ja mojego też nie mogę uprosić żeby podchodził do sprawy poważnie. Żeby nie pił kawy to wręcz muszę go błagać, to jaśnie Pan tylko w owulacje zaszczyci mnie tym że nie pije kawy czy piwa. Jak był ze mną na wizycie i gin powiedział że przy mojej epilepsji oboje musimy brać kwas foliowy to od stycznia skończył dopiero pierwszy listek. Całą odpowiedzialność zwalił na mnie, tak jakby to że mną było coś nie tak. Jest to przykre, więc wiem co czujesz, bo to najbliższa osoba, której potrzebujesz w tym trudnym czasie - wsparcia, rozmowy, chęci zrozumienia i wspólnego starania, które nie ogranicza się tylko do tego, że podaruje Ci swoje cudowne nasienie. Eh ... faceci. Oni nigdy tego nie pojmą, ale mogliby się chociaż postarać.

--

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

65214 fiolka87 Kobieta, 32 lata, Leszno
nurkowanie

nurkowanie

Paula ja Cię nie chcę tu buntować czy coś tam mieszać.Mój nie lubi prasować to ja chętnie to zrobię. Myślę, że to może zależeć od poziomu energii faceta ile sam zrobi, a ile na kogoś się ogląda. Taki podział był uzasadniony, gdy faceci polowali na mamuty.

60134 nurkowanie Kobieta, 108 lat, S.
nurkowanie

nurkowanie

Fiołka ja uważam, że jak ktoś chce mieć dziecko to same słowa nie wystarczą, czy kobieta czy facet to będzie łykać co trzeba, badać co trzeba i tyle. A jak wyjdzie to czas pokaże ile jest faktycznej chęci.

Fiolka87

Fiolka87

Nurkowanie tyle że przez moją chorobę musimy oboje brać regularnie kwas foliowy bo jest większe ryzyko wad u płodu. A on ma to najwyraźniej w d**ie :-(

--

~Aga 88

~Aga 88

nurkowanie dobry tekst o mamutach- zgadzam sie! Ja ze swoim sie w tej kwestii dogadalam. Juz na etapie narzeczenstwa zrozumial ze nie jestem typem kury domowej. Mimo to chcial slub... wiec coz ... widzialy galy co braly :)))

nurkowanie

nurkowanie

Fiolka ciazka sprawa, mozna do salatki wkruszyc, ale to nie o to chodzi, co bedzie jak sie urodzi dziecko i trzeba bedzie pieluchy zmieniac.

Fiolka87

Fiolka87

No bo małżeństwo to partnerstwo. Teraz kobiety też pracują, kiedyś może tak nie było, ale czasy się zmieniają. A faceci często myślą, że zajmowanie się domem i dziećmi to rola kobiety. Moja siostra że swoim tak ma, ale sama mu na to pozwoliła. W kwestii domu na szczęście mój zrobi wszystko.

--

nurkowanie

nurkowanie

Aga mnie kiedys wujek powiedzial, ze on by sprzatal, ale za narzeczenstwa mu zona nie dawała, zabierala robote z rąk, bo ona to zrobi lepiej, bo on po pracy ( ona tez) to niech odpocznie.

~Aga 88

~Aga 88

Zmieniajac na chwile temat - nie ide jednak na bete bo chyba jednak @ sie zbliża .... :( Czuje delikatnie w podbrzuszu :(

Fiolka87

Fiolka87

Z tymi tabletkami to jest tak, że on o tym nie myśli wogole, nie pamięta. To już mu w portfel włożyłam listek i i tak nie bierze. Wkurza mnie to bo ja jakoś muszę pamiętać kiedy dni płodne, kiedy @,kiedy testować owu i o swoich lekach też muszę pamiętać. Po lekarzach też ja latam. A on? Raz poszedł do urologa i badanie nasienia i teraz za każdym razem mi to wypomina.

--