Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Asiula753

~Asiula753

Paula. C dokładnie cię rozumiem. Mi minął miesiąc od straty i mam wrażenie że tylko ja to przeżywam. Męża nie interesuje jak się czuje czy czegoś potrzebuje. Zrobiłam badania na trombofilię i wyniki też go nie interesują. Okres przeszłam bardzo obfity i miałam zawroty głowy ale też musiałam sobie poradzić sama. Nie rozumie mnie ze nie mam ochoty wychodzić na kawkę do znajomych tylko chciała bym spędzić z nim czas czuć jego bliskość. Mam ochotę spakować się i pojechać na kilka dni do jakiegoś hotelu żeby się pomartwil.

~Aga 88

~Aga 88

Paula spokojnie. Ja dzis tez caly dzień sie z mężem kłócę. O wszystko. Niestety prawda jest taka ze to wszystko - starania, straty- to przede wszystkim nasza sprawa. To my sie wsłuchujemy w swoj organizm, liczymy, robimy testy. Dlatego my jesteśmy w tym duzo bardziej niz oni... Nie chce absolutnie bronic Twojego meza, bo nie wiem co powiedzial, ale wydaje mi sie że oni nigdy nie beda w tym tak jak my. Dlatego tez spotykamy sie tutaj, bo tylko my nawzajem potrafimy sie zrozumiec. Kobieta która przez to nie przeszła tez nie zrozumie ... Niestety mozemy rozumiec to tylko my. Ja widze ze moi znajomi, rodzina, ktora wie o stracie, nie potrafia ze mna o tym rozmawiac.

nurkowanie

nurkowanie

Paula moze relacje z mamą się poprawią.
Mąż pewnie tak sobie radzi z sytuacją i może chciał Tobą wstrząsnąć, żeby Cię wyrwać z tego stanu.

60134 nurkowanie Kobieta, 108 lat, S.
nurkowanie

nurkowanie

Ja wyjechalam na pare dni. U mnie rodzina podchodzi ze zrozumieniem. Staram sie trzymac, zajac troche glowe, ale jesli mam czas płakania to sie klade i godzine placze w mokry recznik i potem jakos te emocje schodza. Do konca nie zdaja sobie sprawy z czym to sie je, brat dzis spytal czy wzielam stroj nad jezioro, ale nie mowilam mu ze krwawie i nie wolno mi nawet lezec w widzie w wannie, tylko mowie ze mam siniaki po zastrzykach.

60134 nurkowanie Kobieta, 108 lat, S.
Fiolka87

Fiolka87

Paula C. moje rozmowy z mężem na TEN temat zazwyczaj kończą się moim płaczem. Mam tyle żalu w sobie i też mam wrażenie, że on już o całej tragedii zapomniał a ja nadal w tym tkwie. Ostatnio mu wykrzyczalam, że mnie nie rozumie, że po mnie to nie spłynęło, że nie potrafię o tym zapomnieć. 25.07 to mój termin i mam wrażenie, że wraca to moje załamanie z pierwszych dni PO. Aż się boję co będzie w lipcu :-( i ani w mojej mamie ani w mojej siostrze wsparcia nie mam, więc wiem co czujesz - poza tym forum jesteś z tym sama i to jest trudne.

--

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

65214 fiolka87 Kobieta, 32 lata, Leszno
Paula.c

Paula.c

Dziewczyny dzięki za słowa wsparcia:( Zaczęło się że wrobił mnie w urodziny teścia. Umówił się ze swoim bratem że robimy mu niespodziankę i przyjeżdżamy z jedzeniem i posiedzimy u niego. Po czym okazało się że tylko ja spędziłam dzień w kuchni na pieczeniu, a tamta synowa nic! Powiedział że wypiją po jednym piwie a tu wjechało pół litra a wiedział że bardzo mi zależy żeby się zdrowo odżywiał, nie pił nic i brał witaminy bo już jedną stratę przeżywam i nie przeżyje drugiej, i nawet jeśli to może nie było od odżywiania to zróbmy co można... Głowanie bolała, nie chciałam tam jechać, siedzieć w kuchni ccaly dzień i robić dobrą minę. Jak zwykle mnie w wrobił i oszukalz tym piciem. Już od rana była kłótnia o to, o brudne gary, o to że znów ze mnie zrobił kucharkę nie pytając o zdanie. Na koniec iec przyczepił się że "inne żony gotują swoim mężom a ja ostatnio tylko rosół i pomidorową". I że jak jego zabraknie to zginie w brudzie! Mój mąż to osoba, ktora przekłada talerze w zmywarce bo nie są poukładane tak jak on! I przekładał od rana bo nie w tę stronę! Nie mówię że jestem ideałem ale nikt w moim domu nie chodzi głodny ani nie ma gór prania. Fakt że ostatnio nie przyrządzam karkówek, gołąbków ani innych zmyślnych dań ale nie mam do tego głowy:( On by chciał mnie zamknąć w kuchni z miotłą i nie interesuje go co jest powodem że mam to ostatnio w tyłku:( Nie przytuli, nie pocieszy, nie zaproponuje żeby ugotować coś razem z nim wspólnie tylko rząda:( Nie mam siły walczyć o takie przyziemne sprawy

--

21.01.2008 - córka
10.10.2012 - synuś
19.05.2019 - Aniołek:( (8 tc)

64943 paula-c Kobieta, 34 lata, Stumilowy las
Paula.c

Paula.c

I powiem wam jeszcze że mojego męża kuzyn rozszedł się z konkubiną. Jakoś tak wyszło że on stroni po tym od wszelkich kontaktów z rodziną bo powód odejścia był zjeho winy, zdrada. Zostawił ją z dzieckiem. Mamy kontakt z nią za to, bardzo dobry. Ostatnio przyśniło mi się że ona dobierała się do mojego męża (choć w życiu realnym wiem że się sobie podobają ale nigdy nic więcej). I w tym śnie on bardzo chętnie z nią poszedł. Ja krzyczałam, zapewne przez sen też ale on nie zwracał uwagi tylko poszedł. Obudziłam się spłakana. Durna mu opowiedziałam ten sen i on teraz z nią zaczyna sobie flirty urządzać... I oczywiście wieczorem zadzwoniła do niego i nas zaciągnęła na kawę. To serdeczna, miła i otwarta osoba ale postawa męża oczywiście -kogucik! I awantura gotowa:( Oczywiście moje kompleksy na tle mojej kobiecości biorą górę teraz i on śpi w innym pokoju już bo go wygodnilam po tym całym dniu...

--

21.01.2008 - córka
10.10.2012 - synuś
19.05.2019 - Aniołek:( (8 tc)

64943 paula-c Kobieta, 34 lata, Stumilowy las
nurkowanie

nurkowanie

To faktycznie. Ja mało w kuchni robię, zwykle jedną rzecz czy dwie a mój resztę, chciałby mieć swoją restaurację. Nie zawsze mi to smakuje, ale chwalę, żeby mu się chciało. Ostatnio dostałam opr za to że pierogi kupuje zamiast robić, bo gdzieś wyczytał że od takiej żywności są mutacje. Stwierdziłam, że ma rację, chociaż nie wiem czy ma. Na co on, że sami zrobimy i się pomrozi. Czyli coś mu w tym pomogę. Wiem, że nie jestem wzorem ze ściennych makatek ale skoro moj chłop jest szowinistą, to wszystko zrobi najlepiej. Dlaczego mu nie pozwolisz układać tych naczyń, pochwal jeszcze to może i zacznie gotować.

A jeśli chodzi o relacje, to czy poronienie przełożyło się u Was jakoś też na łóżko, poczucie własnej atrakcyjności?

60134 nurkowanie Kobieta, 108 lat, S.
nurkowanie

nurkowanie

Wiesz co z tą kuzynką to powiedz cepowi, że może sen był proroczy i ona Cię w końcu od niego uwolni.
Do mojego też jedna się kiedyś dobijała i zaczął sobie żartować to tak mu jeb..am.
Paula zastanów się nad tym czy nie karmisz swoją postawą jego złej strony, bo niestety się rozwinie jak będzie miała co żreć.

60134 nurkowanie Kobieta, 108 lat, S.
Paula.c

Paula.c

Nurkowanie ja mu pozwalam z tą zmywarką, alez oczywiście niech se układa. Ja wolę myć w rękach. Wkładam tam jak jest dużo żeby nie marudził. Co ciekawe pochodzi z domu ze wsi gdzie była trzoda i bydło a w domu wszędzie pasza, wiadra i gotowało się na kochani węglowej a on i braciszek się zesrać chcą z tym sprzątaniem. Moj by właśnie chciał taką idealną panią domu co z obiadkiem czeka i grzeje mu kapciuszki i pilot podaje od TV od razu ale ja jestem kobietą jak wieś, z domu gdzie alkohol lał się litrami i nie dam już sobą nigdy pomiatać i ustawiać po kątach
Mam swoje zdanie i nie dam się wepchnąć w rolę kucharki i sprzątaczki. Mam pracę, zarabiam i oczekuje że razem będziemy dbali o dim. Tez mu się zdarza gotować ale z fochem bo przecież to ja muszę. Taka różnica że jak ja sprzątam to meble odsuwam i wucierane kurze pod nimi, piorę firany, myje okna a on ogarnie talerze z obiadu i wielki sprzątacz. Jeśli o łóżkowe chodzi to nie narzekam, on chyba też nie

--

21.01.2008 - córka
10.10.2012 - synuś
19.05.2019 - Aniołek:( (8 tc)

64943 paula-c Kobieta, 34 lata, Stumilowy las