Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Fiolka87

Fiolka87

Aga 88, do tego samego nie ma co iść bo po 6 dniach od wizyty na bank nie usłyszę nic nowego. Tym bardziej, że wspominałam mu, że od 3 cyklu plamię na brązowo, tylko że tydzień przed @.

65214 fiolka87 Kobieta, 32 lata, Góra
BOŻKA2408

BOŻKA2408

Fiolka to wygląda na nedomoge ciałka żółtego czyli inaczej niski masz progesteron i bez wspomagaczy typu luteina ,duphaston ciężko będzie zajść w ciąże. Musiałabyś brać duphaston od 15 do 26 dc.

60500 bozka2408 Kobieta, 43 lata, KĘDZIERZYN
Fiolka87

Fiolka87

Bożka2408, badałam progesteron w 15 dniu cyklu, w tym miesiącu, 4 dni po owulacji bo miałam przyspieszoną w tym miesiącu, i wyszło 11,13. Ostatnio badalam w marcu w 20 dniu cyklu, 5dni po owu i miałam 13,89. Ginekolog powiedział wtedy, że ten wynik jest OK. Ja już sama nie wiem jaki powinien być i jaki hormon powinnam jeszcze ewentualnie zbadać. W tą moją straconą ciążę zaszłam bez wspomagaczy.

BOŻKA2408

BOŻKA2408

Fiolka do zajscia w ciąże to jest za niski uważam, powinnaś sama poprosić i duphaston. Powiedz że zależy Ci na zejściu i powinien zrozumieć. Progesteron robi się w 22-23 dc i do zajścia powinien być w górnej granicy.

60500 bozka2408 Kobieta, 43 lata, KĘDZIERZYN
~Aga 88

~Aga 88

Chyba jutro pojde jednak na tą bete bo juz dziś ledwo radze sobie sama ze sobą ...

Dorota19

Dorota19

Gratuluje dziewczyny . Mi kariotypy wyszły prawidłowe cieszę się wiec mam nadzieje ze od przyszłego miesiąca będę mogła działać

--

Córeczka :( 2017 Córeczka :( 2019

56288 dorota19 Kobieta, 29 lat, Bielsko
nurkowanie

nurkowanie

Ktoś pytał czy krwawie. Tak od dnia zabiegu umiarkowanie. 27 mam pierwsza rocznice 1 zabiegu.

60134 nurkowanie Kobieta, 108 lat, S.
Fiolka87

Fiolka87

Bożka2408, to powtórzę jeszcze w tym 22dc. Ale nie ma to znaczenia, że owulke miałam wcześniej? Jakiś jeszcze hormon warto zbadać przed @?

Paula.c

Paula.c

Mam chyba dość:( dość cierpienia, płaczu po nocach, dość nieudanych starań:( Czuję w sobie tylko żal i smutek, gigantyczną pustkę i tęsknotę:( nie umiem sobie z tym poradzić... Pokłóciłam się z mężem. Powiedział mi o kilka zdań za dużo ale chyba naprawdę tak o mnie myśli:( Mam wrażenie że on wcale o tym dziecku nie pamięta, omija ten temat jakby go nie było. Nawet nie pyta jak się czuję, czy mam @, czy robiłam test, nawet nie wie że znów negatywny bo nie interesuje sie tym... Żle się czuję sama ze sobą, żle się czuję ze swoimi emocjami. Mam wrażenie że mi się zaraz przeleje:( Na zewnątrz udaję przed innymi że jest ok, uśmiecham się i pokornie przytakuję ale nie wytrzymam dłużej:( Jutro się spakuję z rana i jadę do mojej mamy na wieś na kilka dni. Choć nie mam w niej oparcia za grosz, nie mamy za wiele kontaktu to jednak moja mama, może to że będzie obok mi coś dopomorze... O ile będzie trzeźwa. Choć jeśli nie to przynajmniej będę sama, nie z mężem:(

--

https://www.suwaczki.com/tickers/uikla92jurbq3z3r.png
https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5e1fur8zaq.png
https://www.suwaczki.com/tickers/klz9vcqgk2dfbezg.png

64943 paula-c Kobieta, 34 lata, Stumilowy las
~Mario1

~Mario1

Paula c,takie to życie właśnie jest.....w jednej chwili zaczyna wszystko się sypać i nie mamy wpływu na to.Jedź,odpocznij pozbądź troszke sama ze sobą napewno pomoże .Zatesknisz za mężem ,wrócisz i będzie zgoda.Pozdrawiam :)