Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Aga 88

~Aga 88

Dziewczyny ja im blizej @ tym bardziej zaczynam myslec ze moze jednak...Chociaż wiem że to malo prawdopodobne. Dzis rano mam delikatne mdłości. Pewnie od tej pogody. W domu jest duszno. A moze jakas autosugestia....W straconej ciazy na tym etapie nie miałam żadnych mdłości, wiec pewnie nie ma to znaczenia. Pewnie jednak bede wariować tylko ostatnio wariowałam juz od 18 dc. W 22 dc juz robiłam bete. Teraz mam 23 dc i coraz wieksza iskierkę nadziei. Ale moze zawod nie bedzie az taki jak ostatnio....

Paula.c

Paula.c

Aga niestety, zrobiłam test:( Jestem na siebie zła bo miałam nie robić i się nie rozczarować, i co? I znów jedna:( Nie ma ni ciąży, ni okresu... Nic nie ma. Bólu piersi, mdłości, zapachów, plamień, nawet podbrzusze nie boli na okres...
A za ciebie trzymam kciuki ✊ mocnoooooo!

--

21.01.2008 - córka
10.10.2012 - synuś
19.05.2019 - Aniołek:( (8 tc)

64943 paula-c Kobieta, 34 lata, Stumilowy las
~Aga 88

~Aga 88

Wiem co czujesz, bo troche się tych testow narobilam zanim zaszlam w ciaze, a teraz mam powtorke z rozrywki. Czy ja dobrze kojarze ze nie mialas jeszcze @ po poronieniu? Moja pierwsza @ po poronieniu przyszla szybko, ale nie bolala tak jak zwykle. Ktory masz teraz dzien?

~jajaja

~jajaja

Aga 88 moze na bete jutro pojdziesz ?
ja tak robie ok 9-10dpo ide na bete jest wiarygodna w 100% i sie pozniej nie zadreczam czy sie udalo czy nie. choc tez wiem ze taki stan nadziei tez jest fajny i fajnie go przedluzac tylko pozniej jak @ przychodzi to boli :( wiec ja wole isc zrobic raz, odstawiam wtedy duphaston i czekam na nastepny cykl :)

~Aga 88

~Aga 88

Myślalam o tym ale ostatnio zaplacilam za bete 57 zl. Zal mi troche co miesiac na to kase wydawać. Tym bardziej, ze testy nie pokazały u mnie owu, wiec prawdopodobienstwo ciazy jest bardzo niskie. Chyba kupie test ciążowy i zrobie w środę albo w czw. Chyba że nie wytrzymam.

Paula.c

Paula.c

Aga dobrze pamiętasz. Nie miałam jeszcze @ po poronieniu i nie wiem kiedy będę mieć. Zawsze miałam co 29dni a od zakończonego krwawienia te 29dni mija jutro.
Jutro 29dzien:( Myślałam już że jak zaplamilam troszkę rano przedwczoraj i nic więcej to jest nadzieja... O tą utraconą ciążę staraliśmy się pół roku więc nie wiem dlaczego pomyślałam że może już się uda:(

--

21.01.2008 - córka
10.10.2012 - synuś
19.05.2019 - Aniołek:( (8 tc)

64943 paula-c Kobieta, 34 lata, Stumilowy las
~Mario1

~Mario1

Okropny ból ,ja idę we wtorek teraz do lekarza po południu ,to chyba będzie 6 tydzień ,zobaczymy co powie ostatnio tez tak było i nie miał dobrych wiadomości dla mnie odrazu powiedział ze jest coś nie tak że za małe i nie podobało mu się ogólnie .Mam nadzieje że tym razem będzie dobrze.Za ciebie i resztę tez trzymam bardzo kciuki,trzeba mieć nadzieje.Nurkowanie,Kierownica i dziewczyny mają racje,pisz z nami przecież jesteśmy sobie tak bliskie.Trzeba się wspierać w tych dobrych i złych momentach ❤️

~Aga 88

~Aga 88

Paula c. Po poronieniu mozna dostac miesiaczke nawet do 40 dni po. Mozesz tez nie czuc normalnych objawow okresu. Moze dziwnie to zabrzmi akurat w moich ustac, ale cierpliwosci. Nurkowanie daj znac jak sie trzymasz?

Okropny bol

Okropny bol

U mnie beta 32 zl i wynik sprawdzam online. Jutro ide znowu, zobaczymy jak przyrosla po 72h

--

https://www.suwaczki.com/tickers/oar83e3knqlwcdv7.png
9.07.2018-7tc :(
18.01.2019-15tc :(

61826 okropny-bol Kobieta, 28 lat, Pl
nurkowanie

nurkowanie

Próbuje robić to co zawsze radzę w takich sytuacjach, zająć się można albo życiem albo umieraniem. Nie wiem co życie przyniesie, ale jesli kiedys moze bedzie lepiej to powinnam byc w dobrej formie w miare i przygotowana na wojnę z własnym ciałem. Najchętniej nie robiłabym testów, ale będę musiała tego pilnować. Spotkałam się z opinią, że sterydy bierze się zanim się zajdzie, czy ktoś coś wie na ten temat?

60134 nurkowanie Kobieta, 108 lat, S.