Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

BOŻKA2408

BOŻKA2408

Jajaja tak ja mam na ryczałt bo mam stwierdzone mutację w badaniach.Buerze się całą ciąże, odstawia przed terminem porodu jakoś, jeszcze się nie pytałam.Na ryczałt za 30 zastrzyków płacę ok 115 zł

60500 bozka2408 Kobieta, 43 lata, KĘDZIERZYN
Joannamarria

Joannamarria

Hej !
Marta gratuluje dwóch kreseczek! Oby plamienie już się nie pojawiło ! Robisz dzisiaj bete ?
Nurkowanie te badania robi się z krwi tak ? W pierwszej ciąży ich nie miałam ale może warto w tej zapytać ginekologa .

Ja w sobotę byłam na usg i moja mała pupka ma 1 cm i bijące serduszko.
Mam zrobić narazie morfologię i mocz bo cała resztę badań obowiązkowych do 10 tc mam zrobione . Za dwa tyg wizyta . W tej chwili skończyłam 7 tydzień. Całe czas mi niedobrze ale gin pociesza ze to bardzo dobry znak i kazała tylko jeść mało i często. Zwolnienie oczywiście mi przedłużyła i pow ze nie mam wracać do pracy.
Ewelina widziałam w zeszłym tyg temat inseminacji ... z całego serca polecam. Ja zrobiłam pierwsza już po 5 miesiącach od poronienia mimo ze nie miałam jakis konkretnych wskazań. Po prostu czuliśmy z mężem ze to dobre rozwiązanie dla nas i za drugim razem się udało.

• ciaza-zaraz-po-poronieniu_75044.jpg
60498 joannamarria Kobieta, 27 lat, Wlń
~MamaJulianka

~MamaJulianka

Jaja ja właśnie poleciałam dziś rano po clexane żeby mieć w razie co w domu, do lekarza rodzinnego i zapłaciłam około 116 zł za 30 zastrzyków.

Martaaa93

Martaaa93

joannamaria dziękuje! Tak, byłam na badaniach i zrobiłam bHCG, TSH i Progesteron. Wyniki będę miała po południu wiec na pewno dam znać :) za chwile wyjeżdżam do Warszawy na rehabilitacje także czeka mnie 2,5 godz i później z powrotem tez 2,5godz w aucie... ale mąż prowadzi a ja wygodnie się rozłożę ;)

--

Aniołek 15.02.2019
https://www.suwaczki.com/tickers/oar8w1d3vbvdtl54.png

62424 martaaa93 Kobieta, 26 lat, xxx
~jajaja

~jajaja

mamajulianka a ty z jakiego powodu masz ryczalt ?
kurcze nie wiedzialam ze lekarz rodzinny tez moze wystawiac ...

Aga za 2-3 dni powinno byc na 100% wiarygodne
a ty chcesz wiedziec po prostu jak najszybciej czy musisz brac leki od momentu pozytywnego testu ?

~Aga 88

~Aga 88

jajaja i jedno i drugie. Bardzo chce wiedziec bo z kazdym dniem bede siebie bardziej wkrecac. I od pozytywnego testu musze brac acard i duphaston

nurkowanie

nurkowanie

Joannamaria śliczna pupka.
Tak te badania były z krwi, ale jod mozna tez z moczu tylko to jest jakies przez 24 h sikanie do kubka, takze mi sie odechcialo.
Dziewczyny udalo mi sie na NFZ w Uniwesryteckim Centrum Klinicznym, zaczynamy 7 czerwca od samej rozmowy, potem termin na pappe, potem usg. Ktos wie o co chodzi?

60134 nurkowanie Kobieta, 108 lat, S.