Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

BOŻKA2408

BOŻKA2408

Nurkowanie z tego to znalazłem na necie to to Pai 1 tak jak zrobiłaś, ciekawe jak wynik będzie opisany
Powinno być prawidłowy bądź nieprawidłowy, homo albo hetero...Jak to Ci wyjdzie nieprawidłowe to koniecznie heparyna.

60500 bozka2408 Kobieta, 43 lata, KĘDZIERZYN
~jajaja

~jajaja

Aga powinno byc juz wiadomo w 10-11 dpo
a ty teraz jestes w ktorym DC czy dpo ?
musze ci powiedziec ze w ciazy z synem mialam kolatanie serca - to byla jedyna ciaza (a mialam ich calkiem sporo) w ktorej dolegliwosci sie pojawily . w pazdzierniku zeszlego roku mniej wiecej tydzien po owu zdazylo mi sie kolotanie i zazartowalam nawet mezowi ze jak w ciazy sie czuje ;) ... po tygodniu okazalo sie ze jestem w ciazy :)

nurkowanie

nurkowanie

Bożka nie zdziwię się bo mi żylaki się powoli uwidaczniają.
W ogóle to mi pryszcze koło brody wysypało.

60134 nurkowanie Kobieta, 108 lat, S.
Ina

Ina

Nurkowanie powiem Ci, że warto zapytać gina o opinię czy warto robić test Pappa. Ja w poprzedniej ciąży nie robiłam bo lekarz powiedział, że jeśli wyjdzie prawidłowe NT przy badaniu genetycznym to nie ma potrzeby się stresować Pappa bo czasami wprowadza więcej szkody niż pożytku. Teraz też nie robiłam bo akurat w de nie ma tego badania i mnie ominęło. Zapytaj o opinię swojego lekarza. Oczywiście decyzja należy do Ciebie.

--

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2df9hhf8rhwny.png

https://www.suwaczki.com/tickers/ibm23e5elvpqabz6.png

43281 ina Kobieta, 36 lat, Wrocław
~Aga 88

~Aga 88

jajaja 20 dzień cyklu przy 26 dniowych cyklach. nurkowanie ma racje - mogę przesadzać. Poprzednio jak się starałam tez wyglądałam objawów ( o straconą ciąże staraliśmy sie pół roku). Mogę sie sama nakręcać bo bardzo chcę...

Ina

Ina

Wiem, że zalecane i bezpłatne po 35 r. ż., ale czy obowiązkowe to nie mam pojęcia bo nie miałam.

--

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2df9hhf8rhwny.png

https://www.suwaczki.com/tickers/ibm23e5elvpqabz6.png

43281 ina Kobieta, 36 lat, Wrocław
~MamaJulianka

~MamaJulianka

Nurkowanie tak to to badanie Pai. Walcz o te prenatalne na NFZ bo należy ci się a teraz każdy grosz ci się przyda. Muszą ci dac.
A co do mnie to tak mój gin heparynę mi da, a wszystkie metyle biorę już 1,5 mies. Bożka a ty jak długo się suplementowalas i zbijalas homocysteine zanim zaszłaś? I heparynę z jaką dawką startowałas?

BOŻKA2408

BOŻKA2408

MamoJulianka ja 3 miesiące się suplementowałam i piłam zakwas z buraka i przez te 3 miesiące miałam zakaz starań, a potem zaszłam w drugim cyklu.Mualam wtedy homocysteinę 7.8 .A heparyne distalam 0.4 i póki ci taką mam.Teraz na wizycie zapytam czy zostaje przy tej dawce. Nurkowanie A myślę że teraz na wizycie lekarka ma w planach dać Ci skierowanie.Jak załatwisz przed wizyta to jej powiedz gdzie będziesz robić bo nie wiem czy tego na skierowaniu nie musi wpisać.

60500 bozka2408 Kobieta, 43 lata, KĘDZIERZYN
~jajaja

~jajaja

czy wy ta heparyne macie wypisywana na ryczalt ? bo ja dostalam pelnoplatne i cena powala :( :( bieze sie ja przez cala ciaze ? pierwszy raz ja dostalam wiec nie wiem do konca :(