Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Soniamalutka

Soniamalutka

Nurkowanie ja byłam na wizycie u gina prywatnie ale on dał mi skierowanie na prenatalne na NFZ z racji wieku mówił, że muszą mnie przyjąć

--

Aniołek 31.08.2018 http://fajnamama.pl/suwaczki/qukf8qr.png

60924 soniamalutka Kobieta, 41 lat, Białystok
~Aga 88

~Aga 88

Ja już po owu. I tak sobie wkrecam ze sie udalo, choć chyba bylby to cud tak za poerwszym razem. Ale mam takie zadyszki jak mialam w ciazy. Po jakim czasie od owu mierzycie bete?

nurkowanie

nurkowanie

To skorzystam z Waszego doświadczenia. Bożka 3 to chodzi Ci o połówkowe? Do tego też specjalny gin?
Aga ha 1 dz. przed @.

60134 nurkowanie Kobieta, 108 lat, S.
~Aga 88

~Aga 88

Dziekuje nurkowanie! Martwi mnie ta zadyszka. W tamtej ciazy tez ja mialam. Teraz nie wiem czy juz sobie wkrecam czy powodem tej zadyszki jest co innego. Ale tylko przejde kawalek, poniose jakas torbe to sapie jakbym maraton przebiegla ...

BOŻKA2408

BOŻKA2408

Nurkowanie połówkowe też są na NFZ w 20 tyg a potem te płatne w 30 tyg to już takie dobrowolne.

60500 bozka2408 Kobieta, 43 lata, KĘDZIERZYN
~MamaJulianka

~MamaJulianka

Nurkowanie ja też miałam w jednym miejscu w tym samym dniu i ośrodku co badanie USG pobrali mi krew, wynik był za dwa tyg i z wynikiem też szlam do lekarki już bez badania tylko to omówić. To jest takie porównanie jednego testu z krwi do bad USG nt szansy urodzenia dziecka z jakąś wadą. Oczywiście to wszystko jest na podstawie prawdopodobieństwa a wpływ na taką mają m in wiek, aktualne choroby ciężarnej itp...
Ja na połówkowe akurat trafilam do szpitala i już niestety nie zdążyłam zrobić...
Bożka dzięki, zdróweczka dla Ciebie i twojego brzdąca ;)

Tak coś mnie martwi, kurcze i spokoju nie daje, otóż w 15 dc ovu była, a sex w 11, nie byłam w stanie tego przewidzieć bo ostatnią ovu miałam w listopadzie czyli 7 mies temu i jak już to w 23 dc a tu niespodzianka, to za sprawą nowego gina który mnie wyprowadza na dobrą drogę widać po półtorej mies suplementacji, ale jeszcze nie pozwolił, dopiero za trzy mies, boję się żeby wpadki nie było :(

nurkowanie

nurkowanie

Ja zobaczę na nfz, a jak nie to trudno. I tak za sam jod dalam 280 zł w diagnostyce bo to pierwiastek, a pai co myslalam ze bedzie drozej to 150 zł. Dziękuję dziewczyny, dla mnie czarna magia a jeszcze ten stres przed czwartkiem.
Aga nie rób sobie kuku bo będziesz co miesiąc tylko tym żyć i na głowę dostaniesz. Jak będzie to będzie. Jak bedziesz przeżywac za bardzo to Ci sił nie starczy. Poza tym blokujesz tymi myślami przysadkę i to odwlekasz w czasie to udowodnione naukowo.

MamoJulianka hmm wyglada ba to musicie pomyslec na razie o zabezpieczaniu. Ale samo to , ze sie reguluje to ja pierdziele super informacja. Bedzie co robić latem :)))
4 dni przed ovu jest opcja, no najwyzej bedziemy walczyc z Toba.
A ja czekam na pai wynik. Babka nie wiedziala czy to to z listy, ale sama wybralam o ile to jest to badanie wlasciwe. Na zdj.
To heparyba i kwas metylowany w Twoim przypadku, dobrze ze mamy Bożenkę, a ona swoją panią dr gin.

• ciaza-zaraz-po-poronieniu_75037.jpg
60134 nurkowanie Kobieta, 108 lat, S.