Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~MamaJulianka

~MamaJulianka

A prywatnie to po prostu sobie szukasz gina w twojej okolicy który ma uprawnienia do wykonywania USG genetycznego czyli badań prenatalnych. Test pappa to z krwi. Ja płaciłam za test 250 i za USG genetyczne też 250.

Martaaa93

Martaaa93

nurkowanie dzięki Bogu czysto na wkładce od ponad 24 godz. Dziś planowany termin @. Mam nadzieje ze nic się nie będzie działo i jutro rano biegnę na badania. Teścik wyszedł troszkę mocniejszy wiec jest nadzieja <3<br />
Dziewczyny bardzo dziękuje za rady i ciepłe słowa! Dzięki Wam jest mi na prawdę duże łatwiej przez to przechodzić. Zwłaszcza ze o ciąży wie tyko mój mąż.

• ciaza-zaraz-po-poronieniu_75030.jpg
--

Aniołek 15.02.2019
https://www.suwaczki.com/tickers/oar8w1d3vbvdtl54.png

62424 martaaa93 Kobieta, 26 lat, xxx
moska1

moska1

Marta ja również miałam plamienia na początku, a teraz we wtorek będzie 12 tydzień i wszystko jest w porządku :) Jutro lecę na pierwsze badania prenatalne :)

--

Aniołek 25 grudzień

http://fajnamama.pl/suwaczki/tskud8s.png

61733 moska1 Kobieta, 23 lata, Gliwice
nurkowanie

nurkowanie

Dziewczyny no właśnie niby obowiązkowe i niby się należy, ale w Gdańsku z nfz jest dramat bo zjeżdżają się tu ludzie zewsząd.
Zobaczę co mi powie w czwartek.

Marta to nic tylko trzymać kciuki. Cały czas jest stres, raz się przyłapałam przy gotowaniu niby nie myślałam o wizycie a patrzę ręce mi latają. Oszczędzaj się ile możesz.

60134 nurkowanie Kobieta, 108 lat, S.
BOŻKA2408

BOŻKA2408

Nurkowanie to dzwon już i umawiaj się podajesz termin z okresu, a na wizycie lekarka powinna sama dać skierowanie i łaski nie robi .Ja tydzień przed usg jechałam na pobranie krwi i już w terminie usg były wyniki. A dzwoniłam się umówić koło 8 tc,no czekasz około miesiąca.

Pozdrawiam

60500 bozka2408 Kobieta, 43 lata, KĘDZIERZYN
~MamaJulianka

~MamaJulianka

Nurkowanie Bożka ma rację. Jutro dzwon.
Bożka a tak przy okazji to brałaś acard od starań i na początku ciąży 75 czy 150? Może powinnam zwiększyć?

BOŻKA2408

BOŻKA2408

MamoJuluanka kochana biore id staran 75 bo z poczatku cuazy przeszlam na 150 i byly plamienia ,odstawiłam na chwile i przeszłam na 75 .Biorę do 34tc.Ściskam mocno i trzymam kciuki za dobre wyniki.

BOŻKA2408

BOŻKA2408

Nurkowanie ja robiłam w jednym miejscu ,musisz odrazu przez telefon zapytać. Jak wyszłam z pierwszych prenatalnych to odrazu się umawialam na połówkowe. A 4 czerwca jadę na te 3 ale te już są płatne 250 zł.