Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

kb1986

kb1986

Jone 82, Magda, Bozka dziękuję za miłe słowa. Tak mała jest cudowna jesteśmy zakochani w niej.

--

29tc córeczka 2009 cc
39tc synek 2014 cc
Nasz aniołek 04.02.2018.(*)
39tc córeczka 2019

59050 kb1986 Kobieta, 33 lata, Irlandia
nurkowanie

nurkowanie

Sandwilla do wieku ciazy wartosc dobra, pasuje tez do innych tygodni.
Jednak jest ta teoria z przyrostem min.66%. co 48 h.
Jedyną moją nadzieją jest to, że między wartościami hcg 1200 a 6000 do podwojenia dochodzi co 96 godzin a nie co 48 a potem moze jeszcze wolniej.

60134 nurkowanie Kobieta, 108 lat, S.
~Aga 88

~Aga 88

Dziewczyny test owulacyjny wyszedl. Nie wszystko stracone. Jest jeszcze dla mnie nadzieja w tym cyklu. Pewnie przesunela mi sie owu przez tą cala historie z poronieniem.

MamaJulianka

MamaJulianka

Pikey
MamaJulianka
Pikey ja nie mam nic prócz zdjęć USG. I gronek na cmentarzu. Serducho nadal boli.

Jeśli mogę ci coś poradzic, zrób konkretne badania, jesteś po dwóch stratach. Przygotuj się dokładnie do kolejnej ciąży bo wiem że chcesz próbować. Ja to robię teraz. Mam właśnie ovu ale zgodnie z zaleceniem lekarza jeszcze czekamy... Wyniki tu to kluczowa sprawa. Gdybys coś chciała wiedziec, jakie badania od początku robiłam służę pomocą.

Asiula badanie kariotypu robiliśmy na stronie w test DNA ja i mąż, koszt około 750 zl

Tak, masz racje, tylko, ze tu u mnie (UK) to o badania to trzeba jak lew walczyc, a i tak nie chca przepisac - stwierdzili, ze skoro malego nosilam i bylo ok (minus ta mutacja) to znaczy ze jest ok zeby donosic nastepne - tylko, ze mielismy 2 razy ciaze bezzarodkowa, raz przed nim, raz po nim - wiec ja wiem, ze piowinni badania robic, a oni twierdza, ze tak sie czasem zdaza...

Pikey musisz zacząć sama działać. Ja większość badań na własną rękę i wszystkie płatne. Dobry lekarz który cię przez to przeprowadzi to skarb. Ja dopiero teraz do takiego trafiłam i dużo za późno.

--

2006 córcia
2017.11 Aniołek 7 tc
2018.06 Aniołek Julian 21 tc
2018.11 Aniołek 7 tc

60443 mamajulianka Kobieta, 32 lata, ...
MamaJulianka

MamaJulianka

Nurkowanie i po coś robiła tą betę? Niepotrzebny stres masz teraz. Zawsze powinno się głównie patrzeć na przyrost w ciągu 48h. I tak jak piszesz czym dalej tym dynamika mniejsza. Nie lotej ;) wszystko jest dobrze, spokojnej nocki ci życzę ;))

--

2006 córcia
2017.11 Aniołek 7 tc
2018.11 Aniołek 7 tc

mmiissiiaa

mmiissiiaa

Nurkowanie jesteś pewna że od jednej do drugie minęło pełne 48godzin? Bo jeżeli robiłaś o różnych godz to też musisz to brać pod uwagę. Po drugie czym ciaza starsza tym przyrost mniejszy. Jak bardzo się stresuję aż i martwi Cie to co jest rzeczą normalna jedynie usg. Nie rób już bety bo to nie ma sensu...

MamoJuliana powiem Ci ze i ja miałam owulacje dopiero po Metformaxie i wtedy zaszła w ciążę po 12 miesiącach starań.

Dziewczyny i mnie brzuch się napina przy dłuższym wysiłku... Dobrze ze Juz jutro piątek i będę wiedzieć mniej wiecej co jest... Mam nadziej

62218 mmiissiiaa Kobieta, 33 lata, Chełm
nurkowanie

nurkowanie

MamoJulianka sama nie wim, tak żeby luknąć.
Misia nie robilam przyrostu po 48 h bo jeszcze nie minęło. W kalkulator wpisalam z godzinami 26.04 i wczorajszy dzien i stąd te 49%, ale liczę że po 6 tc beta zwalnia z przyrostem i te 66 % ma sens tylko kolo 4-5 tc.

60134 nurkowanie Kobieta, 108 lat, S.
MamaJulianka

MamaJulianka

Tak nurkowanie i tego się trzymajmy. kB twoja córeczka jest prześliczna.

--

2006 córcia
2017.11 Aniołek 7 tc
2018.11 Aniołek 7 tc

~jajaja

~jajaja

Nurkowanie PO CO ROBILAS badanie ?? pozniej robione HCG nie ma juz wartosci diagnostycznych ! USG jest narzedziem do sprawdzania dobrostanu dziecka nie hcg
pozniej hormon juz tak nie rosnie , gdyby tak bylo to w koncu mielibysmy miliony a nie maks 200tys jednostek we krwii
WOGOLE SIE TYM NIE PRZEJMUJ

Soniamalutka trzymam kciuki za wizyte

ja sie umowilam do lekarza ktory pracuje w klinikach nieplodnosci zeby skonsultowac swoje wyniki i moze wydebic zelazny zestaw .. ide do jego prywatnego gabinetu bo do klinik sie dostac na 1 wizyte to jakas masakra :( 2 miesiace czekania a u mnie kazdy miesiac sie liczy :(
zaczely mi sie dni plodne lekarze nie beda zadowoleni :( ale dzialamy z mezem :D jakis popieprzony ten cykl na poczatku byl .. te plamienia i jakies bole podrzusza ktorych nigdy nie mialam :( wiec za duzo to nie licze ale czekanie i odpuszczanie sobie to mega frustrujace jest :(