Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Agula89

Agula89

Cześć dziewczyny.
Przeczytałam ostatni tydzień waszego forum (nie byłam w stanie ogarnąć całego :)) i stwierdziłam, że dołączę. Do niedawna byłam aktywna na forum grudniówki ale niestety i mnie spotkało to co was... To była moja pierwsza ciąża. Udało się za pierwszym podejściem.
Poroniłam 11 maja. Moja ciąża już na pierwszej wizycie wyglądała na młodsza niż powinna być. Poszłam na wizytę w 6 tygodniu według OM, nie było jeszcze wtedy pęcherzyka. W 7 tygodniu pojawił się pęcherzyk ale bez zarodka. Trzy dni poźniej pojechałam do szpitala z plamieniem i ku mojemu zaskoczeniu zobaczyłam zarodek i bijące serduszko. Ciąża młodsza, jakiś 5 tydzień. Duphastan i oszczędny tryb życia. Kamień spadł z serca ale nie na długo. Kontrola tydzień poźniej, cały czas plamienie - ciąża zagrożona. Według wielkości zarodka 5 t6d. Trzy dni poźniej wizyta w szpitalu. Już z plamieniem krwią. Zarodek przestał się rozwijać. Serduszko przestało bić. Ciąża zatrzymała się na 5t6d. Według OM powinien to być 8t. Dla pewności zrobić betę. Spadała... juz nie było nadziei :(
Poroniłam w domu, samoistnie w sobotę wieczorem. Psychicznie czuje się już Ok, przez ostatnie półtora tygodnia oswajałam się z myślą, że nic z tej ciąży nie będzie. Jest ogromny żal i przykro mi, tydzień przepłakany ale wiem, że nie byłam w stanie utrzymać tej ciąży choćbym stanęła na rzęsach. Bardzo chce zajść w kolejna ciąże i musze być w formie. Pozytywne myślenie dużo daje. Fizycznie czuje bardzo dobrze. Dzisiaj byłam na kontroli, jest już czyściutko. Endometrium cieniutkie. Praktycznie nie plamie już nawet. Doktor patrzy na jajnik- „ będzie Pani miała zaraz owulacje”. Teoretycznie mówi, żebym poczekała do pierwszej miesiączki ale uśmiechnął się mówiąc to i tak mnie trochę kusi, żeby spróbować już teraz...

--

11.05.2019 ❤ [*]

63670 agula89 Kobieta, 30 lat, Poznań
mika1

mika1

Hej
U mnie 39dc i @ nie ma
Ból lewejs piersi przy dotyku i tyle
Uczucie ze mokro i sluz taki kremowy i to wszystko
Ostatni cykl 38 dni
Test robiłam 33 dnia i negatywny

--

Aniołek 27.11.2018

61155 mika1 Kobieta, 25 lat, Grodzisk Wielkopolski
~Acid90

~Acid90

Hej Wszystkim,
Czytam forum od pierwszych wpisów od ponad godziny.
Moja historia nie będzie się różnić od wielu tutaj.
Mam za sobą pierwsze poronienie, 11.04 ciąża się zakończyła. Byłam w 8 tygodniu. Miałam zabieg łyżeczkowania.
Po zabiegu 3 dni plamilam, później nic mi nie dolegało. Po 32 dniach dostałam okres - (zgodnie ze spodziewana data wg kalendarza). Obecnie jestem w 2dc.
Za 2 tyg idę do lekarza na kontrolę z badaniami krwi oraz wynikiem ze szpitala.
Ciekawa jestem czy da zielone światło na starania czy każe jeszcze poczekać.
Fizycznie i psychicznie czuje się dobrze.

nurkowanie

nurkowanie

Cześć Dziewczyny. Wybrałam się dziś na badania.
Jod z krwi
Tsh
Pai 1
Z ciekawosci zrobilam bete. Idzie 8tc. Beta 74 175. Jest to przyrost ponizej normy w stosunku do 26.04 i wynosi 49%

60134 nurkowanie Kobieta, 108 lat, S.
Sandawilla

Sandawilla

Agula , acid90 witam was i przykro mi, że spotykamy się na tym wątku.
Agula jeżeli tego pragnisz to myślę że powinnaś wykorzystać tą sytuacje i działac . Samoistnie macica się oczyscila to tez duży plus.

Mika czemu nas tak trzymasz w niepewności; -) . Zrób wreszcie test . Ja tym razem cie wyprzedziłam i kończy mi sie trzeci okres po zabiegu. Choć ja nadziei nie mam już co do nastepnych cykli ze względu na cienkie endomedrium. Tak musi widocznie być :-( .

Okropnybol szczerze życzę ci aby ta wstretna @ nie przyszła tym razem.

Soniamalutka o której jutro wizyta ? Będę zaciskac mocno kciuki

--

14.02.2008 - Pierwszy Synuś ☺
28.01.2012 - Drugi Synuś ☺
21.01.2019 - Aniołek ( 9 tc)

61577 sandawilla Kobieta, 37 lat, Białystok
Soniamalutka

Soniamalutka

Sandawilla wizyta w piątek 17 maja o 15.30. Jutro już idę do pracy urlop się skończył niestety a co do kciukow to trzymaj i to mocno :)

--

Aniołek 31.08.2018

60924 soniamalutka Kobieta, 41 lat, Białystok
Sandawilla

Sandawilla

Soniamalutka a no tak ...jutro dopiero czwartek. Coś mi się poplatalo; -)

Nurkowanie to chubs dobra beta na ten tydzień ciąży ?

--

14.02.2008 - Pierwszy Synuś ☺
28.01.2012 - Drugi Synuś ☺
21.01.2019 - Aniołek ( 9 tc)

61577 sandawilla Kobieta, 37 lat, Białystok
~Acid90

~Acid90

Ja również za wszystkie trzymam mocno kciuki :) czytałam forum od początku i była tam piękna lawina podwójnych kreseczek.
Mam nadzieję, że kilka lat później i z nowymi użytkowniczkami też tak będzie :)

~Asiula753

~Asiula753

Oby każdej z nas się udało szczęśliwie doczekać maluszka. Po takich przejściach człowiek traci wiarę. Mam nadzieję że zbiegiem czasu ja też zacznę myśleć tylko optymistycznie. Ale tydzień to za mało żeby podnieść się po stracie wymarzonego dziecka

kb1986

kb1986

Dziewczyny była to moja 3 ciąża (plus 1 poronienie} rozwiązana cc. Dodam że mieszkam w Irl gdzie podejście jest same wiecie jakie. Nie pomagają ratować ciąż do 12 tyg. Ta ciąża prowadzona była na luteinie i acard. Chodziłam prywatnie do polskiego ginekolog plus wuzyty w szpitalu. Nie miałam żadnych problemów zachodząc zaraz po zabiegu histeroskopi (miałam go dlatego że poronilam w lutym a tutaj mnie nie wyczyscili nie zrobili zabiegu tylko kazali czekać, a potem stwierdzili że to polip. Pojechałam prywatnie do Polski na zabieg do szpitala) moja ciąża przebiegła w ciągłym stresie od wizyty do wizyty, ale po stracie nie da się inaczej. I tak w 39 tyg przez cc urodziła się Amelka mając 3.500kg. Wszystkim nowym dziewczyna życzę aby szybko zobaczyły upragnione kreseczki i nie poddawany się a brzuchatkom nudnejjjj ciąży i spokojnej.

--

29tc córeczka 2009 cc
39tc synek 2014 cc
Nasz aniołek 04.02.2018.(*)
39tc córeczka 2019

59050 kb1986 Kobieta, 33 lata, Irlandia