Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

mika1

mika1

Ja biorę acard codziennie po jednej do tego ovarin dwa raZy po jednej a duphaston miałam brać od 16do 25 dnia cyklu ale ze cykle mam dłuższe to biorę po owu przez 10 dni

--

Aniołek 27.11.2018

61155 mika1 Kobieta, 25 lat, Grodzisk Wielkopolski
~jajaja

~jajaja

Tojaka jasne postaram sie pomoc
ale moze zeby nie zasmiecac tutaj watku to moze na priva na babyboom

nurkowanie

nurkowanie

Duphaston bierze sie po ovu 2 -3dni, wiec dla kazdej bedzie to troche inaczej zalezy od regularnosci i dlugosci cyklu. Natomiast podobno 2 razy na dobe nie blokuje jeszcze ovu, wiec proponuje by np. 16 dc wziac 1 tab. , na drugi dzien dopiero 2.
Bożka na ile Ci daja zwolnienie? Jakie masz teraz najblizsze badania?

60134 nurkowanie Kobieta, 108 lat, S.
BOŻKA2408

BOŻKA2408

Nurkowanie zawsze L4 mam od wizyty do wizyty ,a jest to przeważnie co 4 tygodnie ,chociaż teraz było 5 bo miałam połówkowe w połowie. A na początku miałam wizyty częściej ale L4 zawsze od wizyty do wizyty.Zawsze robię morfologie i mocz ,co druga wizytę APTT no i teraz była glukoza.Najwiecej było badań na początku...to co,cytomegalia,różyczki itd.Sama dla siebie sprawdzam tsh co drugi miesiąc ale mam tak jak Ty poniżej 2.

60500 bozka2408 Kobieta, 43 lata, KĘDZIERZYN
mika1

mika1

Mój test owu z dzisiaj .
Chyba nawet jaśniejsza od wczoraj

• ciaza-zaraz-po-poronieniu_74430.jpg
--

Aniołek 27.11.2018

61155 mika1 Kobieta, 25 lat, Grodzisk Wielkopolski
nurkowanie

nurkowanie

Mika pomyśl o tych testach ovu elektronicznych ze śliny, możesz też sprawdzać poziom progesteronu czy była ovu w cyklu i jak jest z poszczególnych jajników. I tak każdy mc będzie trochę inny, nie wiem czy warto te paski robić.

Bożka dzięki, mam nadzieję że jakoś to będzie. Tyle głowa spokojniejsza, że cytomelagie, toxo i różyczkę czy mutacje sprawdzałam po poronieniu to raczej będzie ok pod tym chociażby względem.

nurkowanie

nurkowanie

Mika pomyśl o tych testach ovu elektronicznych ze śliny, możesz też sprawdzać poziom progesteronu czy była ovu w cyklu i jak jest z poszczególnych jajników. I tak każdy mc będzie trochę inny, nie wiem czy warto te paski robić.

Bożka dzięki, mam nadzieję że jakoś to będzie. Tyle głowa spokojniejsza, że cytomegalie, toxo i różyczkę czy mutacje sprawdzałam po poronieniu to raczej będzie ok pod tym chociażby względem.
Dziewczyny dzięki, Justyna 80 trzymaj się mocno, bardzo dobrze pamiętam Twoją historię i myślę, że Twoja decyzja jest na ten czas odpowiednia. A czas pokaże co dalej, nigdy nic nie wiemy. Tak jak nie możemy mieć gwarancji, że będzie wszystko ok, co tu wiemy aż nazbyt dobrze, tak samo nie ma pamiętaj pewności, że wszystko będzie jak najgorzej.

~Mario1

~Mario1

Nurkowanie ,super że wyniki masz Ok.Bardzo się ciesze i kibicuje wam z całego ❤️