Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Sandawilla

Sandawilla

Tojaka gratuluję. ..super . My po świętach będziemy coś działać w tym kierunku. Oby swój raj na ziemi ; -).

Blancheee Sara oby teraz wam się ułożyło tak jak powinno.

Okropnyboloby do piątku :-). Oby tak wiosna przyniosła nam wszystkim szczęście

--

14.02.2008 - Pierwszy Synuś ☺
28.01.2012 - Drugi Synuś ☺
21.01.2019 - Aniołek ( 9 tc)

61577 sandawilla Kobieta, 37 lat, Białystok
Angelika0402

Angelika0402

Witam Zadko pisze ale cały czas śledzę te forum. Narazie jest wszystko ok nie plamie to najważniejsze. Ponownie do lekarza idę dopiero po świętach 25. Masakra jak ja wytrzymam. Mam nadzieję że jest wszytko ok. Te czekanie jest najgorsze bo. Niewiem. Co się tam we mnie dzieje. Mam nadzieję że maluszek rośnie.. Pozdrawiam

61849 angelika0402 Kobieta, 30 lat, Gdzieś daleko
Soniamalutka

Soniamalutka

A mnie dopadlo zapalenie oskrzeli i pierwszy raz od 8 miesiecy mam nadzieje ,ze jednak nie zaszlam w ciaze w tym cyklu bo skonczylo sie antybiotykiem niestety.

--

Aniołek 31.08.2018

60924 soniamalutka Kobieta, 41 lat, Białystok
Dorota19

Dorota19

Atenka do Wawy się wybieram na weekend majowy :) ale jesteśmy po rozsadzane po świecie :) Trzymam kciuki za maluszki :) ja pochłonięta jestem kwiatami i ogrodem. @ jest obfita drugi dzień w piąty dzień mam pierwszą tabletkę antykoncepcyjna zabrać ja nie wiem wszystko po kickane przez ta cyste .

--

Córeczka :( 2017 Córeczka :( 2019

56288 dorota19 Kobieta, 29 lat, Bielsko
mika1

mika1

A ja dzisiaj 10 dzień cyklu
Od wczoraj ciągnie mnie i kłuje lewy jajnik.
Dzisiaj ide po testy owu do rossmana wiec będę potrzebowała waszych porad ;)
Miłego dnia

--

Aniołek 27.11.2018

61155 mika1 Kobieta, 25 lat, Grodzisk Wielkopolski
Nadzieja666

Nadzieja666

Sandawillai jak tam ruszyło coś? U mnie się rozkecilo na dobre... Już teraz wiem bóle krzyżowe tzn @...nigdy nie miałamtakivh bóli ale po zabiegu często mam... A na @ to już wogole... Mam doła od 3 dni... Mój organizm nie współpracuje ze mną... Najpierw nie chciał wydali martwego zarodka, potem nie chciała przyjść pierwsza @a teraz jak nie chciałam to przylazla.....

61779 nadzieja666 Kobieta, 30 lat, Rzeszów
Okropny bol

Okropny bol

Nadzieja nie przejmuj sie. Ja jestem strasznie głupia, zrobiłam test i negatywny A miesiączka dopiero w niedzielę. Mam doła, choć wiem że za wcześnie zrobiłam :(

61826 okropny-bol Kobieta, 28 lat, Pl
~Atena19

~Atena19

Dorotka ro może 2.05 się na ciacho umówimy?
Może jeszcze inne dziewczyny dołącza?
Okropnyból, głowa do góry, może za wcześnie na test?
U mnie to jednak @, skromniutki ale jednak bo żywa krew

Sara2211

Sara2211

Okropny bol spokojnie ja też zrobilam test 6 dni przed spodziewana @ i wyszedł negatywny. Potem zrobiłam 4 dni przed i bladziutka druga kreska.

Mika jak będziesz miała pytania odnośnie tekstów owu to pisz śmiało. Ekspertem nie jestem ale jakoś zawsze udawało mi się z nimi więc chętnie służę radą :-)

Ewelina26 a co u Ciebie?

--

2010 córcia
28.12.2018 Aniołek [*]

61637 sara2211 Kobieta, 33 lata, Szczecin