Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Ewelina26

Ewelina26

mika
aplikacja pokazywala plodne od 19 .03do 25.03 dzien owulacji na 24.03 (plodny sluz zauwazylam 23.03- 24.03 ) okres na 7.04 .Wczoraj czulam sie dobrze wiec troche poszalelismy :)ale to juz pewnie za pozno .

jajaja
trzymam kciuki ze wszystko bedzie dobrze to jest jeszcze bardzo wczesnie, tez proponuje zrobic bete

61110 ewelina26 Kobieta, 27 lat, Puławy
Tojaka

Tojaka

Sandawilla,
bylam wczoraj na wizycie, od strony ginekologicznej wszystko jest ok. Tak jak pisalas przy pierwszym poronieniu i zdrowych dzieciach juz urodzonych nie zaleca dodatkowych badan. Ciebie wizyta wyraznie podbudowala u mnie odwrotnie. Mam dosc.
Nie przemawia do mnie argument, ze wszystko ma swoj sens.
Nie przemawia tez do mnie argument, ze dostajemy tylko tyle ile potrafimy uniesc. Ja mam za soba probe samobojcza, widocznie nie unioslam.
Moze wlasnie to jest ten czas kiedy trzeba odpuscic.
Nie wiem dlaczego ale mam przeczycie jakies dziwne, ze Ty tej @ nie dostaniesz. Dawaj znac.

Jajaja ciagle trzymam kciuki.

Soniamalutka moze z ta antykoncepcja dobry pomysl ale dasz rade na razie odpuscic?

62697 tojaka Kobieta, 40 lat, Katowice
MamaJulianka

MamaJulianka

Ja miałam wynik z test DNA po dwóch tygodniach od wyslania

--

2006 córcia
2017.11 Aniołek 7 tc
2018.06 Aniołek Julian 21 tc
2018.11 Aniołek 7 tc

60443 mamajulianka Kobieta, 32 lata, ...
~jajaja

~jajaja

wiem ze powinnam isc na bete :( tylko co ona mi da :( szybsza wiedze ze cos jest nie tak :( juz 2 razy w ciagu ostatnich 5 miesiecy widzialam spadajace czy zle rosnace bety ze nie chce wiecej takich widziec :( :(

mika1

mika1

Niby ta beta najpewniejszy wynik ale ja już ogólnie chyba w nic nie wierze bo sama w straconej miałam piękna betę ponad 6tys, test dwie grube równe krechy a skończyło się zabiegiem. Nie wiem czy to ma dla was jakies znaczenie ale dla mnie już nie i wiem ze to mnie nie uczyni spokojniejszą jak już się kiedyś uda

--

Aniołek 27.11.2018

61155 mika1 Kobieta, 25 lat, Grodzisk Wielkopolski
Sandawilla

Sandawilla

witam

Tojaka dziękuję za wiarę ...póki co jeszcze @ nie ma...ale czytałam niedawno ,że okres po łyżeczkowaniu może 3-4 cykle przychodzić nieregularnie.
Póki co czuję sie zwyczajnie, bez żadnych objawów.

Kochana ja tez nie widze sensu w poronieniach, każdej tu z nas ...co one miały wnieść w nasze życie...tylko ból? Czego miały nauczyć? Pokory? Czy przypomnieć , że nasze plany tu na ziemi nie maja większego znaczenia? Doceniać to co już mamy?
A co ma nauczyć dzieci które rodzą sie w patologicznych rodzinach i juz od pierwszych dni maja piekło na ziemi?

Bądź tu z nami...

jajaja na pewno będziewszystko w porządku. Bardzo tegto Ci życzę!

--

14.02.2008 - Pierwszy Synuś ☺
28.01.2012 - Drugi Synuś ☺
21.01.2019 - Aniołek ( 9 tc)

61577 sandawilla Kobieta, 37 lat, Białystok
Sandawilla

Sandawilla

soniamalutka a który to już bezowocny cykl? ja też po tabletkach zachodziłam w ciążę w 3 cyklu . Ale teraz bym się nie odważyła znow zaczynać brać tabletki. A zresztą u mnie na badaniach wyszedł podwyższony aspat. Więc narazie daję wątrobie odpocząć..;-)

--

14.02.2008 - Pierwszy Synuś ☺
28.01.2012 - Drugi Synuś ☺
21.01.2019 - Aniołek ( 9 tc)

61577 sandawilla Kobieta, 37 lat, Białystok
Okropny bol

Okropny bol

Jajaja leoiej zrob moim zdaniem. U mnie przy pierwszej coazy zrobiłam bete i była podejrzanie niska, nie wiedziałam że trzeba zrobić druga, czy przerasta. Gdybym zrobiła to bym wiedziała wcześniej że coś nie tak, może bym uchronila się od usuniecia jajowodu

61826 okropny-bol Kobieta, 28 lat, Pl
Soniamalutka

Soniamalutka

Tojaka myślę, że skoro tyle czasu nic nie wychodzi to wytrzymałabym jeszcze te dwa lub trzy miesiące. Czas mnie już goni a może wtedy by się udało. Mi nikt nigdy nie zleciał żadnych badań po żadnym poronieniu wszystko co uważałam za słuszne robiłam sama. U mnie poronienia są jak ja to nazywam wybiorcze raz odnoszę ciążę raz nie. Może dla tego.

--

Aniołek 31.08.2018

60924 soniamalutka Kobieta, 41 lat, Białystok
Soniamalutka

Soniamalutka

Sandawilla u mnie 1 kwietnia będzie 8 miesięcy od zabiegu. Wszystkie @co 27 dni Ostatnia przyszła w 28 dniu cyklu. Owulacja jest sprawdzona u lekarza więc już nie wiem o co chodzi

--

Aniołek 31.08.2018

60924 soniamalutka Kobieta, 41 lat, Białystok