Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

kierownica

kierownica

Aniu możesz tez zadbać o wzmocnienie sił obronnych własnego organizmu a mówiąc dokładniej i dosadniej: swojej pochwy. Tam panuje cały czas stan równowagi, pomiędzy różnymi patogenami a siłami obronnymi. Bakteria o której piszesz jest bardzo powszechna, ma ja każdy z nas ale dopiero kiedy ta równowaga zostanie zachwiana, staje się zagrożeniem i trzeba wspomóc leczenie antybiotykiem. Z takich ogólnych zaleceń mogę podać: używanie głównie wody do mycia ew niewielkiej (!) ilości mydła lub płynu do hig intymnej, żadnych kąpieli w wannie z dodatkami typu kule, spanie bez majtek, noszenie majtek z oddychajacych materiałów, unikanie wszelkich wkładek higienicznych poza miesiączka, obowiązkowe oddawanie moczu zaraz po stosunku (i Ty i partner). Jeśli masz jakieś pytania to wal, postaram się odpowiedzieć :)

61756 kierownica Kobieta, 28 lat, Wrocław
kierownica

kierownica

Plus to, ze takie infekcje często mijają same, wraz z miesiączka. Mało która bakteria utrzyma się w tym rwącym potoku krwi, nabłonka i nieprzyjaznego pH. Na szczęście dzisiaj bakterie to najczęściej prościzna do wyleczenia:)

kierownica

kierownica

Gabriellaa i inne testujące dziewczyny, trzymam kciuki za Wasze testy i brzuszki:) niech 2019 zacznie się Wam z przytupem

Pajka

Pajka

BOŻKA2408
Pajka może z tym tsh to chwilowe, poprostu kontroluj.Mi na samym początku tej ciąży wzrosło na 2,16 ,lekarka kazała kontrolować w razie co i w tym tygodniu spadło na 1,03 .Także lubi na początku ciąży wzrastać. To który to już u Ciebie tydzień?Daj znać po wizycie .Ja dopiero 31 stycznia...

Według dzisiejszego USG 7+4 i wszystko na ten moment w porządku i mam nadzieję że tak zostanie :) a we wrześniu wtedy kiedy straciłam swoją pierwszą ciążę przywitam mojego kropka na świecie :) mi TSH skoczyło prawie do 3,6 także leki musislybyc ale teraz już w normie :)

60930 pajka Kobieta, 29 lat, XXX
kierownica

kierownica

Dzieki Kk24 , dajesz mi nadzieję ze można wyczekać te kilka miesięcy i się doczekać. Może w tym czasie tez wezmę ślub, bo o tym myślałam. Muszę uzbroić się w cierpliwość. Lesnasarenka masz duzo racji w tym, ze nigdy nie wiadomo i może się skończyć leżeniem przez wiele tygodni i nici z planowania. Chciałabym zaplanować chociaz o tyle, żeby połogu nie przechodzić na rozpoczęciu roku ani w sesjach z resztą sobie chyba poradzę. Nie wiem. Dziekankę wezmę w ostateczności. Najgorsze to jak już się nakręciłam, ze ok dziecko teraz i wtedy poronienie i następna szansa za wiele miesięcy..:( Jedyna pociecha to, ze faktycznie doszło do zapłodnienia i jest prawdopodobieństwo, ze na razie nic u nas pod tym względem nie szwankuje z partnerem.

Lesnasarenka

Lesnasarenka

Dziewczynki kochane wariuję już powoli. Od wczoraj nie mam mdłości a wcześniej były co dzień. Nie wiem jak to jest bo w pierwszej ciąży nie miałam wogóle. One mogą zniknąć na jakiś czas? Piersi mnie bolą coraz bardziej ale to chyba może być od duphastonu... Jak myślicie?

59795 lesnasarenka Kobieta, 27 lat, Żychlin
Lesnasarenka

Lesnasarenka

A może to dlatego że wcześniej co dzień rano piłam kawę rozpuszczalną z mlekiem a od dwóch dni nie? Może to ona wywoływała mdłości?

59795 lesnasarenka Kobieta, 27 lat, Żychlin
Gabriellaa

Gabriellaa

Mogą zniknąć... Różnie to bywa ale ale czasami jest tak że jeden dzień są drugi nie ma :) po kawie też może Cie mdlic... Ja jak byłam w ciazy na sam zapach już miałam mdłości :)

Lesnasarenka
Dziewczynki kochane wariuję już powoli. Od wczoraj nie mam mdłości a wcześniej były co dzień. Nie wiem jak to jest bo w pierwszej ciąży nie miałam wogóle. One mogą zniknąć na jakiś czas? Piersi mnie bolą coraz bardziej ale to chyba może być od duphastonu... Jak myślicie?

--

(*) aniołek - 1.09.2018
(*) aniołek- 24.12.1018

61754 gabriellaa Kobieta, 29 lat, Kraków
Gabriellaa

Gabriellaa

Dzięki ja się tylko upewniam czy czegoś nie dorobiłam po zabiegu :O lekarz by mnie zabił... No ale jak ma być dobrze to nawet bym się tym nie obraziła :) mój rok skończył się dwoma stratami, więc mam nadzieję że ten się skończy inaczej... :) i Wam też tego życzę oby ten rok był lepszy dlanas<3<br />

kierownica
Gabriellaa i inne testujące dziewczyny, trzymam kciuki za Wasze testy i brzuszki:) niech 2019 zacznie się Wam z przytupem

--

(*) aniołek - 1.09.2018
(*) aniołek- 24.12.1018

61754 gabriellaa Kobieta, 29 lat, Kraków