Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

monia_franiu

monia_franiu

12345 szkoda, że nie wiem od kogo to pytanie...

Gdzieś pomiędzy 8 i 9 tygodniem ciąży, serduszko jednego z bliźniąt się zatrzymało. Ma się wchlonąć, ale do tej pory ani drgnęło, jest takie sobie skurczone, siedzi w swoim pęcherzyku, smutny widok, ale już przywykłam... Chyba się z tym pogodzilam, chociaż może jeszcze nie do końca. Drugie ma się dobrze, jest zdrowe, fika koziolki i to już ponad 10 cm człowieka:) jeszcze nie znam płci, ale w przyszłym tygodniu znowu idę do szpitala na badania, więc będzie szansa podejrzeć (będzie wtedy 16+6tc).

Na forum teraz dużo nowych kreseczek. Cieszę się i trzymam kciuki za każdą z Was! :)

--

Moje Miłości:
Maja - osamotniona bliźniaczka - 28.06.2019 r.
Aureliusz - słońce po burzy - 07.12.2017 r.

54089 monia-franiu Kobieta, 28 lat, Poznań
Ina

Ina

Dzięki. Cieszę się bo zawsze chciałam synusia, ale szkoda mi tych wszystkich rzeczy po córce bo niektóre są jeszcze z metkami i pewnie pozostanie mi je oddać za bezcen. Najważniejsze jednak, że maluch zdrowy i wszystko jest ok. Teraz trzeba się będzie wszystkiego nauczyć na nowo :) No i córka zawiedziona, że jednak nie siostra...

--

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2df9hhf8rhwny.png

https://www.suwaczki.com/tickers/ibm23e5elvpqabz6.png

43281 ina Kobieta, 36 lat, Wrocław
MamaAniołkaOlka

MamaAniołkaOlka

Mika z powrotem miałam podobnie. Razem z podaniem o dużo za krótki niestety macierzyński wysłałam (na początku lipca) podanie o urlop do końca września ale nastAiona bylam, że do pracy wtedy i tak nie wrócę i pójdę na bezpłatny do końca roku. Na początku sierpnia zadzwoniła moja przełożona z prośbą o szybszy powrót.. zgodziłam się, że przyjdę 1.09. potem byłam na siebie zła. Po dwóch tygodniach od powortu do pracy zabrałam ją na kawę z ciastkiem, bo to była moja najlepsza decyzja.. płakanie w poduszkę za synkiem nic by mi nie dało w tym czasie. Jestem Jej do tej pory bardzo wdzięczna.

--

10.11.2015 Kropek 6 tc.
25.06.2017 Oluś, ur. w 39 tc., żył 2godz.39min. Nasze serca odeszły razem z Tobą Skarbie

10.06.2019 Lila:
56385 mamaaniolkaolka Kobieta, 31 lat, Wrocław
~Agata19206

~Agata19206

Dzisiaj 35 dc a jutro miałam dostać @ a zawsze miałam nieregularne cykle :)

Ania1207

Ania1207

Dziewczyny gratuluję nowych dwóch kresek! A ja znów mam bakterie tym razem e coli i staranie znów się przesuwają na następny cykl. A miałam już nadzieję że się uda teraz.. już ponad 4 miesiące po stracie. Czy Wy też robilyscie posiewy?

--

Dwa Aniołki: 14.09.2018 (11tc)

Mutacja MTHFR homo i PAI hetero

60770 ania1207 Kobieta, 28 lat, Warszawa
Lesnasarenka

Lesnasarenka

Ania ja nie robiłam żadnych badań i posiewów, ale u mnie było puste jajo i żadnych podejrzeń co do innej przyczyny więc nie było wskazań do badań. A co gin na te wszystkie twoje wyniki?

59795 lesnasarenka Kobieta, 27 lat, Żychlin
Ania1207

Ania1207

Ja nie miałam żadnych objawów mój mąż też a ktoś z nas zaraza i ja na pewno ma te bakterie, ale po poronieniu miałam inna teraz kolejna się przypaletala. Gdyby nie posiew to nawet nie wiedziałabym że coś mam i pewnie staralibyśmy się w tym miesiącu a ogólnie bakterie niestety też są przyczyną poronien. Lekarz dał antybiotyk i kazał brać później invag.

--

Dwa Aniołki: 14.09.2018 (11tc)

Mutacja MTHFR homo i PAI hetero

60770 ania1207 Kobieta, 28 lat, Warszawa
Kk24

Kk24

Kierownica
Ja w swoją pierwszą stracona ciążę zaszłam na ostatnim roku magisterki. Miałam zabieg i spędziłam weekend w szpitalu akurat gdy miałam egzamin i zaliczenia końcowe. Skończyło się okropnymi zaleglosciami i umawianiem zaliczeń w innych terminach, braniem wolnego w pracy... odlozylismy starania na rok, mieliśmy się starać po ślubie. W międzyczasie ja skończyłam studia, zmieniłam prace a w ciążę zaszłam i tak dwa miesiące przed ślubem i udało nam się w pierwszym cyklu starań :) i powiem ci że to była dobra decyzja dla nas, ja zmieniłam nastawienie i psychicznie sobie wszystko ułożyłam :)

56722 kk24 Kobieta, 27 lat, Konin