Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

andzia306

andzia306

Gabriella przykro mi że tu trafiłaś. Ja po swojej stracie w pracy od koleżanek usłyszałam że dobrze że tak się stało myślałam że strzelę im w pysk za taki tekst.
Ja też nie potrafiłam na początku rozmawiać o tym wszystkim ale prawdziwe przyjaciółki nie będą o nic pytać i będą czekały aż sama będziesz gotowa o tym rozmawiać tak było w moim przypadku. Teraz już rozmawiam otwarcie o tym dniu ale to może dlatego że od tamtej pory doczekałam się 2 córeczek. Głowa do góry dziewczyny w końcu będzie dobrze

--

http://www.suwaczki.com/tickers/nqtkhdgez3ynkii3.png

Bo czasem trzeba się uśmiechnąć. Tak mimo wszystko, spróbować na nowo żyć. Przestać żyć w klatce zbudowanej z mieszanki wspomnień i niespełnionych marzeń. Dać z siebie wszystko. Dla siebie i tych, którzy naszego uśmiechu są warci.

45472 andzia306 Kobieta, 34 lata, Chorzów
gos36

gos36

Beta 153. Lekarz powiedział że przy takiej becie raczej nie wystapilaby krew do jamy macicy. Wiec ten plyn trzeba byc myśli ze poowulacyjny. Powtorzyc bete w poniedziałek. Dzwonic do niego. Czekać az przekroczy 1000-1500 i usg czy pecherzyk jest w macicy jeśli w ogole bedzie rosła.... do terminu @ 2 dni.

--

12-2015 - Córcia :)
05-10-2017 (Aniołek) w 7 tyg.

57991 gos36 Kobieta, 29 lat, Szczecin
~O.l.a

~O.l.a

Hej. Dziewczyny robiłam dzisiaj prolaktyne. 4dc wyszła ponad normę 30.3 norma do 29.9 Ale wiem z innych grup że najlepiej nie przekroczyć 14 .... brałam Castagnus zapobiegawczo, ale widocznie nic nie dało. biorę już tyle leków że boję się że nic nie pomoże.... rok po stracie A u nas dalej nic... i połowa cykli bezowulacyjnych (monitoring) od msc biorę cyklo-progynowa na poprawę endomertium, bo odkąd zapisałam się na siłownię to mój organizm całkiem zglupial.. co robić?

BOŻKA2408

BOŻKA2408

Ola castagnusa jak będziesz brała dalej to ta prolaktyna się unormuję, masz minimalnie ponad .Ja też tak miałam.Mi na endometrium pomogła lampka czerwonego wina regularnie wieczorem...Są też produkty które działają naturalnie na endometrium ale nie pamiętam, poczytaj w necie...
Bodajże migdały...

60500 bozka2408 Kobieta, 43 lata, KĘDZIERZYN
andzia306

andzia306

Ola rozpoznałam Cię na FB w grupie :P

--

http://www.suwaczki.com/tickers/nqtkhdgez3ynkii3.png

Bo czasem trzeba się uśmiechnąć. Tak mimo wszystko, spróbować na nowo żyć. Przestać żyć w klatce zbudowanej z mieszanki wspomnień i niespełnionych marzeń. Dać z siebie wszystko. Dla siebie i tych, którzy naszego uśmiechu są warci.

45472 andzia306 Kobieta, 34 lata, Chorzów
gos36

gos36

Emila ja tez czekam na wiesci :)

--

12-2015 - Córcia :)
05-10-2017 (Aniołek) w 7 tyg.

57991 gos36 Kobieta, 29 lat, Szczecin
Emilia936

Emilia936

Powiem Wam, że wczoraj poczułam ogromną ulgę. Na takie wiesci czekałam ostatnie 12 tygodni :) wszystko jest dobrze! :) bobas ma już 6cm, pięknie bije mu serduszko, wszystko ma na miejscu :) na początku badania sobie spał, ale nie ukrywam że ciśnienie mi się podniosło i się obudził :) robił fikolki i lapal się za stopalki. I jest zdrowe :) płec jeszcze nie do końca rozwinięta, ale po takich dobrych wieściach to już mi wszystko jedno czy chłopiec czy dziewczynka. Co do moich zaleceń to mam po malu odstawić luteine i bardzo się z tego cieszę, bo może w końcu ustąpia mi mdłości. A acard i clexane dalej mam brać w tych samych dawkach. Następna wizyta 1 lutego. A teraz nie mogę się doczekać kiedy powiem mojemu dziadkowi. Opiekował się mną i jesteśmy bardzo zzyci, na pewno będzie dużo wzruszenia :)
Oczywiście ja nieustannie trzymam za Was kciuki, najmocniej jak potrafię :)

60966 emilia936 Kobieta, 29 lat, Warszawa