Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

mika1

mika1

Justyna może jedź do szpitala. będziesz spokojniejsza...

61155 mika1 Kobieta, 24 lata, Grodzisk Wielkopolski
~Mario1

~Mario1

Justyna,pojechała bym chyba do szpitala na twoim miejscu ale oczywiście to jest twoja sprawa.Trzymam mocno kciuki za was :)

MamaAniołkaOlka

MamaAniołkaOlka

Justyna ja na izbę pojechałam, bo 12 dni po terminie miesiączki miałam plamienia. Okazało się, że wszystko jest czyste. Nigdzie nie ma śladów krwi itp. i nie wiadomo skąd to. Potem kilka dni później śluz taki brązowy, szary. Mój gin powiedział że to może być od luteiny. A Ty bierzesz? Może to jakieś pozostałości po implementacji? Albo jakis mini krwiaczek? Miałam w ciąży z Olkiem z tyle że bardzo dużego i wtedy pojawiła się krew, bardzo dużo. Odpoczywaj, a jeśli cokolwiek będzie Cie niepokoić jedz do szpitala. Może zrobić betę? Będzie dobrze. Ja do tej pory nie mam pojęcia skąd te plamienia.

--

10.11.2015 Kropek 6 tc.
25.06.2017 Oluś, ur. w 39 tc., żył 2godz.39min. Nasze serca odeszły razem z Tobą Skarbie [*]

56385 mamaaniolkaolka Kobieta, 30 lat, Wrocław
Justyna 80

Justyna 80

Dziewczyny ale ja bylam na izbie lekarz powiedzial ze wszystko jest w porzadku a takie rzeczy sie zdarzaja jak nie ma krwi to nie mam sie martwic bo to do niczego nie prowadzi:( dziewczyny to plamienie tak jak wczoraj troche poprudzona na brazowo wkladka:(

59342 justyna-80 Kobieta, 38 lat, koniec swiata
Pajka

Pajka

Moniulla
Pajka - w listopadzie 2017 poroniłam (24go miałam zabieg), 30go kwietnia 2018 dwie kreski :)
Beta w grudniu 2017 była jeszcze ciążowa, więc w zasadzie trzy pierwsze cykle 2018 roku "puste" i czwarty szczęśliwy :) Chyba dość szybko się udało.

Super :) oby już tylko na spokojnie do samego końca :) mogłaś mieć dłużej betę we krwi niż tylko w grudniu i dlatego dopiero w czwartym :)

60930 pajka Kobieta, 28 lat, XXX
Emilia936

Emilia936

Justyna wczoraj miałam wizytę u swojej gin (w sobotę trafiłam na izbę z plamieniami), a jest naprawde super specjalistą i ona powiedziała że czasami takie plamienia na początku ciąży występują jak dochodzi do 100% zagnieżdżenia się zarodka. Jak cały pęcherzyk "osiądzie" całkowicie. Mówiła też, że czasami naczynka są trochę bardziej kruche w ciąży ( i tutaj wspomniała, że każda ciąża jest inna i u jednej pacjentki mogą się zdarzać różne) i jak macica się rozciąga to naczynka pękają i dlatego tak jest. ALE dodała też,że we wczesnej ciąży jest to jednak pewne zagrożenie, bo może pęknąć jakieś naczynko blisko zarodka i to jest niebezpieczne. Od razu wystawiła mi zwolnienie do kolejnej wizyty, nie pozwoliła pracować do końca pierwszego trymestru i bardzo na siebie uważać.

60966 emilia936 Kobieta, 28 lat, Warszawa
nurkowanie

nurkowanie

MamoJulianka 15 ovu, a dopiero 22 przyjezdza wiec bez szans trudno trzeba tylko z milosci sie przytulac :P a jak u Ciebie polepszylo sie z mezem?

60134 nurkowanie Kobieta, 107 lat, S.
~Mario1

~Mario1

Nurkowanie,wiesz jak to jest z tą owulką a nóż się przesunie i traficie.Życzę ci bardzo tego :)