Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Mario1

~Mario1

Bożka ,kochana kiedy testujesz?juz nie mogę się doczekać .Kciukasy zaciśnięte mocno :))

Cobra

Cobra

Emilia936 Ogromne gratulacje ❤️

Pajka

P. S.
Bozka daj znać jak testowanie :) Cobra a potem oczywiście Ty :)

Oczywiście :D już za 4 dni ;)
Najpierw Bożka ;) potem ja... Listopad jest nasz ;)

9024 cobra Kobieta, 34 lata, w wielkopolsce
MamaJulianka

MamaJulianka

Hej dziewczyny, nie u mnie nie ma zgody i powiem więcej doszłam do wniosku że za bardzo się starałam i popełniłam mnóstwo błędów przez ostatni rok, za bardzo chciałam być w ciąży i mieć to dziecko, przez co odepchnelam mojego męża od siebie... Za dużo dałam mu na tacy, i iskra zgasła. Doszło do tego że sam mi to powiedział... Przykre to ale te poronienia i na okrągło starania odsunęły nas w tym momencie od siebie. Miałam zamydlone oczy tą passą niepowodzeń i nie zauważyłam że staję się desperatką w tym dążeniu do szczęścia, co zaważyło na moim związku. Spojrzałam na swoje życie z innej strony i doszłam do wniosku że nie pora teraz na dziecko, może mi nie uwierzycie ale mam dość... Koniec z tym. Koniec starań.

Czytam teraz książkę ,,Dlaczego mężczyźni kochają Zołzy,, Świetna. Polecam. I zabieram się za zbudowanie mojej firmy od nowa. I zwalniam się z pracy, nie będę dla nikogo robić za najniższą krajową. Jeszcze umiem się cenić...

60443 mamajulianka Kobieta, 31 lat, Wrocław
Cobra

Cobra

Mamojulianka - życzę powodzenia. Poukładajcie sobie życie na nowo. Będzie dobrze ❤️

9024 cobra Kobieta, 34 lata, w wielkopolsce
~Mario1

~Mario1

MamoJulianka,ty najlepiej wiesz co dla ciebie najlepsze.Życzę aby wam się wszystko ułożyło i znowu było Ok ❤️

BOŻKA2408

BOŻKA2408

Pajka ten duphaston to bardziej ma pomóc w zagnieżdżeniu się zarodka w tym momencie.Mario czekam aż przyjdzie,jak nie to w poniedziałek zatestuję.Ale raczej przyjdzie,choć te dwa tygodnie od owu to były takie dziwnie inne.Też się nie nastawiam,niedługo do pracy w nowe otoczenie, bo wracam na inny sklep...Także trochę bardziej też patrzę w tym kierunku.

60500 bozka2408 Kobieta, 42 lata, KĘDZIERZYN
nurkowanie

nurkowanie

U nas bylo trzesienie ziemi musial dostac opr bo bez tego nie umie sie wyprostowac. Nie chce go widziec na razie, nie pytam sie kiedy bedzie i mam to w nosie.

60134 nurkowanie Kobieta, 107 lat, S.
nurkowanie

nurkowanie

Dziewczyny my nie mamy braku kontaktu. Po prostu co on sie odezwie to go gasze bo pali glupa teraz. Ovu tez mi wypomnial to mu kazalam na policji zglosic. Niech sp....la.

60134 nurkowanie Kobieta, 107 lat, S.