Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Taja191

~Taja191

Emilka to piękna beta ☺ u mnie tez tak rosło i jak na razie jest ok ☺ moze nawet bedziesz sie cieszyc podwójnie ☺ u mnie 14 dni po ovu na tescie był cien cienia i jeszcze cienia

~Taja191

~Taja191

A beta byla wtedy ledwo 48, więc szybko wyłapalam, że cos sie święci

Mysiulka2706

Mysiulka2706

Emilka piękna beta:) nie amsz powodu do zmartwień że jej przyrost jest zbyt duży.. Ja mialam coś ok 130%i teraz w brzuszku noszę synka:)
Gratuluje :*

59863 mysiulka2706 Kobieta, 28 lat, Ostrołęka
Kk24

Kk24

Emilia gratuluję :)

Dziewczyny ja byłam dwa razy w ciąży i za każdym razem testowalam dzień po terminie @ i za każdym razem wychodziły mi wyraźnie 2 kreseczki. W pierwszej ciąży dla potwierdzenia zrobiłam bete wyszła ponad 400 a na drugi dzień zaczęłam krwawic więc długo się nie nacieszylam. W drugiej ciąży nie robiłam bety wcale i mój gin też uznał to za zbyteczne.

56722 kk24 Kobieta, 26 lat, Konin
~Agata19206

~Agata19206

Emilia936 bardzo gratuluję:)
Dzięki Wam zaczynam wierzyć że i mi sie szybko uda:) narazie czekam na koniec @ i zaczynamy też działać :)

~Mario1

~Mario1

Miłego weekendu dziewczynki.Nurkowanie co u ciebie?mężulka kiedy masz

BOŻKA2408

BOŻKA2408

Mario i wzajemnie...Emilka kochana Ty się niczym nie martw ,wszystko będzie dobrze!Nurkowanie Co tam i Ciebie? Mamo Julianka jak z mężem,zgoda?Też Wszystkie pozdrawiam, a ja nadal cierpliwie czekam.A powiedzcie mi te które brały duphaston między 15@ 25 dniem cyklu,zdarzało się że @się spóźnił czy raczej w terminie?

60500 bozka2408 Kobieta, 42 lata, KĘDZIERZYN
Pajka

Pajka

Bozka co do Twojego pytania to może się okres spóźnić. Osobiście nie miałam takiej sytuacji, ale z medycznego punktu widzenia to możliwe. Aby była miesiączka progesteron musi spaść a nie być na wysokim poziomie, a branie dup. powoduje wzrost progesteronu. Ostatnio byłam u lekarza w czwartek i właśnie pytałam o to i o samo branie tych tabletek. Niestety lekarz powiedział że nie ma żadnych badań naukowych że to pomaga utrzymać ciąże. Stwierdził że profilaktycznie nie szkodzi brać, natomiast nikt nigdy nie zbadał czy to pomaga.
Udanego dnia wszystkim :)
P. S.
Bozka daj znać jak testowanie :) Cobra a potem oczywiście Ty :)

60930 pajka Kobieta, 28 lat, XXX