Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Ania1207

Ania1207

Niki współczuje, ale nie martw się wyleczysz tę toxoplazmowe i będzie ok. Lepiej, że teraz to sprawdziłaś. A jak będzie dzidziuś to na pewno wszystko będzie dobrze. Jeśli Cie pocieszę to wczoraj odebrałam wynik posiewu i mam dwie bakterie i właśnie zaczęłam brać antybiotyk a u mnie też jest to czas owulacji. Też muszę się wstrzymać, choć do momentu wyniku starania były więc tez może coś z tego być jeśli trafiłam z owulacją, a też naczytałam się jakie to niebezpieczne. Już myslałam, że to ten miesiąc, ale jednak nie.

Emilka i Bożka dziękuje za odpisanie w sprawie tego acardu i clexane.

60770 ania1207 Kobieta, 27 lat, Warszawa
Pajka

Pajka

Niki na spokojnie skonsultuj z lekarzem i wyleczysz się z tego dziadostwo.
Toxo można łatwo złapać nawet przez niedomyte owoce czy warzywa. Daj znać jak już skonsultujesz co i jak lekarz ci zalecił.

Ania ja też miałam bakterie z posiewu i też brałam antybiotyki i po problemie:) tyle że u mnie to był cykl zaraz po poronieniu.

Bozka jak się czujesz? Dalej cię rozkłada?

60930 pajka Kobieta, 28 lat, XXX
Pajka

Pajka

Chciałam się jeszcze Was wszystkie dopytac,kiedy najwcześniej można robić badanie bety jeżeli miałoby dość do zapłodnienia? Po ilu dniach od owulacji? :)

60930 pajka Kobieta, 28 lat, XXX
BOŻKA2408

BOŻKA2408

Pajka nie wiem co to było takie jednodniowe osłabienie,wczoraj dawka czosnku, kąpiel i w nocy wypociłam się jak kot .Dziś już ok jest. Ale leże pod kocykiem.Wiesz niby z tą betą to 12 dni od zapłodnienia jak się zagnieździ to powinno coś wyjść...Ja po ostatniej ciąży wiem że test przed @nic mi nie pokarze, a bętę robiłam wtedy 4 dni po terminie i miałam już 375...

60500 bozka2408 Kobieta, 42 lata, KĘDZIERZYN
BOŻKA2408

BOŻKA2408

Dziewczyny piszcie jak u Was było z testowaniem i betą? Jestem ciekawa?

~Mario1

~Mario1

Ja bety nie robiłam nigdy w życiu a testy zawsze po terminie @ a ostatni robiłam 3 dni po i momentalnie poszły dwie krechy,niestety długo się nimi nie cieszyłam :(

BOŻKA2408

BOŻKA2408

Mario ja dwóch kresek nie zobaczyłam a betę tylko raz bo lekarz nie kazał powtarzać bo był ładny pęcherzyk.Wczesniej się na tym nawet nie znałam,i było mi z tym dobrze.

Rozalina

Rozalina

Ciesze się, że można poznać historie ze szczęśliwym zakończeniem. Po poronieniu poczułam się taka pusta, jakby ktoś mi zabrał kobiecość. Wiem, że dzieci nie świadczą o kobiecości, a ich brak nie znaczy, że jest z kobietą coś nie tak. Ale wtedy czułam się niepełna i zraniona.

Testowałam w ciąży dwa razy. Raz w dzień spodziewanej miesiączki - druga kreska była bladziutka. A na drugi dzień - dwie bardzo wyraźne. Nie zdążyłam jednak zrobić Bety, więc nie wiem jak urosła ...

61247 rozalina Kobieta, 26 lat, GLIWICE
Emilia936

Emilia936

Kochane, właśnie odebrałam drugi wynik bety.
Środa - 189,9
Piątek - 412,6
Przyrost - 118%
Nie za duży przyrost? Wszędzie jest napisane że w ciągu dwóch dni powinno się zwiększyć o około 66% a u mnie jest prawie 2x66%... Nie mogę znaleźć informacji w necie co może oznaczać aż taki przyrost. Co myślicie?

60966 emilia936 Kobieta, 28 lat, Warszawa
Rozalina

Rozalina

Emilia, nie nakręcaj się ;) Lepiej jak jest większa Beta niż za mała.
A może bliźniaki ? :)

61247 rozalina Kobieta, 26 lat, GLIWICE