Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Mario1

~Mario1

Taja,super że wszystko dobrze.MamoJulianka,będzie dobrze kochana mąż tez pewnie przeżywa i pewnie dlatego są zgrzyty miedzy wami,wiesz jak faceci oni nie powiedzą o tym duszą to w sobie.Pogodzicie się i będzie znowu staranie :))

BOŻKA2408

BOŻKA2408

Taja super ,teraz tylko odpoczywać i cieszyć się każdym dniem.A mnie chyba coś rozbiera jakieś przeziębienie, tak nagle .Chyba nici z ciąży, prędzej na okres jestem taka słaba.Napiję się mleka,czosnek i do wyrka.Trzymajcie się .

60500 bozka2408 Kobieta, 42 lata, KĘDZIERZYN
Pajka

Pajka

Taja super :) tak bardzo pozytywnie zazdroszczę.
Bozka kuruj się i nie nastawiaj negatywnie :)

60930 pajka Kobieta, 28 lat, XXX
Cobra

Cobra

Taja super wieści. Uwielbiam takie wiadomości :)
Bożka proszę mi tu nie pesymizować :D Niedługo zobaczysz dwie kreski, a zaraz potem ja je zobaczę :D
;)

9024 cobra Kobieta, 34 lata, w wielkopolsce
~Niki04

~Niki04

Bożka i Ania dziękuje za odpowiedzi w sprawie APTT , dziś tak jak pisałyście powtorzyłam badanie i znów jest za wysokie dlatego za Waszą radą zrobię w sobotę badania w kierunku trombofilii( tylko podpowiedzcie mi czy to się robi z krwi ?)

Dziewczyny nie było mnie tu zalednie pare dni a Wy tyle pisałyście, w weekend postaram się nadrobić.
Dziś widziałam swoje wyniki badań z krwi ale jeszcze ich nie konsultowałam z lekarzem, bo Go nie było jak byłam w przychodni a pielegniarka mi ich nie wydała bo uznała ze dopiero po konsultacji z lekarzem moge sobie je zabrac.
Wyszło, że właśnie przechodzę TOKSOPLAZMOZĘ, ja nie mogę w to uwierzyć, poważnie ! Nie mam kota, nie jem mięsa... skąd się to wzieło . Jestem załamana , popłakałam się, pokłóciłam z męzem(bo on tego nie rozumie) Nie wiem co teraz , chyba muszę się wstrzymać z straniami ( a mam właśnie dzis owulacje ) Przepraszam, że tak się rozpisałam, ale jest we mnie tyle złych emocji, że musialam gdzies te żale wylać. Jest możliwość, że jestem w ciąży bo wczoraj to robiłam a naczytałam się jakie to niebezpieczne dla płodu. Powiem szczerze, że nie wiem co robić :/

BOŻKA2408

BOŻKA2408

Niki uspokoję Cię moja koleżanka przez całą ciąże brała antybiotyk bo też miała toxoplasmoze i tydzień temu urodziła zdrową córkę.zA powiedz to w poprzedniej ciąży nie robiłaś zaraz na początku tych badań...Ja je miałam zaraz na początku.A co do kota,to może ktos xe znajomych ma...Te badania na trombofilię robisz w TEST DNA KATOWICE wejdź na ich stronę, na czat i możesz zamówić lub spytać gdzie w twojej okolicy mają placówkę w której mogą pobrać wymaz.Ja tak zrobiłam i lekarz w gabinecie mi pobrał,ale można samemu.Nue denerwuj się tylko idź do lekarki i niech działa w związku z tą toxoplazmozą.

60500 bozka2408 Kobieta, 42 lata, KĘDZIERZYN
Kati662

Kati662

Pamiętajcie że tokdoplazmoza to nie jest bezpośredni kontakt z kotem tylko chodzi o ich odchody. Dziwna sprawa ale można się wszędzie tym zarazić niestety

--

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3s65g9c7r6xom.png

23.12.2017 Aniołek (*)

58309 kati662 Kobieta, 29 lat, Kalisz