Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~MamaJulianka

~MamaJulianka

Ina dziękuję za odpowiedź, co masz na myśli z tą szyjką?

BOŻKA2408

BOŻKA2408

Mamo Julianka ja znam tylko przypadek z otoczenia, od sąsiadki synowa tak miała i dzidzia we wrześniu urodzona zdrowa...Bardzo Cię rozumię,co pragnienie jest silniejsze od Nas...Ściskam Cię Kochana

60500 bozka2408 Kobieta, 43 lata, KĘDZIERZYN
~Lejaa

~Lejaa

Dziękuje dziewczyny strasznie się cieszymy, ze jest serduszko - podobno ryzyko spada wtedy. Następna wizyta za tydzień ale tylko dlatego, ze chciałam co tydzień teraz :)
MamoJulianka cieszę się ze z Tobą już lepiej :)

~MamaJulianka

~MamaJulianka

Lejaa ja też się cieszę że u was wszystko dobrze, oby tak dalej.

~Mario1

~Mario1

MamoJulianka,to normalne że chcesz być znowu w ciąży też miałam takie myśli że cały czas myślałam o tym żeby szybko zajść .U mnie się nie udało za chwile minie rok i cisza ale tobie życzę z całego serca aby się spełniło .Ściskam kochana

Ina

Ina

No medycznie Ci tego nie wytłumaczę, ale wiem, że czasami jest problem bo trzeba albo pesar zakładać albo plackiem leżeć. Nie mówię, że to reguła, ale się zdarzało, że za szybko się zaczęła skracać.

--

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2df9hhf8rhwny.png

https://www.suwaczki.com/tickers/ibm23e5elvpqabz6.png

43281 ina Kobieta, 36 lat, Wrocław
~MamaJulianka

~MamaJulianka

Aha. No ja ci powiem że ja mam zdiagnozowaną niewydolność szyjki dlatego pytałam co masz na myśli, przez to rodziłam Julianka w 21 tc, w tej miałam mieć zakładany szew ale niestety. Ale zaskoczyłaś mnie nigdy nie słyszałam o tym żeby skracanie szyjki miało coś wspolnego z szybkim zajściem po poronieniu.

Pajka

Pajka

BOŻKA2408
Aniu mi ostatnio w 13 dc test pokazał owu a też czułam bo jajniki bolały.A potem za parę dni byłam na wizycie to gin potwierdził. Także jak chcesz działać to do dzieła i powodzenia. Wyniki napewno po miesiącu Ci się ładnie unormowały.Powodzenia i trzymam kciuki.

Bozka czy po owulacji spokojnie można robić usg jeżeli starasz się o dzieciątko? Lekarz nie odradzal.

60930 pajka Kobieta, 29 lat, XXX
Emilia936

Emilia936

Dziewczyny dziękuję za ciepłe słowa! :) beta 189,9 cuda się zdarzają! Jestem w szoku, mega się cieszę ale i też boję.

60966 emilia936 Kobieta, 29 lat, Warszawa
BOŻKA2408

BOŻKA2408

Pajka nie nic nie mówił,a zresztą jak robisz monitoring cyklu u gin to też chodzisz parę razy kontrolować przed i po owu...Dwa miesiące temu po owu byłam u mojej tej drugiej gin prywatnie i też robiła żeby sprawdzić czy owu była...Nie widzę powiązania z tym. Emilka kochana super.A powiedz zaczynasz już clexane,bo mi kazała jak tylko zobaczę dwie kreski i do 10 dni do lekarki.

60500 bozka2408 Kobieta, 43 lata, KĘDZIERZYN