Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~MamaJulianka

~MamaJulianka

Emilka gratuluję, mało prawdopodobne żeby test się mylił, Jesteś w ciąży, Zazdroszczę pozytywnie. Powodzenia.

Emilia936

Emilia936

Kochane, jeszcze nie dziekuję. Póki co to jakoś nie mieści mi się to w głowie, czekam jak na szpilkach do 18. Dobrze, że mam luźniejszy dzień w pracy bo coś czuję, że na niczym się dzisiaj nie skupię.

60966 emilia936 Kobieta, 29 lat, Warszawa
Pajka

Pajka

Emilka super :) kreska jest jak nic.
Daj znać jak beta :)!!!

60930 pajka Kobieta, 29 lat, XXX
~Mario1

~Mario1

Emilka,gratulacje pewnie że jest kreska.Super oby więcej takich wiadomości teraz było :)

Ania1207

Ania1207

Dziękuję dziewczyny. Może macie racje i spróbujemy. Chociaż boję się czy na pewno wszystko już jest ok.. Łykam tyle tych leków, jakbym była co najmniej po 80-ce. Ale mąż mówi, żebyśmy spróbowali, jak ma coś być to będzie.

Emilka ja miałam tak samo taką bladą kreskę więc myślę, że nie ma wątpliwości i to CIĄŻA ;) Gratulacje! ;)

MamoJulianka jak się trzymasz? Ściskam i wspieram.

--

Dwa Aniołki: 14.09.2018 (11tc)

Mutacja MTHFR homo i PAI hetero

60770 ania1207 Kobieta, 28 lat, Warszawa
~MamaJulianka

~MamaJulianka

Dziękuję że pytasz. Już mi lepiej. Krwawienie się już skończyło i beta spadła do zera, poprzednie razy też tak miałam, 7 dni i po becie...szybko to u mnie się dzieje, tak samo szybko jak zachodzę w ciążę...
Tak trochę jakby to powiedzieć ,,przyzwyczaiłam się,, do moich niepowodzeń ciążowych... Ostatnio pisałam że dam sobie spokój ale oczywiście jak u każdej z nas myśli chęci bycia znów w ciąży nie opuszczają mnie... Nie umiem o tym nie myśleć. Dziewczyny czy jest tu któraś z was, która nie doczekała pierwszej @ po poronieniu i zaszła w ciążę i z tą ciążą było wszystko ok? Obojętnie czy to po łyżeczkowaniu czy farmakologicznie. Jestem ciekawa. Oczywiście nie zrobię tego, choc różne myśli czepiają się tej mojej dziwnej głowy, bo wiem że to może nie byłoby zbyt mądre posunięcie. Dajcie znać proszę jeśli są wśród nas takie

Ina

Ina

MamoJulianka za "moich" czasów po pierwszej ciąży było kilka takich dziewczyn. Wszystkim, którym udało się tak szybko zajść w ciążę urodziły się zdrowe dzieciaczki. Problemy mogą być jedynie albo aż z niewydolnością szyjki.

--

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2df9hhf8rhwny.png

https://www.suwaczki.com/tickers/ibm23e5elvpqabz6.png

43281 ina Kobieta, 36 lat, Wrocław