Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

BOŻKA2408

BOŻKA2408

Aniu dzięki.Powiedz kochana kiedy sprawdzasz homocysteinę i resztę,ja tak myślę że zobaczę jak sytuacja się rozwinie.

60500 bozka2408 Kobieta, 43 lata, KĘDZIERZYN
Ania1207

Ania1207

Moja gin kazała sprawdzić mi B12 i kwas foliowy, powiedziała że jesli wyjdą ok to nie ma potrzeby sprawdzić homocysteiny. I tak mam mnóstwo badań. Jutro bede się kula i zrobię czesc... Powiem Wam że już mam dość tych lekarzy i myślenia tylko o tym. Już sama nie wiem co robić czy czekać jeszcze miesiąc czy działać teraz.. zaczęłam brać dostinex i bolą mnie jajniki dodatków objawy mam takie jakbym miał owulację a to dopiero 13 dc.

--

Dwa Aniołki: 14.09.2018 (11tc)

Mutacja MTHFR homo i PAI hetero

60770 ania1207 Kobieta, 28 lat, Warszawa
BOŻKA2408

BOŻKA2408

Aniu mi ostatnio w 13 dc test pokazał owu a też czułam bo jajniki bolały.A potem za parę dni byłam na wizycie to gin potwierdził. Także jak chcesz działać to do dzieła i powodzenia. Wyniki napewno po miesiącu Ci się ładnie unormowały.Powodzenia i trzymam kciuki.

Pajka

Pajka

Aniu jestem zdania takiego jak Bozka. Jeżeli się tylko czujesz pewnie i tego pragniesz to dzialaj:).

Bozka mam pytanie o testy owu. Nie ukrywam że używam ich pierwszy raz w tym cyklu:) spotkałas się kiedyś że dwa dni pod rząd wyszedł ci pozytywny test? Może Wy dziewczyny też kiedyś tak mialyscie :)

60930 pajka Kobieta, 29 lat, XXX
BOŻKA2408

BOŻKA2408

Pajka wyjdą ale zawsze w jednym druga kreska testowa jest grubsza od kontrolnej.To jak już Ci wychodzi to działaj ,w sumie najlepiej działać już przed owu.

Pajka

Pajka

Dzięki Bozka :) starania są intensywne cały czas zobaczymy co to będzie :) Udanego dnia dla Wszystkich :)

60930 pajka Kobieta, 29 lat, XXX
Mario 1

Mario 1

Pajka,mi też kiedyś testy ovu wychodziły dwa dni pod rząd i jednego dnia kreska ciutkę jaśniejsza tak jak Bożka mówi .Owocnych starań życzę :))

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/ohom1se.png

59951 mario-1 Kobieta, 41 lat, Rawicz
Emilia936

Emilia936

Dziewczyny tak jak Wam pisałam ostatnio zrobiłam podczas cyklu betę, żeby sprawdzić i wyszła mi wartość 1. Robiłam badanie 25 dnia cyklu przy @ 30 dniowych, więc ogólnie pozamiatane. Dzisiaj mam 33 dc, spóźnienia mi się nie zdarzają, wiec zrobiłąm test i o to proszę, na moje oko jest delikatna druga kreska. Szybko pobiegłam na betę i wynik będzię po 18. Czy to w ogóle jest możliwe... :O

• ciaza-zaraz-po-poronieniu_70166.jpg
60966 emilia936 Kobieta, 29 lat, Warszawa
BOŻKA2408

BOŻKA2408

Emilia jak się cieszę ,super.Pewno że możliwe wkońcu starania były ,to co ma nie być!!!!Czekam na wynik bety!!!