Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Pajka

Pajka

Cobra a co u Ciebie? Z tego co pamiętam to też jesteś na etapie starań? Który dzień cyklu :)

60930 pajka Kobieta, 29 lat, XXX
Cobra

Cobra

Pajka
Cobra a co u Ciebie? Z tego co pamiętam to też jesteś na etapie starań? Który dzień cyklu :)

Pajka dzisiaj 26dc. Owulacja była w 21 więc dopiero 5dpo.
Test za tydzień w środę :)
Czekam......

--

Sierpnióweczki 2019 - lista
https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

9024 cobra Kobieta, 35 lat, w wielkopolsce
~O.l.a

~O.l.a

Justyna 80 może płomienie okoloowulacujne?? Ja też nigdy czegoś takiego nie mialam aż do dzisiaj . Różowy śluz. Nie dużo. Tyle co lekko zabarwiony. U mnie 18dc :( dzisiaj powinna być owu ale testy owu cały czas negatywne. :( pierwszy cykl bez clostilbegyt'u , monitoringu i duphastonu i owu chyba nie będzie:(

Justyna 80

Justyna 80

Lejaa gratuluje cudnie ze beta pieknie rosnie:* Pajka O.l.a dziekuje dziewczyny za podpowiedz,nie wiem co myslec bo nigdy czegos takiego nie mialam. Starania byly mega w tym miesiacu chyba nie popuscilismy zadnego dnia :) mam nadzieje ze sie kiedys jeszcze uda,zaczelam brac ovarin i oparol a nawet maz lyka witaminki na poprawe nasienia ciezkie ma podejscie do tego ale lyka:) nurtuje mnie tylko co w tym sluzie wczoraj bylo wszystko sie poprzewracalo po urodzeniu Antosia, przedtem wiedzialam ze miesiaczka nadchodzi bolal mnie brzuch mialam nabrzmiale piersi a teraz nic zero objawow:(

59342 justyna-80 Kobieta, 39 lat, koniec swiata
~O.l.a

~O.l.a

Justyna 80 u mnie to samo. Zero objawów @ :( jakie witaminy łyka mąż?? Mój też wspomaga żołnierzy zestawem który zalecił androlog, ale może mogę coś mu jeszcze dorzucić??

~Mario1

~Mario1

Dziewczyny,ja zakupiłam dla męża takie witaminy,poleciła mi koleżanka zaszła w dwa miesiące jak mąż zaczął brać i jej siostra też.Zobaczymy zaszkodzić nie zaszkodzą a może pomogą