Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

BOŻKA2408

BOŻKA2408

Niki wyjdą Ci inne wartości ,dla Ciebie w normach dla fazy owulacyjne.A sprawdza się tak 7 dni po owu żeby sprawdzić czy jest odpowiedni dla fazy lutealnej bo wtedy dochodzi do zagnieżdżenia zarodka,i wtedy wiadomo czy trzeba się wspomagać lekami.

60500 bozka2408 Kobieta, 42 lata, KĘDZIERZYN
Ania1207

Ania1207

Bozka ja robiłam już dawno temu ale miałam 9.6 i dzisiaj na wizycie lekarka powiedziała że powinnam brać luteine. Ale myślę że Twoj wynik jest ok

60770 ania1207 Kobieta, 27 lat, Warszawa
Ania1207

Ania1207

Byłam dzisiaj na wizycie i prolaktyna mi tak skoczyła (przed ciążą brałam bromergon i ją obnizylam do normy) a teraz nie brałam lekow, bo mi nie kazano.. dostałam dostinex i mam się wstrzymać aż spadnie prolaktyna...
Byłam u innego lekarza gin-endokrynologa i powiem Wam że bardzo profesjonalnie się mną zainteresowano. W gabinecie byłam 50 minut! Niestety mam brać clexane.
Bozka czy Ty dostałaś go na zniżkę? Czy brak ktoś albo słyszał ktoś o jego zamienniku -› neoparinie?

BOŻKA2408

BOŻKA2408

Aniu tak clexane na refundacje dostałam,mam wykupione ale neoparin to zamiennik i zapytam następnym razem czy w razie co można zamienić .Clexane tylko w jednej aptece był dostępny ,jest problem z dostępnością.A jaka dawkę będziesz miała?

Emkka90

Emkka90

Ja biorę Neoparin. Clexane jest trudno dostępny, ostatnio też jakieś partie były wycofywane bo coś z nimi było nie tak...no i jest droższy. Ja niestety przeważnie płacę 100%. Kilka razy udało mi się załatwić receptę z refundacją a tak to niestety ponad 80 zł za 10 zastrzykow

--

https://www.suwaczki.com/tickers/p19u3e3kel7f8sad.png
Aniołek 13.05.2017

56904 emkka90 Kobieta, 28 lat, Mazowsze
Ania1207

Ania1207

Wybierając inne leki zapytałam o celxane i farmaceutka powiedziała mi że jest problem z dostępnością. Miała na stanie tylko 2 op. Moja przyjaciółka net farmaceutka i mówiła że ten zamiennik może powodować więcej alergii niż clexane ale też brała go w ciąży a później na sam koniec zmieniła na neoparin. Bozka jakbys mogła to spytaj. Ja będę w poniedziałek u hematologia i też zapytam. Neoparin bez recepty kosztuje ok 70 zł a ze zniżka ok. 3zl. Clexane mam dawkę 0,6. Że zniżka ok 38zl a bez 150...

BOŻKA2408

BOŻKA2408

Aniu ja mam wszystko na refundację i sterydy które muszę brać...Ale to wszystko zależy od woli lekarza
...

MamaJulianka

MamaJulianka

Zadzwonili do mnie wczoraj z Genetyki że nie znaleziono w materiale cech ludzkiego płodu, tak więc badań nie ma... Z jednej strony szkoda nie poznam przyczyny choć i tak pewności nie mam że by ją znaleźli, z drugiej nie było zarodka czyli tzw puste jajo płodowe (po raz drugi) nie wiem sama ale chyba wolałabym to, jakoś dla mnie to lepiej że dzieciątka nie było tak sobie to tłumaczę, lżej mi na sercu choć może nie mam racji...
Brzuch mnie nadal pobolewa... Jeszcze troszkę musi się to oczyścić... Łyżeczkowania nie miałam i to jest plus dla mnie, nie chcialam ingerencji. Powiedzcie dziewczyny czy któraś z was zamawiała ten pakiet poronny z testdna z ich strony i czy to są wszystkie badania które warto zrobić czy coś jeszcze. Ja wcześniej mialam robione jakies, i moja gin mówiła że te wystarczą i wyniki były ok, ale może czegoś brakowalo, pomóżcie proszę nie bardzo się na tym znam bo widzicie u mnie to tyle inna sytuacja że pierwsza ciąża ok, druga puste jajo, trzecia poród przedwczesny ale to szyjka zawiodła i teraz czwarta też wychodzi na to że bezzarodkowa,
Do tej pory moje wyniki które miała zrobione i wynik ok;
P/c pprzeciwkardiolipinie igg igm, p/c p. Beta 2 glikoproteinie igg igm, homocysteine, TSH, FSH, LH, Estradiol, prolaktyna, LA1, PTT-LA, AMH 8,34

60443 mamajulianka Kobieta, 31 lat, Wrocław
BOŻKA2408

BOŻKA2408

Mamo Julianka przy pustym jaju często wina leży po stronie nasienia...A jak tam te wyniki.Ja robiłam ten pakiet na trombofilię i mutację MTHFR z DNA ...Jeżeli nie robiłaś to warto i sprawdzić immunologie badanie ANA1

MamaJulianka

MamaJulianka

Dzięki Bożka, w poprzednim cyklu mąż miał bakterie w nasieniu, dostał antybiotyk na 7 dni, skończył i miałam ovu za 6 dni, więc myślę że już bakteri się pozbylismy, choć wyniki miałam odebrać w środę ale lezę obolała i nie ma komu odebrać, odbiorę jak już będzie ok. Ale napewno bakteria wyleczona bo miał wcześniej nawracające dolegliwości a po antybiotyku już ok.

60443 mamajulianka Kobieta, 31 lat, Wrocław