Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

BOŻKA2408

BOŻKA2408

A ja robię dziś chyba porobie kanapki,rower i na piknik...Nie smutkuj się już Mamojulianka ...Głowa do góry,biust do przodu i pokaż że jesteś silna...A ja dalej się suplementuję i mam nadzieję że ta cholerna homocysteina spadnie...

• ciaza-zaraz-po-poronieniu_69749.jpg
60500 bozka2408 Kobieta, 43 lata, KĘDZIERZYN
Mario 1

Mario 1

Bożka,super wypas na tym stole.Ja też dziś na rowerek pogoda piękna wiec mój cel to 30km.MamoJulianka,trzymaj się kochana,będzie dobrze-jesteśmy z tobą :)

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/ohom1se.png

59951 mario-1 Kobieta, 41 lat, Rawicz
nurkowanie

nurkowanie

MamoJulianka nie ta praca to inna, to jest dla nas drugorzedna sprawa. Wyluzuj maz ma racje. Ja tez staram sie zajmowac mysli, bo doly przychodza. Pamietaj ze kazda matka nosi komorki macierzyste swojego dziecka do konca zycia w swoim ciela. Zawsze beda z nami, ich DNA.

Mario to mamy obie cel 64 kg, ja waze 70-69. Trudno mi to bedzie szlo bo przytylam po hormonach, a czasem tez jadlam po prostu za duzo. BMI jednak do ciazy mam za wysokie przy swoim wztoscie 166cm. Mysle ze to jest cel osiagalny, oponki nie mam cycki sie zmniejszyly po dostinexie a waga poszla do gory. Nie ma co trzeba dzialac tym bardziej ze zima tyje. I Bozka dolacza to super. Mam plan jesc po trochu co 3 h 5 malych posilkow.

60134 nurkowanie Kobieta, 108 lat, S.
BOŻKA2408

BOŻKA2408

Nurkowanie zdrowe śniadanie...Dziewczyny pozdrawiam znad jeziorka...

• ciaza-zaraz-po-poronieniu_69755.jpg
Mario 1

Mario 1

Dziewczyny,my mamy jutro Rocznice Ślubu i niedawno się popłakałam przyjechała poczta kwiatowa i bukiet od mężulka z pięknym liścikiem .Odrazu chumor mi się poprawił .Poświetujemy jak wroci za tydzień

• ciaza-zaraz-po-poronieniu_69758.jpg
  • ciaza-zaraz-po-poronieniu_69759.jpg
--

http://fajnamama.pl/suwaczki/ohom1se.png

59951 mario-1 Kobieta, 41 lat, Rawicz
BOŻKA2408

BOŻKA2408

Mario piękne...Kolejnych szczęśliwych lat życzę,i owocnych już niebawem!Pięknie,romantycznie Kochana.Ściskam bardzo!