Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Niki04

~Niki04

MamaJulianka ja bym poszła na rozmowę, a co Ci zależy, nic nie tracisz a możesz zyskać :) a co to jest ten acard bo gdzieś to się już przewinęło kilka razy?

Ja chyba pojadę jutro zrobić te testy na chladydie , jakie badania jeszcze polecacie zrobić? Co według Was jest najważniejsze?

Powiedzcie mi czy po poronieniu któras z Was miała takie straszne bóle pod piersiami, takie jak zakwasy. Najbardziej boli jak się dotknie? Trochę mnie to niepokoi

Mario 1

Mario 1

MamoJulianka trzymam kciuki za pozytywny test :))Mój wraca za tydzień dokładnie 3 dni przed @ więc ten cykl stracony .Ale w następnym przyjedzie na sam @ wiec załapie się na jakiś 7dc ale to pewnie znowu za szybko,zobaczymy jak to będzie za bardzo się nie nastawiam.Pozdrawiam was dziewczyny

59951 mario-1 Kobieta, 41 lat, Rawicz
~MamaJulianka

~MamaJulianka

Wiem Bozka że to tak wygląda ale ja chcę pracować nawet gdybym zaszła to nie że zaraz na chorobowe... A z drugiej strony nie wiem ile mi to zajmie, może zajdę za pół roku albo jeszcze dalej a myśląc o tym w kółko niedługo chyba zwariuje nie chce siedzieć w domu, bo mam już dosyć w kółko obowiązków domowych.
To praca w biurze, w bardzo dużej firmie, a zresztą pewnie i tak jej nie dostanę, pozdrawiam dziewczyny dobrej nocy życzę

Aha acard moja gin twierdzi że po to żeby skrzepy się nie tworzyły jeśli chodzi o przepływy krwi bo może też być przyczyną poronienia

Pajka

Pajka

Niki04, nie mam żadnych bóli po poronieniu, takze nie wiem co to mozebyc... jak sie bardzo niepokoisz zadzwon moze do lekarza.

60930 pajka Kobieta, 29 lat, XXX
nurkowanie

nurkowanie

Acard rozrzedza krew. W ciazy staje sie lepka jesli towarzyszy temu mutacja a jest ich pewnie wiecej niz odkryto profilaktycznie rozrzedza sie krew juz przy staraniach.

60134 nurkowanie Kobieta, 108 lat, S.
BOŻKA2408

BOŻKA2408

MamoJulianka jak tak odczówasz ,to jak najbardziej idź na tą rozmowę,a będzie dobrze...To los płata figle,skupusz się na pracy i ciąża przyjdzie z zaskoczenia...Tak to zazwyczaj bywa...Ja bym też chętnie zmieniła pracę, ale teraz to nie najlepszy moment...Mam jednak umowę na stałe,to też duża firma tylko prace mam stresującą i bywa że ciężką.W normalnej sytuacji przy obecnym rynku pracy zmiana to nic trudnego.Ale nie mam do tego głowy...Myślałam zmienić po urodzeniu...Powodzenia Kochana

60500 bozka2408 Kobieta, 43 lata, KĘDZIERZYN
nurkowanie

nurkowanie

Ja tam bym w nosie miala byc fair. Wiedza ze jestes kobieta to mozesz zajsc i tyle. Tymczasem czas szybciej zleci.

60134 nurkowanie Kobieta, 108 lat, S.
~MamaJulianka

~MamaJulianka

Nurkowanie Bożka Mario dziękuję wam dziewczyny. Co ma być to będzie.
Buziaki dla was, zobaczycie jeszcze będziemy z brzuszkami pewnie w jednym czasie :-)