Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

MamaJulianka

MamaJulianka

Bożka ja jutro chyba zatestuje. @ mam mieć w poniedzialek. Jutro jadę do większego miasta i korci mnie żeby zrobić betę. Bo mieszkam na wsi i tak przy okazji.
Dziewczyny wiecie co do tego składałam jakiś czas temu CV w jednej firmie i zadzwonili do mnie i zapraszają na rozmowę o pracę. I co teraz zrobić hm? Zobaczę co będzie to bedzie, jadę a pewnie o tak nie dostanę tej roboty :)

60443 mamajulianka Kobieta, 31 lat, Wrocław
nurkowanie

nurkowanie

Fajnie, ze to czasami jednak konczy sie takimi cudownymi dzieciaczkami.

Mamo Julianka pod koniec pazdziernika, otrze sie o ovu, ale nie mam wiekszych nadziei jakos.

Co do chlamydii to masz racje , ale tez jak ktos to zlapie to na pewno w stadium wyzszy zauwazy ropne wydzieliny i brzydki zapach, totez sprawdzic warto, ale nie panikujemy. Swoja droga ciekawe czy to przy cyto wychodzi....

60134 nurkowanie Kobieta, 107 lat, S.
Pajka

Pajka

MamaJulianka, pewnie próbuj z tą pracą :) potem możesz żałować.

Niki04, czekam na wyniki badań i wtedy zdecyduję co dalej, ale bardziej jestem chyba za czekaniem do pierwszej @, nie chce potem załować, że za szybko... choc nie ukrywam ze to czekanie jest straszne...:(

Dziewczyny, znacie jakieś dobre testy owulacyjne? dużo ich jest i nie wiem na jakie się zdecydować :/

60930 pajka Kobieta, 28 lat, XXX
nurkowanie

nurkowanie

Mamo Julianka sprobuj, czasami nowa praca pozwala odpuscic i sie udaje zrobic dzieciaczka.

Co do bety to tez testy nord i pink jako jedne z czulszych moze warto, zebys miala w zanadrzu jak mieszkasz na wiosce. Tym bardziej, ze w malej miejscowosci jesli masz apteke to zaraz znajda sie ciekawscy jak sie kupuje.

nurkowanie

nurkowanie

Znalazlam odp. Badanie cytologiczne może wykazywać cechy zakażenia chlamydią trachomatis. ALE PEWNIE NIE MUSI.

MamaJulianka

MamaJulianka

Nurkowanie to nie taka wiocha tylko może raczej gmina. Apteki są przychodnie szkoły tylko laboratorium nie. A testy kupuję na allegro w większej ilości o czułości 10ml.

60443 mamajulianka Kobieta, 31 lat, Wrocław
~Niki04

~Niki04

Dziewczyny czy przed zajęciem w ciążę bierzecie coś oprócz kwasu foliowego, jakieś witaminy? Czytałam gdzieś że warto spożywać olej lniany...

BOŻKA2408

BOŻKA2408

Mamo Julianka z tą pracą to trochę bym miała dylemat...Bo niby fajnie i na macierzyński w razie co byś się załapała, a z drugiej strony jak tu być w porządku i fer o samego początku.Z drugiej strony jak to jest duża firma to może by tego tak nie odczuli...Zależy .Zresztą umowę pewnie byś dostała na okres próbny.Sama nie wiem jak bym postąpiła. MI też przypadły do gustu te testy owu z allegro

60500 bozka2408 Kobieta, 42 lata, KĘDZIERZYN