Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Ina

Ina

Andzia słodkie są ;) Jak Karolinka to znosi? Nie ma zazdrości o mamę? Kiedy jej powiedzieliście, że będzie miała rodzeństwo? Moja Zuza uwielbia maluszki. Nie wiem jak to możliwe, ale ona się rozczula na ich widok :) Mam nadzieję, że szybko i bez problemu zaakceptuje młodsze dziecko.

--

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2df9hhf8rhwny.png

43281 ina Kobieta, 35 lat, Wrocław
andzia306

andzia306

Różnica to 2 lata i 7 miesiecy. Karolina to siostra roku pomocnik jakich mało ale jeszcze musimy popracować nad delikatnością. Od początku wiedziała że dzidziuś jest w brzuszku ale dopóki nie było widać to miała to gdzieś. A później to głaskała i całowała brzuszek. Myślałam że będzie gorzej ale jest ok angażuje ją do pomocy przy siostrze wynosi pieluchy daje butelkę podaje smoczek kochane dziecko

--

http://www.suwaczki.com/tickers/nqtkhdgez3ynkii3.png

Bo czasem trzeba się uśmiechnąć. Tak mimo wszystko, spróbować na nowo żyć. Przestać żyć w klatce zbudowanej z mieszanki wspomnień i niespełnionych marzeń. Dać z siebie wszystko. Dla siebie i tych, którzy naszego uśmiechu są warci.

45472 andzia306 Kobieta, 33 lata, Chorzów
~Niki04

~Niki04

Pajka o to samo miałam Ciebie pytać:-P mi gin na NFZ powiedział że mogę się starać i że w listopadzie mam przyjść na wizytę kontrolną i może już będę w ciazy (ale nie określił dokładnie kiedy mogę i czy mam czekać do @) a prywatnie powiedział że narazie nie będzie mi o tym mówił czy mogę czy nie bo jest za wcześnie, nawet jak zapytałam czy po okresie będę mogła to powiedział że teraz mi nie odp na to pytanie. A Tobie co powiedział ginekolog?

Pajka

Pajka

Niki04, w szpitalu lekarze bo dwóch mnie konsultowalo powiedzieli ze można od razu jak tylko skończy się krwawienie. Prywatnie lekarz powiedział że niby po pierwszej @, ale to wynika tylko z tego faktu że zlecił mi badania. Powiedział że jak wyniki będą ok, to nie widzi przeszkód i chyba tak zrobię, jak będą wyniki badań za tydzień (na tą chlamydie się czeka bo to wymaz, a nie badanie z krwi) i będą ok, to zacznę. Ty stracilas ciąże wcześniej niż ja, nie czekałabym dłużej, jeżeli musisz zrób badania i tyle. Co ma być to i tak będzie, niezależnie kiedy zaczniesz, a jak widać sporo na forum jest dziewczyn które niedoczekaly pierwszej @ nawet po zabiegu i mają zdrowe dzieciatka :).

60930 pajka Kobieta, 28 lat, Polska
BOŻKA2408

BOŻKA2408

Andzia cudowne maluszki.Pajka,Niki żaden lekarz Wam nie powie tak bezpośrednio że nie czekajcie do @I starajcie...To też Wasza decyzja...A jakby było coś potem nie tak,nie DAJ BOŻE to co potem nie miałybyście pretensji do lekarza że powiedział że tak...Kiedyś była zasada że czekać pół roku,teraz mówią żeby odczekać 3 miesiące...Idźcie na wizytę po pierwszym @ I jasno zadajcie pytanie...

60500 bozka2408 Kobieta, 42 lata, KĘDZIERZYN
Pajka

Pajka

Bozka, pewnie masz rację co do informacji od lekarza, żaden nie powie wprost. Ważne aby badania i wszystko porządnie się zagoilo a to jest najważniejsze.
Niki, trudna decyzja przed nami ale chyba musimy podejść do tego na luzie :) stresy i rozmyślania nie pomogą.

60930 pajka Kobieta, 28 lat, Polska
~Niki04

~Niki04

Pajka ja bym już chciała ale nie wiem czy mogę, ale chyba to jest silniejsze ode mnie. Według kalendarza okres powinnam mieć w niedziele ale pewnie się nie pojawi i będę musiała ok 2 tyg czekać. Więc chyba zacznę już teraz... A Ty do kiedy czekasz?

~Leja

~Leja

My postanowiliśmy wziąć ślub kościelny :) mam zajęta glowe, mase przygotowań wiec może to właśnie pomoze :)

MamaJulianka

MamaJulianka

Leja super gratuluję, decyzja świetna :)
Pajka i Niki ja bym poczekała do pierwszej @ i wtedy dzialac... Choć wiem że to nie łatwe

Bożka co tam? Kiedy działasz i na jakim etapie teraz jesteś? Który dc?

Mario nurkowanie kiedy mezusie wracają?

--

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk35uqmuthp.png

60443 mamajulianka Kobieta, 31 lat, Wrocław
BOŻKA2408

BOŻKA2408

Mamo Julianka ja kochana 21 dc ,i 2 tydzień zbijanie homocysteiny...Za dwa tyg ,a dokładnie po okresie zrobię kontrolne badania i jak będą tak jak chcę to wtedy odpowiedzialnie po okresie będzie można...No i jeszcze 19 mam wizytę u reumatologa ...Jestem dobrej myśli.A Ty kiedy testujesz?

60500 bozka2408 Kobieta, 42 lata, KĘDZIERZYN