Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Mario 1

Mario 1

Annaanna,dostałaś mi otuchy i nadzieji tym wpisem.Pozdrawiam :)

59951 mario-1 Kobieta, 41 lat, Rawicz
BOŻKA2408

BOŻKA2408

Annaanna dziękuję za nadzieję...Niech Mała się zdrowo chowa!Oby coraz więcej takich wpisów.To będzie dobry dzień.Pozdrawiam

60500 bozka2408 Kobieta, 43 lata, KĘDZIERZYN
andzia306

andzia306

Witam wszystkie nowe dziewczyny, przykro jest czytać że znowu to kogoś spotkało ale nic na to nie poradzimy. Ja straciłam swojego maluszka w maju 2015 roku cały czas o nim pamiętam ale mam wrażenie że czuwa nad naszą rodzinką bo od tamtego czasu na świecie pojawiły się nasze dwie kruszynki każda z Was doczeka się potomstwa bo jednak w ciążę zachodzie więc głowa do góry i walczyć o swoje szczęście. Ludźmi się nie przejmować bo to gnidy są prawdziwi znajomi i przyjaciele nie będą o nic pytać tylko będą cierpliwie czekać aż same będziecie gotowi mówić o tym co się stało. A tu proszę zdjęcie moich pociech

--

http://www.suwaczki.com/tickers/nqtkhdgez3ynkii3.png

Bo czasem trzeba się uśmiechnąć. Tak mimo wszystko, spróbować na nowo żyć. Przestać żyć w klatce zbudowanej z mieszanki wspomnień i niespełnionych marzeń. Dać z siebie wszystko. Dla siebie i tych, którzy naszego uśmiechu są warci.

45472 andzia306 Kobieta, 34 lata, Chorzów
andzia306

andzia306

:)

• ciaza-zaraz-po-poronieniu_69732.jpg
--

http://www.suwaczki.com/tickers/nqtkhdgez3ynkii3.png

Bo czasem trzeba się uśmiechnąć. Tak mimo wszystko, spróbować na nowo żyć. Przestać żyć w klatce zbudowanej z mieszanki wspomnień i niespełnionych marzeń. Dać z siebie wszystko. Dla siebie i tych, którzy naszego uśmiechu są warci.

45472 andzia306 Kobieta, 34 lata, Chorzów
MamaJulianka

MamaJulianka

Andzia jakie cudenka :) Moje marzenie, przytulić i wycałowac takie moje cudeńko.
Bożka masz rację to będzie dobry dzień.

--

2006 córcia
2017.11 Aniołek 7 tc
2018.06 Aniołek Julian 21 tc
2018.11 Aniołek 7 tc

60443 mamajulianka Kobieta, 32 lata, ...
Kk24

Kk24

Andzia306 cudowne dzieciaczki :) jaka jest różnica wieku pomiędzy nimi?? Pewnie gdzieś pisałaś ale nie zauważyłam :p
Annaanna gratuluję że i wam się udało :) dużo zdrówka wam życzę :)

56722 kk24 Kobieta, 27 lat, Konin