Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Kala90

Kala90

Zapomniałam o fotce ;-)

• ciaza-zaraz-po-poronieniu_68316.jpg
--

https://www.suwaczki.com/tickers/bhywmg7yyrmgc0fv.png

21.02.2017- Aniołek (*)

55497 kala90 Kobieta, 28 lat, Kostrzyn nad odra
HasiaA

HasiaA

Kala cudna ta Twoja Kruszynka. Niech szybciutko dojdzie do swojej wagi, abyście mogły opuścić szpital. Takie maleńkie słoneczko z niej.
Super, że Ty zniosłaś cesarkę tak łatwo. Jak człowiek ma cel, dla którego musi wstać z łóżka, to i wstawanie nie jest takie złe!
U mnie zaczyna się krwawienie. Podpaska lekko brudna. Dziś jeszcze druga kreska lekko widoczna. Bardzo lekko i widzę ją już chyba tylko dlatego,że wiem o tym,że tam była. Jutro się zapewne zacznie.
Katii trudne to. Może niedługo nam obu znów się uda. Musi w końcu być przecież dobrze.
Kala ma rację pisząc, że warto.

53670 hasiaa Kobieta, 34 lata, Śląsk
Kati662

Kati662

Kala90
Zapomniałam o fotce ;-)

Piękna córka dzielna mama :*
Wszystkie dobrego kochana

--

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3s65g9c7r6xom.png

23.12.2017 Aniołek (*)

58309 kati662 Kobieta, 29 lat, Kalisz
Kati662

Kati662

HasiaA
Kala cudna ta Twoja Kruszynka. Niech szybciutko dojdzie do swojej wagi, abyście mogły opuścić szpital. Takie maleńkie słoneczko z niej.
Super, że Ty zniosłaś cesarkę tak łatwo. Jak człowiek ma cel, dla którego musi wstać z łóżka, to i wstawanie nie jest takie złe!
U mnie zaczyna się krwawienie. Podpaska lekko brudna. Dziś jeszcze druga kreska lekko widoczna. Bardzo lekko i widzę ją już chyba tylko dlatego,że wiem o tym,że tam była. Jutro się zapewne zacznie.
Katii trudne to. Może niedługo nam obu znów się uda. Musi w końcu być przecież dobrze.
Kala ma rację pisząc, że warto.

Ja nie chce się wtrącać a jeśli to ciąża i zwykle plamienia przed okresem?
Ja tak miałam ale szybko lekarz dał leki itd
Nie chcesz sprawdzić na 100%?

--

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3s65g9c7r6xom.png

23.12.2017 Aniołek (*)

58309 kati662 Kobieta, 29 lat, Kalisz
~Joannamarria

~Joannamarria

Moje kreski tez były ledwo widoczne .... nawet jak beta miała prawie tysiąc ...

88agulka88

88agulka88

hasia a może cis tam ci się poprzesuwalo i implatacja jest
kurczę trzymam kciuki żeby jednak ciazs

--

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg4kxkfe82.png]Tekst linka[/url]

51436 88agulka88 Kobieta, 30 lat, Gostyń
Kolola

Kolola

Agulka jak beta?

--

Żyję nadzieją, że znów się spotkamy,
a wtedy światu wybaczę.
Żyję nadzieją, że nie brak Wam mamy,
nie mogę myśleć inaczej...

53481 kolola Kobieta, 24 lata, Wlkp
Nietoperek

Nietoperek

Hasia ja bym poczekała do konca weekendu zobaczyła co bedzie , jak bez zmian to zrobiłabym betę. ale to jak uważasz :)
Jonejak u Ciebie ?jak się czujecie ?
Kolola jak tam samopoczucie ?
Kala co wiadomosc to czytam i prawie płacze :) dzielna i silna mama z Ciebie :)

a u mnie dzisiaj kolejna wizyta. wczoraj chyba była owu bo pod wieczór bolał lewy jajnik i to bardzo. a własnie na lewym własnie był duzy pecherzyk. jednak co by nie było za pięknie to od wczoraj mam jakąs infekcje czy cos.. wsciekam sie bo wiem że to osłabia plemniki ;/ no ale cóż.. chyba przez to wszystko zagoscił w mojej głowie CHILLOUT ! i nie moze to sie zmienić..

55160 nietoperek Kobieta, 31 lat, Warszawa
HasiaA

HasiaA

Bardzo bym chciała, aby się udało, ale trzeba spojrzeć na to realnie. Skoro testy zaczęły wychodzić, kreska się pojawiła najpierw późno, ale zaczęła pojawiać się szybciej, minimalnie zrobiła się ciemniejsza, a potem zaczęła blednąć i jutro zapewne nie wyjdzie w ogóle, to ciężko tu mówić o implantacji, bo kreska pojawia się po niej. A tym bardziej o możliwości zdrowej ciąży. Mój lekarz wraca z urlopu w przyszłym tygodniu. Jak będzie jeszcze coś na teście widać to wbiję do niego w poniedziałek. Jak nic nie będzie już widać to wiadomo. Poza tym boli mnie już brzuch na okres. Inaczej niż w ciążach.
Ja wiem, że każda ciąża jest inna, ale to już moja 5 ciąża i znam swój organizm dość dobrze. Widzę co się dzieje.

53670 hasiaa Kobieta, 34 lata, Śląsk