Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Nietoperek

Nietoperek

sheviolet a co z kolezanka, jakies powiklania w trakcie zabiegu? Mi np lekarz powiedział ze śladów e endometriozy nie usunął z pęcherza poniewaz to za delikatne miejsce i duza szansa że może cos sie stac.
A Ty nie mialas na dzisiaj terminu @?
mysiulkaglowa do gory i dzialacie dalej :-* a u mnie hmm czekam cierpliwie , chociaz chwilami chyba niecierpliwie na @. Momentami chcialabym żeby to byl ten cykl ale w cuda to j nie wierze wiec zaraz schodze na ziemię. Jekq jak mi sie spać chceee

55160 nietoperek Kobieta, 31 lat, Warszawa
xkamila

xkamila

Kati, na uderzenia za wcześnie była plamka biała, i migające światełko :D
Dla mnie i tak to mega dużo chyba na następnej wizycie już będzie można wyłapać ile jest uderzeń :) bo to będzie 9+ także czekam :D

--

13.02.2018 (^) ~6tc

59098 xkamila Kobieta, 22 lata, Gorzów
sheViolet

sheViolet

Wiem tyle co mama dowiedziała się od jej mamy. Endo usuwali nawet z jelit, ponoć bardzo dużo musieli skrobac (cały jajnik jak guz itd.). A wczoraj ponoć jakiś woreczek pękł, tyle wiem. Po operacji mieli jej krew przetaczać i na tą chwilę więcej nie wiem....

Nietopwerek tak na dziś termin. Wczoraj miałam takie bóle że myślałam, że umrę i plamić zaczęłam i zaś powtórka z ostatnich cykli. Wstałam z myślą o potopie a tu sucho. Rozkręci się na bank na sobotę na wyjazd ;/

43834 sheviolet Kobieta, 25 lat, Mkw
Nietoperek

Nietoperek

sheviolet ja pierdziu. z ta kolezanka to słabo bardzo. mam nadzieje że dobrze się skończy. a co do Twojej @ to lepiej niech nie przychodzi w ogole ,a jak już ma przyjść to może po wyjeździe ?! :D

55160 nietoperek Kobieta, 31 lat, Warszawa
Kati662

Kati662

xkamila
Kati, na uderzenia za wcześnie była plamka biała, i migające światełko :D
Dla mnie i tak to mega dużo chyba na następnej wizycie już będzie można wyłapać ile jest uderzeń :) bo to będzie 9+ także czekam :D

Nie no wiadomo to już bardzo dużo;)
Pytam tylko z ciekawości czego ja mogę się spodziewać

--

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8s65gs2o016ru.png

23.12.2017 Aniołek (*)

58309 kati662 Kobieta, 29 lat, Kalisz
Kaja1982

Kaja1982

Na moje pytanie o tetno lekarka sie obruszyla, ze tak wczesnie sie nie robi, chyba ze w szczegolnych wskazaniach....A w tych wszystkich opisach tygodni ciazy sa wartosci tetna...

59975 kaja1982 Kobieta, 36 lat, Warszawa
Justyna 80

Justyna 80

Witam!!! Dziewczyny czy któraś z Was mierzy temperature dziś rano zmierzyłam i pokazało 37 stopni a do okresu jeszcze tydzień czy to normalne ?

59342 justyna-80 Kobieta, 38 lat, koniec swiata
Kati662

Kati662

Kaja1982
Na moje pytanie o tetno lekarka sie obruszyla, ze tak wczesnie sie nie robi, chyba ze w szczegolnych wskazaniach....A w tych wszystkich opisach tygodni ciazy sa wartosci tetna...

Ciekawe może co lekarz to inna opinia

--

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8s65gs2o016ru.png

23.12.2017 Aniołek (*)

58309 kati662 Kobieta, 29 lat, Kalisz
88agulka88

88agulka88

Justyna ja mierze dopiero od wczoraj
miałam 37,1 a dzisiaj 37,4 i też niewiem czy to normalne :)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg4kxkfe82.png]Tekst linka[/url]

51436 88agulka88 Kobieta, 30 lat, Gostyń