Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Joannamarria

~Joannamarria

Mysiulka nie smuć się ! Jest jeszcze nadzieja ! Ja tez w tym cyklu czuje się „ inaczej „ ale biore pod uwagę to ze po becie mogę się tez rozczarować. Czuje coś tam wsrodku ze się dzieje ... zmęczona jestem strasznie i mam wahania nastroju ...7 lat brałam antykoncepcję i teraz te wszystkie rzeczy związane z cyklem są dla mnie takie nowe ;)

Mysiulka2706

Mysiulka2706

Dziękuję dziewczyny za wsparcie!! :** Wiecie że nawet nie czuje rozczarowania.. Nie rozpaczam..dziwne jak na mnie.. Może Nietoperek ma rację że mi się wszystko poprzestawialo:)
Muszę wziąść jakieś tabletki bo ten jajnik i głowa tak mnie boli ze juz nie mogę wytrzymac://

59863 mysiulka2706 Kobieta, 28 lat, Ostrołęka
Mysiulka2706

Mysiulka2706

Andziu gratuluje coreczki:**
Moje i męża Marzenie jest mieć córeczkę ... Liczę że kiedyś się spełni :*

Nietoperek

Nietoperek

mysiulka najblizsze ok.3 cykle moga byc dziwne . Cierpliwie czekaj na @ zaraz po niej wrócicie do starań :)

55160 nietoperek Kobieta, 31 lat, Warszawa
Kati662

Kati662

Andziu gratulacje!
Mysiula trzeba poczekać i ewentualnie powtórzyć wynik bo nic innego nie zrobisz. 11dpo powinna wyjść już jakąś ale wiesz jak to z nami kobietami różnie bywa :)
Dopadły mnie straszne mdłości, już zapomniałam jak to jest. Jeść mi się nie chce ciągle mi nie dobrze oj oj
Trzeba jakoś to przetrwać prawda;)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8s65gs2o016ru.png

23.12.2017 Aniołek (*)

58309 kati662 Kobieta, 29 lat, Kalisz
Mysiulka2706

Mysiulka2706

Nietoperek nic mi innego nie pozostaje.. A u Ciebie jak??
Kati662 chciałabym mieć też takie mdlosci:) a oprócz tego masz jeszcze inne dolegliwości??

Kati662

Kati662

Mysiulka2706
Nietoperek nic mi innego nie pozostaje.. A u Ciebie jak??
Kati662 chciałabym mieć też takie mdlosci:) a oprócz tego masz jeszcze inne dolegliwości??

Mdłości są najgorsze reszta to pikuś;)
Czyli senność zmęczenie i podbrzusze w którym czuje że się macica rozciąga lecz nie ból tylko coś delikatniejszego.
No parę dni i będziesz wiedzieć na czym stoisz Kochana, jak nie to nie poddawaj się

--

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8s65gs2o016ru.png

23.12.2017 Aniołek (*)

58309 kati662 Kobieta, 29 lat, Kalisz
sheViolet

sheViolet

Wiecie co... Ja dziś stwierdziłam że głupia jestem. Koleżanka walczy o życie (ma operacje) po wczorajszej operacji i zaczętej wczesniej laparoskopii.... Na usuwanie endometriozy. 31 lat dziewczyna... A ja robię dramat z 1 kreski na tescie

43834 sheviolet Kobieta, 25 lat, Mkw