Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Justyna 80

Justyna 80

sheViolet życzę Ci żeby ta Twoja beta była bardzo wysoka i żeby Cię wynik rano mile zaskoczył trzymam kciuki z całego serduszka :*

59342 justyna-80 Kobieta, 38 lat, koniec swiata
malenka_86

malenka_86

SheViolet i ja czekam tu z nadzieją na Twój pozytywny wynik. Tymczasem śpij spokojnie, Kochana :*

--

21.12 2017 Nasz Aniołek (*)

58728 malenka-86 Kobieta, 32 lata, Śląsk
~Joannamarria

~Joannamarria

Kala90 ja poroniłam 16.04 także dokładnie miesiac temu. 6/7 tc poronienie samoistne ...
@ brak, ani żadnych oznak żeby cokolwiek miało się ruszyć ! Pierwszy raz w życiu kupiłam testy owulacyjne , ale tez nic. Z czystej ciekawości bo na owulacje zawsze mnie bolał brzuch mocniej niż na @ , a tu nic. Czytałam ostatnio o tym Ovarinie, ale pod katem mojej przyjaciółki która ma zespół policystycznuch jajników , ze niby jest wskazany. Poczekam jeszcze do weekendu, jak nie dostanę to napisze do lekarza co robić , może mi wywoła .
Naprawdę super ze tak Tobie się udało

~Joannamarria

~Joannamarria

Ucięło :
Naprawdę super ze tak Tobie się udalo , pocieszające , jak statystyki o „ zdrowej ciąży po poronieniu „ ...

Po Luteinie od razu dostałaś ?@

Majka24

Majka24

Hej Dziewczynki:)
Dawno się nie odzywałam,ciężko mi też nadrobić wszystko Ale gratuluję wszystkim kreseczek :) Cieszę się że Moniulla udało Ci się, trzymałam bardzo mocno kciuki za Ciebie :*
U mnie najgorsza burza przeszła Ale to co przeszłam przez ostatnie tygodnie to istny koszmar. Narazie starania odłożone na bardzo długi okres możliwe że na zawsze. Ciężko mi z tą myślą Ale ratujemy małżeństwo i to jest priorytetem. Jest mi ciężko bo bardzo pragnęłam tego dziecka i to chyba boli podwójnie.
Postaram się zaglądać częściej i podczytywać Was częściej:)
Życzę powodzenia wszystkim:)

57995 majka24 Kobieta, 25 lat, Woj. Mazowieckie
sheViolet

sheViolet

Witajcie. U mnie ani wyniku ani @. Ale brzuch boli, wiec mozliwe ze sie rozkreci cos nim sprawe badania wyjasnie

43834 sheviolet Kobieta, 25 lat, Mkw
Justyna 80

Justyna 80

Majka24 w zadnym malzenstwie nie jest idealnie powiem Ci ze smieszy mnie to jak widze jak ludzie spaceruja za raczki i udaja szczesliwych zeby ktos widzial a w domu wyzywaja sie od najgorszych i to jest przykre. U nas tez nie zawsze jest idealnie bo mamy z moim M dosc ciezkie charaktery ale jestesmy ze soba juz 22 lata a moja mama zawsze powtarzala ze kolderka ma cztery rogi i pogodzi najbardziej skolatane dusze i u nas sie to sprawdza rano sie poklocimy wieczorem pogodzimy i jest ok i nie wyobrazam sobie zycia bez mojjego meza choc czasem tak mi dziala na nerwy ze bym sie spakowala i wyniosla, glowa do gory pamietaj ze po burzy zawsze wychodzi slonce:) sheViolet a moze brzuch tylko boli i nic z tego nie bedzie moze @ nie przyjdzie poczekaj na wynik i bedziesz pewna na stowe :) ja nadal bardzo trzymam kciuki :*

59342 justyna-80 Kobieta, 38 lat, koniec swiata
Nietoperek

Nietoperek

majka w koncu sie odezwalas :* duzo o Tobie myslalam. Jezeli warto ratować i oboje tego chcecir to walczcie. Tak jak justyna napisala nigdy nie jest idealnie, a nie którzy o tym poprostu nie mowia. Odzywaj sie :)
sheviolet jejq jakies dziwne to Twoje labo.

55160 nietoperek Kobieta, 31 lat, Warszawa
Kala90

Kala90

Majeczka w końcu kochana. Jeśli jesteś w stanie to wszystko wybaczyć i możecie uratować to małżeństwo to ja Wam mocno kibicuje . Dobrze że wróciłaś mam nadzieję że mąż zrozumiał i zachowuje się inaczej? Kochana mamy grupę na FB dziewczyn z forum jeśli chcesz dołączyć napisz mi priv.
SheViolet na prawdę dziwne ;-/ mam nadzieję że wyniki będą lada moment.
Joannamaria@ dostałam na drugi dzień po odstawieniu luteiny. Ovarin możesz brać ja nie mam zespólu policystyczbych jajników on wzmacnia również owulke i reguluje cykl. Dziękuję za ciepłe słowa :-*

--

https://www.suwaczki.com/tickers/hchy3e3kvcjxidui.png

21.02.2017- Aniołek (*)
5.06.2017-Aniołek (*)

55497 kala90 Kobieta, 28 lat, Kostrzyn nad odra