Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

patrycja90

patrycja90

Żyje. W pracy nuda. Nikt o nic nie pyta, wszyscy wiedzą co się stało. Nie chce mi się mega pracowac ale niestety bogata nie jestem. W domu czułam się bezpiecznie a teraz musiałam z niego wyjść. To bardzo stresujace.
Czasami mam takie dni że żyć mi się nie chce ale co mam zrobic? Muszę żyć dalej.
Nadal jednak uważam że życie jest do dupy.

--

18.01.2017 Aniołek 7tc

03.03.2018 Ignacy był z Nami 7 dni [*
54681 patrycja90 Kobieta, 28 lat, Warszawa
Nietoperek

Nietoperek

Jone zamówione. jak sie sprawdzi to chyba drugie kupie mojej mamie bo ta taaaak dajeeee :D
Patrycja życie nie jest do dupy :* jest czasami bardzo niesprawiedliwe to fakt-dlaczego tak sie dzieje niestety nie wiem. Macie jakies plany na wakacje ? Jak Synek , dzielnie chodzi do przedszkola ?

55160 nietoperek Kobieta, 31 lat, Warszawa
Kala90

Kala90

Natura ja też jestem tzw szybka mama po ostatnim zabiegu łyżeczkowania miałam tylko jedna @ a teraz leci mi już 24tydzien i Bogu dziękuję za każdym razem jak mała mnie kopię a kopię prawie cały czas po pęcherzu ale to nic :D w nocy mało śpię bo co pół godziny biegam do łazienki siusiu i kochana wtedy jest cichutko chyba śpi :-) cieszę się że masz zdrowa córeczkę przykro mi z powodu ostatniego poronienia ale wierzę że zaraz znów będziesz w ciąży i urodzisz śliczne rodzeństwo dla małej :-*
Igaitalia witaj wśród nas kochana przykro mi że i Ciebie to spotkało... Pytałaś po ilu cyklach się staraliśmy ja odczekalam tylko jeden i jak widać dobrze zrobiłam. To wszystko uczy człowieka pokory i najgorsze co może być to stracić dziecko bo przecież dla nas to już dziecko od momentu dwóch kresek tylko pamiętaj nienarodzone dzieci nie umierają i nie odchodzą na zawsze one tylko zmieniają datę narodzin .
Patrycja własnie może urlop z chłopakami zresetowała byś głowę oderwała się od codzienności pewnie będzie Ci lepiej kochana.
Tak Nietoperek w nocy szalał w kuchni smaka na noc narobiła i nawet się nie podzieliła :D

--

https://www.suwaczki.com/tickers/hchy3e3kvcjxidui.png

21.02.2017- Aniołek (*)
5.06.2017-Aniołek (*)

55497 kala90 Kobieta, 28 lat, Kostrzyn nad odra
MamaAniołkaOlka

MamaAniołkaOlka

Patrycja, Justyna powroty są bardzo ciężkie. Pracuję w dwóch firmach. W pierwszej w kwietniu minęło mi 10 lat, w drugiej zaczęłam pracę 5 mies. przed zwolnieniem. Do pierwszej było ciężko wrócić, bo stali klienci, wszyscy wiedzieli co się stało ale miałam wsparcie w Szefowej - jej córeczka zmarła 3 dni po narodzinach. Do drugiej było dużo gorzej. Mąż cały czas mówił, że wie, że nie chcę - bo nie chciałam - ale to mi dobrze zrobi. W planach miałam powrót na koniec września, popracować do końca roku i pójść na bezpłatny. Bardzo ale to bardzo nie chciałam pracować. Wróciłam 1.09. bo zadzwoniła moja przełożona i powiedziała, że czekają na mnie, rozumie, że chciałam mieć dłuższy urlop ale potrzebują mnie. Do dziś jestem Jej za to wdzięczna. Pracuję w kadrach - na dzień dobry w drugiej firmie - koleżanka z działu urodziła córkę. Oczywiście cała papierologia była po mojej stronie ale tym razem szefowa wzięła to na siebie. Za 3 tyg. kolejna koleżanka - tym razem ja się tym zajęłam ale ile łez przy tym wylałam wie tylko mąż. Jedyny komfort jest tylko taki, że chyba nie wiedzą do końca co się stało. Nikt nie pytał. Dziewczyny z działu wiedziały, że jestem w ciąży. Jak wróciłam, okazało się, że zostały tylko 2, reszta jest nowa. Żadna nic nie mówiła, do dziś tak jest. Tak, życie jest do du.py. I nigdy już nie będzie takie samo. I bardzo długo nie będziemy się szczerze uśmiechały, oczy zawsze będą wyrażały smutek, może kiedyś będzie w nich widać szczęścia - ale na pewno będzie ono niepełne.

--

10.11.2015 Kropek 6 tc.
25.06.2017 Oluś, ur. w 39 tc., żył 2godz.39min. Nasze serca odeszły razem z Tobą Skarbie [*]

56385 mamaaniolkaolka Kobieta, 30 lat, Wrocław
sheViolet

sheViolet

Ale mnie ta diagnostyka trzyma w niepewności... TSH 3, czyli nie powinno być powodem zagubienia @.... Na drugi wynik czekam już godzinę i zaczynam się denerwować.

43834 sheviolet Kobieta, 25 lat, Mkw
Emkka90

Emkka90

Sheviolet faktycznie długo bardzo czekasz. A TSH 3 to trochę wysokie ale jeszcze w normie więc nie powinno być powodem opóźnienia @. No chyba że skoczyło z powodu wczesnej ciąży ;)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/p19u3e3kel7f8sad.png
Aniołek 13.05.2017

56904 emkka90 Kobieta, 28 lat, Mazowsze
~Joannamarria

~Joannamarria

Kala90 jak miło czytać taki historie ! Dodają energii i nadziei ! Życzę dużo zdrówka ! Czekam na pierwsza @ cały czas ale staramy się mimo wszystko. Mam nadzieje ze będę miała tylko szczęście co Ty

Kala90

Kala90

Joannamaria przepraszam staram się czytać na nie ale nie zawsze wychodzi przypomnij mi proszę miałaś zabieg? Ile czekasz już na @?
Ja raz na @ po poronieniu czekałam ponad 13 tyg w końcu wywołali mi luteina i trwała miesiąc;-/ dlatego teraz jak miałam ostatnie łyżeczkowanie kupiłam sobie ovarin i @ dostałam po 5 tyg no i wtedy się właśnie udało ;-) także wszystkie dziewczyny tu wiedzą że jestem jego wielką fanką ;-)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/hchy3e3kvcjxidui.png

21.02.2017- Aniołek (*)
5.06.2017-Aniołek (*)

55497 kala90 Kobieta, 28 lat, Kostrzyn nad odra