Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

xPerełkax

xPerełkax

Hej dziewczyny , mam pytanie jakie tabletki / witaminy brałyście bierzecie po ( poronieniu , poronieniach ) ? .
Będę wdzięczna za odpowiedźi

58527 xperelkax Kobieta, 23 lata, Warszawa
Kala90

Kala90

Jone to prawda jak już minie będę się czuła bezpieczniej gadam jak durna do brzucha póki co hehe jeśli chodzi o zastrzyki najgorszej było na początku miałam chwilę załamania ale wtedy pomyślałam po co to robie i przeszlo w chwili obecnej nie są dla mnie jakimś większym problemem choć np 5 dni temu musiałam wkłuć się w jakieś naczynko bo do dziś przy dotykaniu brzucha i przy zginaniu boli w tym miejscu ale cóż nie jest źle. Myślisz że Ty też będziesz miała zalecina heparyne?
Perełka ja po każdym poronieniu brałam tylko i wyłącznie jedne tabletki- OVARIN.
Dziewczyny mam straszne mdłości chciała bym już dotrzeć do tego" miodowego drugiego trymestru"

--

https://www.suwaczki.com/tickers/bhywmg7yyrmgc0fv.png

21.02.2017- Aniołek (*)

55497 kala90 Kobieta, 28 lat, Kostrzyn nad odra
Szczęśliwa mamusia2016

Szczęśliwa mamusia2016

Kala kochana to jeszcze troszke i miną mdlosci :) W ogóle ja pierwsze ruchy Julci szybko czulam bo chyba to był 16 tydz lekarka mowila ze praca jelit pewnie a ja czulam ja co wieczor. Jakie to bylo piękne!!!! ❤

57375 szczesliwa-mamusia2016 Kobieta, 25 lat, Śląsk
LolaP

LolaP

Kala czas leci.. ale nie wiem czy drugi trymestr można nazwać miodowym.. ja się czuję okropnie.. dziś 5 razy wymiotowałam.. głowa cały czas boli.. czuje się gorzej niż w pierwszym..

--

Aniołek 30.10.2016 r. :(
https://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvf0kr010e.png

53528 lolap Kobieta, 25 lat, Rybnik
Kala90

Kala90

Lola ale mnie teraz pocieszylas haha może jeszcze chwila i Ci minie w końcu to już ten czas no ale jak widać nie ma na to żadnej reguły. Egoistycznie powiem- mam nadzieję kochana że ja w drugim trymestrze będę się czuła lepiej niż Ty :D a tak na poważnie leż sobie i odpoczywaj trzymam kciuki za niedługo poprawę :-*
Dziewczyny ja mam taku Sajgon w domu że szok miałam się wziąć za to dziś ale jak na złość oczywiście jak sobie coś zaplanuje to akurat mam jeden z gorszych dni mam nadzieję że jutro będzie trochę lepiej to sobie ogarne a jak nie bo to w czwartek mąż ma wolne i wtedy on ewentualnie ehhh

--

https://www.suwaczki.com/tickers/bhywmg7yyrmgc0fv.png

21.02.2017- Aniołek (*)

55497 kala90 Kobieta, 28 lat, Kostrzyn nad odra
Nietoperek

Nietoperek

Szczesliwa no własnie jakos szczegolnie nie zauważyłam zeby było więcej, raczej w normie. Pucharki wyglądają super.

Powiem Wam,że zaczełam działać tzn nie siedziec w miejscu i chyba zaczyna sie dziać. Dodatkowa praca, pierwsze telefony w sprawie nowej, zobaczymy co jeszcze.. nakreca mnie to na nowe działania :)

55160 nietoperek Kobieta, 31 lat, Warszawa
sheViolet

sheViolet

nietoperek to dobrze kochana, ze sie tak zdystansowalas. Jak sie ma zajecie i nie ma czasu na myslenie to jest o wiele lepiej dla glowy :) zaraz bd wiosna, sezon ogrodkowo-grilowy. Czekam na to bardzo.
Chorobsko nic mi nie chce uzlyc i znow 39stopni przekroczylam. Tak chora to ja chyba od ciazy z Kinga nie bylam...

43834 sheviolet Kobieta, 25 lat, Mkw
patrycja90

patrycja90

Lola moja znajoma na wymioty i takie samopoczucie brała czopki na recepte od gina - może zapytaj? Wiesz wymioty powodują jakieś skurcze brzucha plus mozesz sie odwodnić.

--

18.01.2017 Aniołek 7tc

03.03.2018 Ignacy był z Nami 7 dni [*
54681 patrycja90 Kobieta, 28 lat, Warszawa